judith141 judith141 komentáře u knih

Mozaika lží Mozaika lží Karin Slaughter

Mě se to líbilo, mám ráda střídání dějových linek.

25.07.2023 5 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Další díl a opět velká spokojenost.

21.11.2022 5 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Další velmi zajímavý příběh, který nutí k zamyšlení!!

03.10.2021 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Kniha se mi četla dobře, ale děj je opravdu zbytečně protahovaný a pak najednou bum a vše je vyřešeno?

28.08.2021 3 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Mně se tedy knížka líbila, velmi dobře se četla a konečné překvapení stálo za to! Každopádně jsem se u čtení jako žena hodně zamýšlela...

15.08.2021 5 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Další kniha Cobena zdolána. Četla se mi velmi dobře, děj a osoby byly perfektně propleteny, do posledních stran jsem tentokrát nedokázala uhodnout, jak to bylo. Prostě překvapení, i když trochu překombinované.

01.08.2021 5 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Další díl od této autorky mám za sebou, chvílemi byla kniha úžasně napínavá, ale některé pasáže byly podle mě zbytečně zdlouhavé a nezajímavé. Každopádně jsem hodně zvědavá, jak si v osobním životě povede dál Maura.

28.02.2021 3 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Učedník mě moc nepřitáhl jako první díl. Konec byl až moc přehnaný, ve skutečnosti dost těžko proveditelný. I tak dávám body a těším se na další díl!!

31.01.2021 4 z 5

Město policajtů Město policajtů Karin Slaughter

Bohužel jsem se nemohla do knihy pořádně začíst, zápletka byla zajímavá, prostředí Atlanty 1974 perfektně popsáno, ale prostě mi nesedla.

22.08.2023 3 z 5

Zeměbouře Zeměbouře Mons Kallentoft

Po dlouhé době jsem se vrátila k dalšímu pokračování s Malin Forsovou, ale jsem trochu zklamaná. Víc jak polovinu knihy jsem se přemáhala vůbec ji číst, děj takový nijaký, až poslední část měla spád a to překvapivě až moc rychlý.

23.01.2022 3 z 5

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Další kniha, kterou mi dal syn k přečtení v rámci doporučené školní literatury. Nejdřív mě překvapilo, že si jako kluk vybral čtení s dívčí hlavní hrdinkou. Po mém přečtení knihy a rozboru s ním, jsem to naprosto pochopila. Údiv třináctiletého kluka, že se gamblerství týká i holek a poznání toho, proč si Ester padla na samé dno.
Mě osobně se kniha moc líbila a opravdu doporučuji všem, kdo mají doma náctileté.

21.10.2021 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Po přečtení Chybíš mi jsem byla natěšená na další knihu Cobena. Ale jsem trochu zklamaná. Do děje jsem se nemohla pořád začíst, postavy i jejich příběhy se mi hodně pletly. I tak jdu na další knihu.

30.06.2021 3 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Musím přiznat, že tento díl byl pro mě zatím asi nejlepší! Strhující děj, napětí, očekávání .. co se stane.

14.03.2021 5 z 5

Anglický zabiják Anglický zabiják Daniel Silva

Opět super děj, možná ještě lepší než první díl. A to jsem to měla těžší, četla jsem ve slovenštině :-)

06.11.2023 5 z 5

Umění zabíjet Umění zabíjet Daniel Silva

Moje první kniha se špionáží, politikou. Musím říct, že mě to bavilo, kniha se mi četla dobře, i když mi trochu dělalo potíže, se nejdřív v osobách orientovat.

22.10.2023 4 z 5

Mlčící žena Mlčící žena Karin Slaughter

Mé oblíbené střídání časových linek, tenhle " zatím" poslední díl, jsem si čtenářky užila!

25.02.2023 5 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Není co dodat, jdu na další díl!

29.01.2023 5 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Tak nějak nevím, jak knihu vlastně hodnotit. Určitě byla napínavá, tom musím uznat. Nad řešením viny a neviny se člověk hodně zamyslí. A nad mocí internetu ještě víc. Postupně se vše rozmotává a stejně byl konec překvapivý. I přes to všechno mi pořád něco chybělo. Proto ta jedna * dolů.

06.08.2021 4 z 5

Vůně ďábla Vůně ďábla Mons Kallentoft

Jsem velmi zklamaná, knížku jsem chtěla odložit, nakonec jsem se donutila ji dočíst. A čím rychleji, tím asi líp. Malin, Malin....

31.01.2022 1 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Moje druhá kniha od této autorky a jsem ráda, že mě tentokrát zaujala. Dobře se četla a konec byl velmi překvapivý!

19.12.2020 4 z 5