jitkapeldova jitkapeldova komentáře u knih

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Je to určitě zajimavá kniha, ale podle popisku na obálce jsem čekala trochu víc :)
Obchodování s dětma je podle mě dobrý námět, nicméně pořádně jsem se začetla až v posledních pár kapitolách :-/
Některé kapitoly mi přišly zbytečně natahované ‍️
Znovu bych ji určitě nečetla...

06.12.2021 3 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Pěkné, čtivé zakončení serie..
Zakončení malinko předvídatelné, ale i tak to bylo pěkné, serii rozhodně doporučuji

12.06.2021 4 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Musím říct, že mě knížka bavila i pobavila.. Líbilo se mi, že hlavní hrdinka není žádná dokonalá top modelka.. ale naprosto obyčejná fajn holka :)
V druhé půlce knihy to teprve začíná být fantasy zajímavé :) těšim se tedy na další díl..

29.05.2021 4 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Celkem pekna a ctiva ctiva knizka.. rozhodne o dost lepsi, nez prvni dil :)
Libi se mi nove prostredi New Yorku, ktere autorka popisuje tak skvele, ze sem si prisla jak kdybych tam byla..
Ted jsem zvedava na 3.dil... :)

05.02.2021 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi Olivia Rupprecht

Knihu jsem si spletla se stejnojmennou knihou od B.A. Parise.. takze jsem celou dobu cekala psychologicky thriller, no.. nedockala jsem se..
Knihu sem sice docetla do konce, ale znovu uz bych po ni nesahla..

07.12.2020 1 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Hezké čtení, v tomto díle už sem si Eadlynn celkem i oblíbila.. Závěr knihy mě překvapil:)

27.10.2020 3 z 5

První První Kiera Cass

Hezký poslední díl této trilogie, což je škoda..
Rebelové tam tomu dodaly napětí a "šmrnc", závěr se mi líbil ale zároveň mohl být trošičku delší :)

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Tato kniha je absolutně nejlepší, co jsem od autorky četla.. skvělé pokračování knihy Hořká chuť lásky..

Mokrá náruč léta Mokrá náruč léta Lenka Lanczová

Klasická Lanczovka.. pěkný letní příběh :)
Celkem jsem se u této knížky i zasmála..

27.10.2020 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Hezké doplnění trilogie Selekce :)
Avšak na ní to nemá :)

27.10.2020 4 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Nejsem úplně fanda knížek, kde se minulost prolíná s přítomností.. každá ta dějová linka měla své kouzlo, ale pro mě takový průměr..

27.10.2020 3 z 5

Sedm barev krve Sedm barev krve Uwe Wilhelm

Za mě celkem fajn knížka :)
I když začátek mě moc nebavil a trvalo, než jsem se začetla, tak zapletka i konec byli super :)
Zajímavý příběh a i když už jsem tušila, kdo za tím stojí, stejně mě rozuzlení překvapilo :)

05.06.2023 4 z 5

Cos to udělal? Cos to udělal? Matthew Farrell

I přes ne úplně dobré recenze sem si knihu přečetla.. a byla sem fakt mile překvapená!
Napínavé od začátku do konce a i když trochu předvídatelné, tak i tak na konci jsou takové twisty, které bych nikdy nečekala..
Takže za mě rozhodně čtivá a zajímavá kniha :)

12.04.2023 5 z 5

V hlavní roli V hlavní roli Danielle Steel

Pěkný příběh, jen ne úplně můj šálek kávy..
Po přečtení knihy Jako v pohádce jsem asi čekala malinko víc.
Přišlo mi to tak trochu honem sem honem tam..

21.05.2022 3 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Hezký druhý díl, pěkné pokračování prvního dílu :)
Fantasy od začátku do konce, čtivé, vtipné a občas překvapující..
Těšim se na závěrečný díl :)

12.06.2021 4 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Hezky napsaná kniha..
Nela mi nejdříve přišla trochu nesympatická, ale postupem času jsem si ji oblíbila.. jedna z nejlepších, co jsem od autorky četla :)