Jirulka Jirulka komentáře u knih

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Oddechové čtení u kterého snad každý ví jak skončí. Pobavilo mě dohazování Paulie a Bryce :)

15.07.2019 3 z 5

Až mi zítra budeš chybět Až mi zítra budeš chybět Heine Bakkeid (p)

Zbytečně dlouhé, spoustu pasáží skoro o ničem. Konec s rozuzlením bylo to jediné co se mi na knížce líbilo.

12.07.2019 2 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Pohádka pro dospělé. Dostala jsem od ní přesně to co jsem čekala. Richard se tedy změnil, ale láska dělá divy..

09.07.2019 5 z 5

Bezesný Bezesný Jørgen Brekke

Tohle mě úplně nechytlo, něco tomu chybělo

05.07.2019 2 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Lehce mi to připomíná Záhadu Blair Witch, každopádně se mi to líbilo, čtivě napsané

02.07.2019 5 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Začalo mě to bavit od cca 100 strany a pak to bylo chvíli nuda, chvíli dobrý, chtěla jsem vědět jak to dopadne. Není to špatný ale něco tomu chybí

28.06.2019 3 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

Knize by neuškodilo, kdyby byla kratší o polovinu a dala bych o hvězdičku více. Některé kapitoly mě nebavily, jiné zase ano. Na autorku nezanevřu, ale tohle se jí moc nepovedlo..

08.05.2019 2 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Příběh očima Hope se mi líbil více, ale to bylo asi tím, že jsem u příběhu Holdera už věděla o co tam půjde..

24.03.2019 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Krásné zakončení série, ale klidně bych brala nějaké pokračování :)

19.03.2019 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Super! Kniha mě moc bavila, i když si myslím, že je Easton fakt kus vola! Na co sáhne to pokazí..

16.03.2019 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Od slabší rozjezd po strhující konec. Weaver umí psát a donutit čtenáře neodložit knížku dokud ji nedočtete..

10.03.2019 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila. Nechybí v ní láska, tajemství a šťastný konec jako v pohádce. Líbí se mi autorčin styl psaní

09.03.2019 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

U knížky mě dokázal udržet až závěr, jinak jsem pořád odkládala po pár stránkách.

06.03.2019 3 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Mně se to líbilo, četlo se to samo. Jediné co se mi nelíbilo byl konec, čekala jsem happy end..

28.02.2019 5 z 5

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Děj se mi zdál zbytečně natahovaný a místy to byla nuda, hlavně když se jednalo o natáčení. Ale jinak se to četlo dobře, jen by tomu opravdu neškodilo ubrat pár stránek

27.02.2019 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Mohlo to být malinko kratší, ale jinak super. Zápletka se mi moc líbila, u konce jsem pomalu ani nedýchala.

24.02.2019 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale zhruba od půlky knihy už šlo těžko odložit. Kapitoly z pohledu vraha byly super.

14.02.2019 4 z 5

Každý má motiv Každý má motiv J. D. Robb (p)

Eva Dal nezklamala.

11.02.2019 4 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Čekala jsem asi víc a to jsem nedostala...

09.02.2019 3 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Zbytečně zdlouhavé, zápletka mě moc nezaujala, příští kniha od autora už snad bude lepší :)

07.02.2019 3 z 5