_Joker_ _Joker_ komentáře u knih

A Bůh pravil: Budiž Jonáš A Bůh pravil: Budiž Jonáš Sebastian Niedlich

Ze "Smrtky" jsem byla absolutně nadšená, proto jsem neváhala a hned si koupila i tuto knihu. Nechci porovnávat, která kniha je lepší, ale musím uznat, že předčit "Smrtku" bude pro autora oříšek. Námět je sice jedinečný ale nebýt autorova humoru, tak tu knihu asi nedočtu.

01.03.2020 3 z 5

Milovat znovu Milovat znovu Bertrice Small

Kniha se mi líbila ale místy se mi příběh zdál až moc zdlouhavý. Radši bych prodloužila dění v Byzanci a konečný děj v Británii bych vypustila.

27.08.2019 3 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Než jsem sáhla po knížce, viděla jsem divadelní zpracování, které bylo skvělé. Každopádně jsem se do této knihy zamilovala.

31.03.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Albert Camus

Kniha se velmi dobře čte až jsem byla překvapena. Přidáno do maturitní četby. :)

31.03.2018 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Nečekala jsem takový konec. :/ Kniha byla celkem zajímavá :) vybráno na maturitu.

05.02.2018 5 z 5

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Opravdu silný a smutný příběh. Do teď nechápu jak někdo může být tak krutý na nevinné dítě. Příběh mě neskutečně dostal.

05.02.2018 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Skvělá detektivka! :) sice některé popisné části byly poněkud zdlouhavé ale dalo se jimi prokousat :) rozhodně touto knihou nekončím a přečtu i další.

26.05.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Upřímně tato kniha mě hodně zaujala. :) Sice pár věcí se dalo předvídat ale konec mě dostal. Doma už mám druhý díl, tak doufám, že nebudu zklamaná :)

03.03.2017 4 z 5

Exorcista – Souboj s ďáblem Exorcista – Souboj s ďáblem William P. Blatty

Určitě jsem tuhle knihu nečetla naposled. Je prostě skvělá! :) Sice začátek se poněkud táhne ale potom vám běhá mráz po zádech. :) Rozhodně doporučuju přečíst!!

07.09.2016 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

K této knize jsem se dostala díky kamarádovi, který mi ji doporučil. Předem mě varoval, že příběh je poněkud drsnější a je velká šance, že se mi nebude líbit. Opak je ale pravdou. :) Sice začátek byl trochu nezáživný ale pak jsem knihu nemohla dát z ruky! :) Moje první a určitě ne poslední kniha od Nesba.

07.09.2016 5 z 5

Ami, chlapec z hvězd Ami, chlapec z hvězd Enrique Barrios

Pěkná oddechová kniha s kapkou zamyšlení se nad životem. Možná jsem od ní očekávala trošku víc, ale uvidíme co přinese pokračování. :)

02.08.2021 4 z 5

Hřích první noci Hřích první noci Jana Pronská

Skvělá kniha na relaxační čtení. Přečteno jedním dechem. :)

28.07.2019 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

První část knihy byla na můj vkus celkem zdlouhavá a mrzí mě, že některé dějové linie jsou nedokončené. Jinak napínavý příběh plný zvratů jako vždy. :)

26.07.2018 4 z 5