Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Erotický román kde je spousta sexu i orgasmů.
Nechutně bohatý a velmi dominantní Dominik který má zkušenosti na rozdávání. Zaměstná pro svoji firmu Katherinu specialistku na počítače. Ta je ovšem co se týče vztahu a hrátek v posteli velmi nezkušená.
Dopadne to jak je v těchto románech zvykem... vzplane mezi nimi žár, který se nedá uhasit.

04.12.2022 3 z 5

Snoubenka mého bratra Snoubenka mého bratra Cathy Williams

Caitlin chce pomoci svému kamarádovi gay tak zinscenují falešné zásnuby pro jeho rodinu a on na oplátku ji pomůže s dluhy jejich rodičů.
Vše jde jak na drátku dokud se nesetká s bratrem svého snoubence Dantem...ten je od začátku velmi podezíravý a vnímá Caitlin jako zlatokopu,protože ti dva se k sobě jako zamilovaní rozhodně nechovají...jak by také mohli? :⁠-⁠D
Nedůvěra a podezírání se časem odsune stranou a nastoupi chtič,sexuální jiskření a láska.
Uvítala bych kdyby tato povídka byla psána vice s humorem určitě by byla o hodně čtivější .

21.10.2022 2 z 5

Ledová kráska Ledová kráska Julia James

Ano, prostě pohádka na dobrou noc.
Všichni jsou krásní, bohatí a řeší hlavně to co koupi,kde bydlí,kam půjdou na ples a která královská rodina je pozve.
Je to tak úsměvné a pro normální lidi tak nereálné.
Diana potřebuje zachránit svoje sídlo,která zdědila po otci a nemá dostatek peněz?
Nikos, nesmírně bohatý potřebuje ženu s titulem a uvést do společenské smetánky kam se on sám jen tak nedostane.
Navrhne sňatek z rozumu ...on ji pomůže opravit sídlo a ona ho uvede do světa šlechty.
Samozřejmě přijde ta mrcha, láska a svatba z rozumu je zapomenuta.Nastoupí přitažlivost,touha ,vášeň a nakonec se vše promění ve dva zamilované blázny.
Prostě krásná pohádka pro romantické duše

14.04.2022 2 z 5

Vévodova dědička Vévodova dědička Julia James

Potřebovala jsem změnu od předešlé knížky. Něco krásného, laskavého, milého ,něžného bez dramat a hnusu. Sáhla jsem poprvé po Harlequince, které normálně nečtu.
Musím říct že jsem byla mile překvapená.
Bylo to přesně to co jsem potřebovala, vypnout a unášet se příběhem lásky.
Chlapec z ulice, který svou pílil docílil velkého postu a bohatství.
Markýza ,která o svůj původ vůbec nestála, chtěla pracovat a stát se astrofyzičkou.
Oba dva nechtěli být čím se narodili. A přesto když oba předstíraly čím nejsou je pohltil ten krásný cit lásky.
Přes všechny překážky o ,kterých si mysleli že nikdy nemůžou být spolu, tak to dopadlo jak ve správné Harlequince dopadnout má.
A žili spolu šťastně až do smrti.

12.04.2022 3 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

No konečně musím uznat,že se to ve třetím díle trochu,ale opravdu jen trochu rozjíždí.
Hlavní hrdinové jsou sice pořád na ranu...jsou spolu vzápětí už zase ne, děsně mě to prudí,ale rozkrývá se tam rodinná zápletka.
To je snad jediný důvod proč budu pokračovat.

11.08.2021 2 z 5

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Čekala jsem víc ,ale co už.Nemohou být všechny příběhy super.
Tato trilogie jako celek nebyla špatná tak za mě jo.

24.05.2021 3 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Souhlasím....rozhodně druhý díl lepší.
Takže valím na trojku.
Jenom žasnu nad obálkou knihy ta je prostě příšerná.

24.05.2021 4 z 5

Robert a Arabella Robert a Arabella Kathleen Winsor

Odpad určitě ne,ale topka taky ne.
Prostě průměrná kniha plná sexu.
Příběh nebyl úplně špatný,ale bylo v ní dost nudných míst.
A už vůbec nemám ráda takové konce.
Takže hvězdu za příběh a snad i za to že je to má nejstarší kniha tohoto žánru.

24.05.2021 2 z 5

Vášeň pro hru Vášeň pro hru Sylvia Day

Škoda,že je to asi poslední knížka této série.Určitě si zaslouží pokračování.
Tento příběh byl asi nejsilnější po všech stránkách.
Rozhodně doporučuji.

18.05.2021 5 z 5

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Celou tuto sérii mám moc ráda.
Číst o subinkach a jejich dominantech v tak zamilovaných příbězích mě vážně baví.
Za mě určitě ano!!!

13.05.2021 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Netopýrek1985 nejsi jediná čtenářka,které se to líbilo.
Mám tuto autorku moc ráda,protože je určitě mimozemšťan,když píše takové příběhy.
Vždy se těším co si na nás zase vymyslí a vždy mě moc překvapí.

10.04.2021 5 z 5

Pouta z pavučin Pouta z pavučin Markéta Harasimová

Ach jo...to bylo tak zbytečně z d l o u h l a v ý ý ý.Mit ta knížka tak o půlku míň stránek byla by mnohem čtivější a příběh by byl víc zajímavější.Moc jsem se nutila do čtení, přestože příběh měl velký potenciál, nebyl vůbec špatný.I když mám ráda eroticke příběhy tady mě rušili,hlavně ty co se netýkaly hlavní hrdinky.
Zklamaná úplně nejsem,ale nadšená taky ne.

07.04.2021 2 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Wou...velmi chytlavý příběh.
Chvílemi mě šel i mraz po zádech,moc jsem si tuto knížku pro mě neznámé autorky užila.Byla vzrušující, napínavá a chvílemi mě brněli prsty jak už jsem potřebovala otočit další stránku abych zjistila víc.
Za mě určitě ano, doporučuji.

18.03.2021 5 z 5

Chtíč Chtíč Sharon Page

Poslední a nejmladší sestra Hamiltonová toužila vdát se z lásky jako její sestry mít ,dětí ,zažít dobrodružství,romantiku a plnit si své sexuální touhy v manželově loži.
Jenže se jí dostal pod kůží Devlin, hříšný lupič a pirát s kterým strávila noc plnou vášně potom co jí zostudil a ponížil jeho nevlastní bratr lord Wesley.
Čeká vás napínavý příběh plný chtíče a hlavně sexu :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D

20.09.2022 3 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

,,miluji tě"
To ho to slova se někdo bojí a jiný po něm prahne.
Ti dva se báli závazků, citů a lásky.Měli tolik démonů z dětství ,že se snad nedalo čemu divit.
Chemie ,která mezi něma propukla stála za ten boj.
Moc pěkné napsaný příběh i když už hodně ohraný...ale co,mě se to moc líbilo.

30.05.2022 3 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Za mě zbytečné pokračování.

13.08.2021 1 z 5

Neznámý manžel Neznámý manžel Sylvia Day

Určitě moc pěkný příběh.Autorka umí psát erotické romance a i ty historické zvládá s přehledem.
Hlavní hrdinové jsem si oblíbila přestože v manželském svazku podváděli jeden druhého.Vzajemna přitažlivost a jiskření bylo silnější tak že vše dopadlo jak má.

18.05.2021 4 z 5

Žádej, o co chceš Žádej, o co chceš Sylvia Day

Historické romance nejsou úplně můj šálek kávy.Snad jen proto,že se jedná o autorku od které mám už něco načteno tak jsem neváhala.
Příběh byl velice čtivý a popisování života v Londýně v 18.stoleti mě uchvátil.
Vůbec jsem se nenudila a příběh jsem zhltla jak malinu,takže nelituji i když si myslím že současné příběhy autorce sedí víc.

18.05.2021 4 z 5

Miluj mě! Miluj mě! Soňa Glendová

Vážně zajímavé a to velmi....
Fascinující příběh propletený s minulosti a se spoustou tajemna a rodinných prokleti.
Není to úplně šálek mé kávy ale pro přečtení jsem byla ráda ,že jsem tu knihu přečetla.

28.02.2021 2 z 5

Smlouva s Adamem: Učitel lásky Smlouva s Adamem: Učitel lásky Jitka Volfová

Moc českých autorů nečtu ani nevím proč...když jsem dostala do ruky tuto trilogii tak jsem doufala ,že konečně budu mít štěstí.
Ne že by se mě to nelíbilo,ale prostě tomu chybí něco co by mě vtáhlo do děje to napětí a vzrušení a zápletka nad kterou musím přemýšlet prostě slabí průměr,děsně se to táhlo.
Eva byla velmi zvláštní,nemohla jsem si na ní udělat nějaký nazor a Adama jsem prostě nemusela od prvních stránek.
Ale jsem si jistá,že někoho to určitě osloví.

11.05.2021 2 z 5