Destrukční deník: Tentokrát barevně

Destrukční deník: Tentokrát barevně https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359726/bmid_destrukcni-denik-tentokrat-barevne-9Jy-359726.jpg 3 5 5

Destrukce je hra, to už všichni víme. Ale tentokrát si ji užijeme v barvě! Oblíbený Destrukční deník je tu znovu, v doplněném a hlavně barevném vydání. Některé úkoly vám budou připadat známé, jiné trochu povědomé a spousta z nich vás překvapí. Ničení je zábavné a pestré, tak se do toho dejte! zdroj: www.sckn.cz

Hobby
Vydáno: , CooBoo

Wreck this Journal - Now in Color

MiraRunaway
12.02.2024 4 z 5

(SPOILER) Jakožto milovnici knih je pro mě hrozně těžké ničit knihu. Dcera si jí moc přála a i přes počáteční nedůvěru musím říci, že při jejím zkoumání jsem asi pochopila, oč tu běží :) Namátkou jsem listovala a jen při představě, jak plním zadaný úkol (zakopávám list u souseda na zahradě, točím knihou nad hlavou dokola) jsem se dokázala pobavit a zapomenout na chvíli na úzkosti a starosti. V dnešní uspěchané době plné antidepresiv a terapií jsou takové věci, jako nekonvenční bláznivý destrukční deník, čím dál více potřeba. Oceňuji nápad a snahu rozveselit.

Petr13103
18.05.2023 4 z 5

ničilo se to dobře:-), i když pro milovníka knih co ho špatný stav knihy přivádí k šílenství to bylo těžké...

k_veri
25.05.2021

Knihu jsem ráda plnila, jsou tam zábavné úkoly, pobavíte se s tím. Doporučuji