Jita160 Jita160 komentáře u knih

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Jeden z nejčastějších ,předvídatelných,erotických příběhů, kterých jsem přečetla mraky.
Ale.......tento byl tak boží a mňamózní, prostě v něčem jiný.
Příběh vás blaženě vtáhne do dětské lásky ,která se samozřejmě rozhoří až v dospělosti.
Vtipné ,svižné, romantické a tak sexuchtivé čtení.
Rozhodně doporučuji moc jsem si tu knižku užila.

19.09.2023 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Moc příjemná odpočinková knížka.
Rozhodně originální nápad na seznámení. Nečekejte žádné velké zvraty jen dva dospělé,kterým to poprvé v manželství nevyšlo.
Matta jsem si okamžitě oblíbila je to velký sympaťák se smyslem pro humor a romantiku.
Hailey se splnil sen potkala a získala svého oblíbeného hokejisty.
Tentokrát ale musím připsat kladné body i vedlejším postavám z předchozích dílech ,kteři daly tomuto příběhu tu pomyslnou třešinkou na dortu... Skvělé!!!

25.04.2023 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Příběh byl mňamózní i když s vážným tématem.
Nemám nikoho ve svém okruhu přátel s takovým postižením o to více mě to bavilo.
Corey je neuvěřitelně silná, obdivuhodná pro mě naprostá hrdinka...
Hartley lamač dívčích srdcí a přesto se zamiluje do holky která není úplně dokonalá,prostě je to miláček.
Na letní dny určitě skvělá odpočinková kniha.
Doporučuji.

25.07.2021 5 z 5

My My Elle Kennedy

To bylo tak boží!!!!
Kniha měla úžasnou energii a čtivost,vůbec jsem ji nemohla dát z ruky.
Ryana a Jamieho prostě žeru.Jejich láska je tak vřelá a upřímná až se mě z toho tetelilo srdce.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!

17.07.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Mé romantické srdce zaplesalo.
Krásný,milý,romatický,zábavný a sexem okořeněný příběh .
Která z nás by nechtěla na svém trávníku najít takového vandráka? Jááááá rozhodně.
Z hudebního prostředí mám typ těchto knížek moc ráda,ale upřímně těm super hvězdám nezávidím ani cent.
Jsem vděčná že žiji "NORMÁLNÍ život.
Rozhodně Doporučuji!!!

13.07.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Už je to pár let co jsem Božského četla,ale ráda se k ní vracím.
Je to milé, čtivé,sexy,zábavné a tááá Božské.
Chloe je chytrá a neústupná a Bennett,no prostě arogantní blbec.
Upřímně jsem si to užívala jak to Bennettovi ve finále dala pěkně sežrat.
Ty dva si musíte i po letech prostě pamatovat,protože ta chemie mezi nima byla velmi výbušná.
Rozhodně DOPORUČUJI.

08.06.2021 5 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

BOLEST, LÁSKA, DŮVĚRA,ZRADA!!!!
Kdo tohle nepoznal?
Tato knížka byla pro mě velkým překvapením. Našla jsem v ní vše o čem ráda čtu a hlavně byla neskutečně návyková,napínavá,bolestivá a zamilovaná.
Neuvěřitelná chemie mezi hlavními hrdiny mě oslnila.Bolestivé emoce, kterými si museli projít mě naježili chloupky po těle... ostuda,žal ,vztek.
Celé to bylo hlavně o pomstě vendetě ,skutečné krevní mstě. Ale i o zakázané lásce mezi aristokratkou a dělnickým klukem, který se vypracoval až na úplný vrchol.
Díky pohledu všech zúčastněných jsme měli možnost nahlédnout do vícero mozku, který dal celému příběhu tu pravou záhadnost a čtivost.

KDO NERISKUJE JAKO BY NEŽIL!!!

30.04.2024 5 z 5

S ďáblem v ráji S ďáblem v ráji Elizabeth O´Roark

SKVĚLÉ!!!!
Kdo jste přečetl předešlý díl a líbil se tak tenhle si nenechte rozhodně ujít.
Příběh měl neskutečnou energii a čtivost.
Jediné co mohu vytknout je název,protože Josh rozhodně nebyl žádný ďábel.
Drew je zpívající kráska, která je uvězněná ve světě showbyznysu.
Josh sexy doktor,který pomáhá raněným v nebezpečném Somálsku.
Chcete vědět jak ti to dva rozdílní lidé našli společnou cestu do ráje?
Neváhejte za mě rozhodně doporučuji.

11.04.2024 5 z 5

Ne že bychom to nečekali Ne že bychom to nečekali Meghan Quinn

Paní spisovatelka má velký talent psát tyto neoriginální příběhy velmi humornou formou.
Jejím cílem byl tentokrát nejmladší z bratrů Breaker. On nestojí o vztahy a lásku ,protože má tu nejlepší dlouholetou kamarádku ,která mu naprosto stačí... do té doby než Liu uvidí jak si zkouší svatební šaty, v tu chvíli se mu zhroutí svět.
Díky svým bratrům a jejich ženám ,kteří mu svými radami a jemným povzbuzováním pomohou najít cestu k jejímu srdci.

09.04.2024 4 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Toto je již má druhá knížka od tohoto bizarro spisovatele,takže jsem už nebyla tak šokovaná.
Šla jsem do ní s otevřenou myslí a čekala co do mě pustí za vyšinutosti.
A přesto opět překvapil a nezklamal... Satanova dcera, bezbožné pekelné stvůry,lidské páteře zavěšené jak lustry, kostičky z Lega ,černý penis,nepochopitelná láska...
Takže ano, kokotina jako prase ,protože Mellick překračuje svými příběhy všechny hranice normálnosti a fantazii ,kterou čerpá... Jako fakt nechci vědět odkud.
Pokud potřebujete úplně vypnout a odpoutat se od normála tak si dejte tuto magorovinu, kterou spisovatel označil za romatickou komedii....to jako vážně Mellicku?

03.04.2024 3 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

L.J. Shean je určitě posedlá padouchy ,protože je umí úžasně popsat... že by vlastní zkušenosti :-D:-D:-D ?
Mizera je zdárný příklad zmetka a ďábla v lidské podobě. Je to muž neschopný citu, emocí ,vášně a oddanosti je chladný, nemilosrdný a vším přesycený.
Přeze všechno si Phersephone myslí, že přestože Cillian není schopen milovat tak si lásku zaslouží.
Ona je jeho pravý opak je čistá,vznešená a nemá žádnou přetvářku.
Ona potřebuje peníze aby vyplatila dluh za svého exmanžela a on potřebuje manželku a ploditelku dětí... vlastně ne,potřebuje hračku a rohožku po,které bude dupat. Jenomže tohle manželství mu dalo obrovskou lekci.
Pojďte prožít obrat vyšinutého muže za někoho kdo je ochotný pro svoji květinovou dívku z nebe očesat hvězdy.

21.03.2024 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Jasně, Penelope Ward je přesně ten typ spisovatelky, která umí napsat tu pravou romanťárnu.
Jak už to bývá příběh Raven a Gevina nebyla žádná pohádka.
Byli spolu jen jedno léto, ale přesto jejich srdce přetékalo city. Přišlo odloučení kvůli zlobě jedné osoby. Strach způsobil ,že i po 10 letech si málem nechali svojí ,,Lásku mého života" proklouznout mezi prsty.

09.03.2024 4 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Tohle není žádná pohádka. Je to příběh o bolesti, o tom když vám někdo vezme život ,který máte rádi a zavře vás do zlaté klícky.
Tam začíná boj s monarchií ,který nemůžete vyhrát.
Z obyčejné dívky se stává horké zboží... princezna.
Poznává ve svém novém životě zradu, intriky ,závist a cítí i dýku v zádech. Vzali ji svobodu a chuť žít. Najde se v prohnilém království nějaký světlý bod,někdo kvůli ,kterému se jí rozbuší srdce???

10.01.2024 4 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Tento typ příběhy málokdy zklame.
Opět časté téma i když tady byl přidán dávný slib a druhá šance v životě.
Tyran v zasedačce, multimilionář ,tiskový magnát a divoký playboy, který má tvrdou a nepropustnou skořápku.
Až jeho teď již bývalá zaměstnankyně ,kterou přeze vše obdivuje přijde na to, že uvnitř něho se skrývá měkká výplň se vřelým srdcem.
Ona ho svojí dobrotou a pravdomyslnosti naprosto změní.

03.01.2024 4 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Miluji erotické romány a nestydím se za to.
Tento podle mého názoru patří určitě k těm lepším.
Kdysi jsem napsala ,že české autory moc nečtu ,ale v tomto roce je to má již druhá povedená knížka z české ruky. Určitě v nich hodlám pokračovat tohle bylo fakt boží.
Rozhodně nic originálního ,ale mělo to tu správnou erotickou šťávu. Hlavní hrdinové šli po sobě jak slepice po flusu což mám moc ráda. Prostě mě to moc bavilo, četlo se to samo a nenechalo mě to vůbec chladnou.
Autorky styl psaní mě sedl,nadchl a nepustil ...ráda si přečtu další její díla.

14.02.2023 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Když se začtete do knížky těchto autorek tak se vám chtíc nechtíc objeví na tváři úsměv a neopustí vás po celou dobu čtení .
Prostě milý, vtipný se špetkou erotiky naladěný příběh.
Pobavilo mě originální seznámení ve výtahu Bianci a Dexe.
...no jak říkávala moje babička,lež má krátké nohy a ,že tady na ty dva těch lži bylo????

26.04.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Moc krásně napsaný příběh lásky o Stelle profesionální kamarádce a Jaxovy rockové hvězdě, které spojila zmrzlina.
Celé to bylo vábivé, humorné a i s vážným tématem psychických problémů ,které Jax skrýval.
Za mě byl velký hrdina, že se otevřel nechal si jak přátelsky tak odborně pomoct. No pravdou je, že na sračky člověk nesmí být sám.
Stella byla otevřená duše s velkým i když zahořklým srdcem připravená pomáhat komukoliv.
Tady dopadlo vše jak má, zvítězila láska a přátelství bez kterého se nedá žít.

06.04.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Pokračování manažera bylo stejně skvělé a zábavné jako předchozí díl.
Sophie ze začátku hodně tlačila na pilu, ale chápu když se jí muž tak silně dostal pod kůži že šla hlavou proti zdi někdy se to holt vyplatí.
Gabriel byl jak kostka ledu roztával velmi pomalu, chemie a sexuální přitažlivost k povidalce byla tak silná že nakonec polevil a tál a tál.
Věřím že pokračování této série o muzikantech pojede na stejné vlně a já se budu bavit a pomalu tát :-D:-D:-D

02.04.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Tady nemohu jinak než dát plný počet hvězd...Krásný, svěží ,humorný a sexem nabitý příběh dvou skromných lidi ,kterým život hodil pár klacků pod nohy.
Moc jsem se bavila a příběh si užila od první stránky až po tu poslední.
Rozhodně doporučuji!!!!

10.03.2022 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Richard byl vážně hovado a tyranský šéf.
Melanie pracovitá úžasná šedá myška ,která musela trpět všechny jeho náročné a nesmyslné požadavky aby si udržela práci kterou velice potřebovala.
Jestli láska dokáže člověka změnit? Jasně že jo!!!!
Krásný a známý příběh o šéfovi a jeho sekretářce. Dobře se četl, snad až na ten konec který byl i na mě až moooooc slaďoučký.

28.12.2021 4 z 5