jitka7 jitka7 komentáře u knih

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Dlouho jsem otálela s knihou, jelikož nemá moc vysoké hodnocení, ale jako po přečtení jsem si říkala, že jsem si ji měla přečíst už dávno. Kniha má určitě nějaké mouchy. s Johnovo bratrem už pro mě autorka mohla vynechat, ale budiž. Možná, že kniha působí jednodušším dojmem, jednodušší styl psaní, ale pro mě to byla pecka. Musela jsem ji dát na jeden zátah, nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Pro mě úplně skvělý smysl pro humor, skvěle popsané loupežné přepadení, fakt jsem u toho byla napnutá a John to úplně skvěle odlehčoval. No a samotný vztah Eddi a Johna byl úchvatný. Strašně jsem cítila, jak je jeden strašný zážitek svede dohromady, jak vlastně přítomnost toho druhého je samo o sobě léčí. Skvělá knížka

12.08.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Tenhle díl byl o něco lepší než první. Osud hlavních hrdinů byl dost zajímavý. Kdo je Raven jsem si myslela už u první knihy, přesto to bylo dál hezky zamotané a postupně se to rozmotávalo. Daltonova postava mě velmi mile překvapila. Dalton je pro mě top.

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Krásný příběh. Konečně kniha, kde se řeší i něco jiného, než jak se z holkaře stane oddaný přítel jedné děvy. Reeda jsem naprosto chápala (tedy až po zjištění problému), proč byl tak odtažitý a Charlotte se k němu přes to všechno dostala, už jen svou trhlostí a povahou. Musím říct, že mě i během knihy napadlo, zda to nebude mít nakonec happy end.

14.08.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak tuhle knížku jsem dočetla před týdnem, odložila jsem všechny ostatní a po přečtení jsem si dala trochu voraz. Knížka je nádherná a strašná ... v dobrém slova smyslu. Příběh mě zasáhl. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a posledních asi 30 stránek jsem četla snad nejdéle v životě a to jen proto, že přes slzy jsem neviděla nic :)) Hlavního hrdinu si musí každý zamilovat... téma je skvělé a konec je asi takový jaký má být. Kdyby to dopadlo jinak, knížka by neměla takovou hloubku. Takovéto konce mi u knih nebo filmů nevadí, ale poprvé jsem si přála, aby to dopadlo jinak. Určitě znovu přečtu, ale teď ji nechám pěkně u ledu.

07.03.2015 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Milé překvapení, že ten samec Chase nebyl takový kurevník, tak jako to u těchto knih bývá vždy. Dokud nepotká tu pravou. Jejich seznámení bylo skvělé, takové jsem ještě nikdy nečetla. Chasovo výmysly - úžasné. Bavilo mě to špičkování. Příběh byl uvěřitelný, reálný a krásný. Pochmurný, veselý a romantický. Když se člověk pořádně začte do takovéto knihy a pak nad ní trošku přemýšlí, zjistí, že je život vlastně krásný, když vás nepotká takové neštěstí, vlastně je pak všechno fajn.

04.10.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Rush byl teda frajer. Krásná pohádka. Těžko říct, zda by se tohle někdy stalo. Možné je vše. Naprosto chápu jeho pochybnosti a že nevěděl, jak se s takovou situací vyrovnat. Giu jsem litovala. Otěhotnět po jedné noci, už samo o sobě stačí. A kámen úrazu je pak s kým. Krásný konec.

14.08.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Skvělé napsané, kniha se četla sama. Tohle je pro mě nejlepší kniha na téma šéf a sekretářka. Bylo to vtipné, sarkastické a mezi Tarou a Parkerem to pěkně jiskřilo.

12.08.2020 4 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Celá série mě bavila. Vtipný. Hezký příběh o sourozencích, jejich spory a znovu nalezení a do toho dost romantiky a sexu. Co víc si přát.

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Nádhera. Příběh je o náctiletých, ale je naprosto úžasný. Sem tam slzy ukápnou. Noaha jsem si naprosto zamilovala, ale i hlavní hrdinka Echo má svůj skvělý příběh a přijde mi také úžasná. Krásná kniha plná emocí, dojetí, zloby, usmíření a smíření.

12.08.2016 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Colin je prostě úžasný. Tak strašně mě potěšilo, že jde napsat příběh o klukovi, který byl děvkař, pak se zabouchl a děvkařem už nebyl. Colin prostě děvkař nebyl nikdy a tím mi byla celá kniha daleko sympatičtější. No a Summer, strašně jsem si ji oblíbila hlavně kvůli jejím nedostatkům. Moc se mi líbilo, jak působila navenek, přesto měla uvnitř spoustu svých problémů a démonů. Pro mě nejhezčí příběh této série.

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Pěkné čtení, dobře vymyšlená zápletka, dobrá souhra hlavních hrdinů. Zajímavá knížka.

04.10.2019 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Na začátku mě to dost bavilo, hlavně mi byli oba sympatičtí. Zasmála jsem se. Pak se viděli, scházeli a tak.. dobrý. Jenže pak přišlo na techtle - mechtle. Chápu jakousi nejistotu a nervozitu ze strany Hailey, jenže tenhle popis jejich pletek, coby Matt dominant a Hailey poslušná fanynka, to se mi vůbec nelíbilo. K hlavním hrdinům mi to nešlo. Přestože to tak dlouho netrvalo, vcelku asi dvě dostaveníčka, ale přišlo mi to tak strašně mimo jejich povahy, že mi to pokazilo docela dojem z knihy.

14.01.2019 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tak i když je tato kniha veliké klišé, musím říct, že jsem se bavila. Ano, je tam dost věcí předvídatelných, ale konečně mi jsou sympatické obě postavy. Hanna se mi fakt líbila a Garrett, to byl sebestředný blb, kterého si člověk pak hned musel oblíbit. Líbil se mi humor v knize, i to vážnější téma, které tam bylo a vlastně i ten konec. Krásně jsem se u knihy uvolnila a pobavila. Těším se na další knihy série, teda doufám, že autorka udrží tempo a styl psaní (jelikož to tak často u jiných bohužel nebývá).

19.01.2017 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

No tak takový námět jsem u knihy nečekala. Příjemné počtení, příjemná změna. Mohu jen doporučit. Za mě super.

12.08.2016 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Za mě nejlepší kniha série. Bentley je fakt svým upjatým chováním fakt skvělý a Emmy je úplně úžasná, kdo by si ji nezamiloval. Tahle dvojice k sobě fakt pasovala. Příběh o přátelství 3 kluků z různých rodin s různými problémy a do toho romantický příběh. Za mě super.

09.11.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Mute byl prostě ledoborec. Bylo zajímavé sledovat ten příběh. Příběh otce a jeho dcery, to bylo prostě skvělé a nakonec mladičké dívky. Nemůžu si pomoct, ač chápu, že náctiletá dívka může být vyspělejší a daleko dospělejší než už dospělí lidé, ale přesto mě tyhle věkové rozdíly moc normální nepřijdou. Nemohla jsem se s tím příběhem úplně zžít. Náctiletá a třicátník. No nevim no.

29.07.2020 3 z 5

Manželstvo z rozumu Manželstvo z rozumu Kristan Higgins

To je bláznivá rodina, dost jsem se nasmála. Honor mi úplně k srdci nepřirostla, ale i tak je to hezké čtení.

25.03.2020 4 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Tato kniha je dost dobrá. Sice to nakonec končí pohádkově, ale většina je z toho realita. Podle mě není vůbec zbytečná. 70% manželství takto vypadá a ani se z toho nevzpamatuje tak, jako tito dva. Je zde vidět, že je na vztahu třeba pořád pracovat, že dětem se nemůže obětovat úplně vše, protože pak se vztah či manželství rozpadá a dětem to nic nepřinese. Podle mě to je dobrá ukázka toho, jak vztah umírá a jak je možné ho vzkřísit. Jak je důležité dodržovat nějaké zvyky a někdy si udělat čas jen na sebe, protože stereotyp vás často pohltí. Nakonec se ani nenadějete a zjistíte, že už nevíte, jak komunikovat s protějškem.

11.01.2020 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Celá tahle série se mi líbila. Přestože to možná zdá se podobné. Já si u takovýchto sérií dám chviličku pauzu a přečtu si jinou knížku a pak mi to tak nepřijde. Bavila jsem se. Líbila se mi ve všech knihách drsnost chlapů a křehkost a kousavost ženských.

08.01.2020 4 z 5

Andělský podíl Andělský podíl J. R. Ward (p)

No to jsou mi zvraty. Další knihu prostě musím číst, protože jinak by mi to nedalo.

27.11.2019 4 z 5