Juditha Juditha komentáře u knih

Přes Moře písku Přes Moře písku Meredith Ann Pierce

Druhý díl byl také čtivý, ale stejně se těším, zda seAriel, vampíří nevěstě podaří ve třetí knize zničit královnu z jezera. Náznak, že její manžel ji bude mít rád už byl v druhém dílu, tak to snad dobře skončí.

20.07.2012

Třetí díl byl pro mě méně zajímavý, stále jsem čekala, jak to dopadne z Lisbeth. Mezitím se tam pořád řešila sekce a to mě moc nebavilo. Až jsem se dočetla k posledním stránkám, kde to začalo být zajímavé, hlavně ze soudní síně, tak se kniha už zase četla veseleji.
Určitě doporučuji, stojí za přečtení.

22.05.2012

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Krásná knížka.Dá se přečíst jedním tahem, spolu s představitelkou prožíváte její životní příběh.Opět si ji zase někdy přečtu.

14.04.2012

Unesená Unesená Klára Janečková

Tato kniha od Kláry měmoc nebavila,.Přečetla jsem ji, ale bylo to čtení spíše na silu než se zájmem.Jiné její knihy se mi ale líbí hodně a čtou se moc dobře

14.04.2012

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Stejně jako první díl mi ani druhý nenabídl nic, čím by mě překvapil nebo ohromil.
Ale jako oddechová knížka je to dobré.

31.03.2012 2 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Nebylo to špatné, ale čekala jsem od toho něco víc. Myslím, že víc se to bude líbit mladším ročníkům.

31.03.2012 2 z 5