Jůšo Jůšo komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

Všichni tu knížku tak chválí a já čekala nějaký krásný romanťák,ale bylo to cokoli jenom to ne.Pořád dokola se tam dělo to samé- Hardin Tessu zatáhne do postele, pohádají se, Tessa brečí a dělá ze sebe strašnou chudinku, za chvíli zase skončí v posteli, pohádají se...Tuhle knihu musím bohužel hodnotit jen jednou hvězdou,protože mě opravdu zklamala a vážně by mě zajímalo co na ní všichni vidí. :/

14.03.2016 1 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Opět vynikající a na konci jsme až musela brečet. :'(

02.03.2016 5 z 5

Nováček Nováček Robert Muchamore

Nevíte někdo jestli se dá koupit celá série v boxu??Nikde ji nemůžu najít... :/

08.02.2016

Eldest Eldest Christopher Paolini

Opět jsem si knihu moc užila.Opravdu obdivuji Paoliniho fantazii,protože tolik jmen,míst a vět ve starověké jazyce bych nikdy nevymyslela.Na konci se mi chtělo skoro brečet...Hned si musím jít pro Brisingr. :)))

08.02.2016 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Chvíli jsem si říkala jestli se mi bude kniha líbit, protože začátek byl dost drsný (smrt Gera, zničení Eragonova domova),ale když jsem se posouvala dál zjistila jsem,že je to opravdu velmi napínavá kniha od které se můžete jen těžko odtrhnout.Autor je velmi kreativní a já si ho zařadila do top desítky těch nejoblíbenějších. :))

03.01.2016 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha mi příjde až moc složitá a přeplněná všelijakými moudry o životě a o tom co nás čeká potom.Na druhou stranu mně ale dovedla až k slzám.Není to zrovna můj šálek kávy,ale chápu,že někomu se to může líbit.

17.12.2015

Učedník Učedník Taran Matharu

Moc krásná knížka.V některých chvílích jsem byla úplně napjatá co bude dál.Už se nemůžu dočkat až vyjde v češtině další díl.Určitě doporučuju.

17.12.2015 5 z 5