Pouta z pavučin přehled

Pouta z pavučin https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278791/bmid_pouta-z-pavucin-EXG-278791.jpg 3 68 68

Juliin manžel Robin se za záhadných okolností pohřešuje, a zatímco po něm policie marně pátrá, Julie si najímá soukromého detektiva Teodora. Díky jeho práci zjišťuje, že Robin měl dvě skryté tváře. Tají před ní milostný poměr a nadto působí v gangu distribuujícím nebezpečné falzifikáty léků, používaných jako podpůrné látky pro sportovce. Kdo provozuje nelegální činnost spolu s ním? A co se s Robinem vlastně stalo?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pouta z pavučin. Přihlašte se a napište ho.

Allla9
12.01.2024 3 z 5

Zbytečně moc sexu. Děj se mi líbil a určitě dám autorce další šanci. Píše zajímavým způsobem.

Lucie401
12.11.2023

nebylo to spatne. ale cetla jsem lepsi knihy od teto Artorky. presto ji mam rada.

Aghatte
26.09.2023 odpad!

Tolik vztyčených mužství jsem neviděla za celý svůj život, a to jsem nežila v klášteře
Dokonce i chudák ženská, co našla mrtvolu, byla krásně tvarovaná, až jsem se bála, že někdo z těch svaloušů, půjde hledat pod deku, pod kterou se v šoku choulila, její jistě vlhké místečko
Proboha, proč?
Papír snese vše, já ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pouta z pavučin v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x