JituleK JituleK komentáře u knih

Nejtěžší ze všeho Nejtěžší ze všeho Charlotte Philby

Hrozně pomotané, kdybych si přečetla komentáře, tak to asi nebudu číst a udělala bych líp. Kdyby byl alespoň konec nějak uzavřený. Zklamání

25.03.2024 1 z 5

Amari a Noční bratři Amari a Noční bratři B. B. Alston

krásná knížka pro děti, dobře se čte, doporučuji

25.01.2022 5 z 5

Všechny sny světa Všechny sny světa Theresa Révay

Rozhodně krásná knížka, silný příběh, určitě doporučuji přečíst

09.05.2021 5 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Příběh by nebyl špatný, jen se hůř čte. Místy nesrozumitelná slova, někdy až moc. Nevím, zda je to špatným překladem.

05.04.2021 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Všechny knížky od Aleny Mornštajnové se mi líbili, ale tahle je nejkrásnější. Půjčila jsem si ji v knihovně a po přečtení jsem ji pořídila pro maminku. I jí se moc líbila. Určitě se k ní někdy vrátím. Kdybych mohla, dám jí třeba i dvojnásob hvězdiček.

21.03.2021 5 z 5

Nikdykde Nikdykde Neil Gaiman

nádherné čtení

28.02.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Krásná kniha, líbí se mi, že autorka vykreslí postavy jako skutečné. Každý máme svůj nějaký hřích, který si schováváme sami pro sebe a nikomu se s ním nesvěříme.

13.02.2021 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

knížka se mi líbila, jen tak prvních sto stran je hrozně vleklých, ale celkový dojem z knížky je dobrý. nakonec vše do sebe pěkně zapadne.

01.01.2021 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Byla jsem šokovaná popisem vraždy hned na začátku knihy, až jsem si říkala jestli to chci číst, nakonec přečteno během jednoho dne. Krásná knížka

07.11.2020 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

překvapivý konec

06.11.2020 4 z 5

Ja a on Ja a on Táňa Keleová-Vasilková

trochu vleklá, ale pěkná knížka o vztahu dvou lidí, kompromisech, rozhodnutích i snech...zkrátka je to o životě

06.11.2020 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

krásná knížka o obyčejných lidech, snech, vztazích, improvizaci.... trochu tajemný příběh na pozadí....nemůžu moc prozradit. mě se kniha líbila, krásně se čte a lidé jsou hrozně sympatičtí. chtěla bych si přečíst i další knížky od této autorky

06.11.2020 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

buď se mi kniha líbí, nebo ne. Mě se prostě nelíbila. Začátek - absolutně nesrozumitelný a pak jen samé násilí, vraždy, bití... ani jsem nedočetla....a pro děti a mládež? Copak je tohle normální?

28.06.2020 odpad!

Závist Závist Sandra Brown

Knížka mi moc nesedla. Skáče z jednoho příběhu do druhého, a chvílemi jsem měla problém se v tom zorientovat. Jinak se mi to líbilo. Oba příběhy byly zajímavé.

22.05.2020 3 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Knížka se mi líbila. Hlavní hrdinka je sice "nesmrtelná", beru to jako drsnější pohádku pro dospělé. Asi by se mi nelíbilo, kdyby ji v půlce knížky zabili. Myslím, že když jde o život, dokáže člověk někdy i zázraky. Děj má spád. Od knížky se nedá odtrhnout.

16.04.2020 4 z 5

Neděle jako stvořená pro vraždu Neděle jako stvořená pro vraždu Zdena Frýbová

Pro mě je to velice zdlouhavé čtení, není to špatné, ale některé postavy jsou až nudné. Knížka mě bavila až tak v poslední třetině.

12.03.2020 3 z 5

Druhá naděje Druhá naděje Petra Vernerová

Knížka se mi moc líbila. Je o vztazích, o životě. Řekla bych, že je to docela reálná knížka. Hlavních hrdinka je docela obyčejná žena plná pochybností, někdy radostná, jindy sklíčená, často váhá, co je a není správné a co by mohla udělat jinak, lépe. Určitě mi byla sympatická.

11.03.2020 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

třetí díl se mi líbil více, než druhý. je to taková oddechovka, člověk se pobaví

06.03.2020 5 z 5

Super knížka, určitě se k ní ráda vrátím.
Je to takové zamyšlení nad životem, hodnotami a vztahy. Dobře se čte.

19.02.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Mám z té knížky rozporuplné pocity. Četla se dobře, ale i tak jsem se k ní musela nutit. Nějak mě moc nechytla. Možná je to tím tématem. Prostě je to skutečný příběh a jako takový ho asi musím brát. Ta doba, situace, do které se mnoho lidí dostalo, muselo to být hrozné. A pak ještě, aby se bál, ten, kdo přežil, že ho obviní z kolaborace. Úplně mě z té představy mrazí. Určitě doporučuji, aby si každý alespoň trochu udělal obrázek o tom, co se dělo. Třeba i proto, aby se nic takového už nikdy neopakovalo.

13.02.2020 4 z 5