Jirulka Jirulka komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Zhruba do půlky knihy jsem nechápala co na tom lidi mají, četlo se to dobře, ale nic tak ohromujícího. A od 3/4 knihy jsem pochopila ten silný a smutný příběh co tato kniha má a zasáhlo mě to. Příběh vychází ze skutečných událostí, o to je to smutnější..

22.08.2019 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Podle mě zatím nejlepší díl. Uvidíme jestli to překoná nějaký další?!

30.05.2022 5 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Určeno pro mladší čtenáře, ale kniha mě moc bavila, i když mi je přes 30 let. Je to mix více žánrů. Na to, že autorka napsala tuto knihu ve 13 letech, tak velmi dobré. Těším se až si přečtu pokračování.

03.11.2018 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

První kniha od tohoto autora na kterého jsem slyšela samou chválu a oprávněně! Četlo se to samo, nešlo odložit a krásně to ubýhalo.

28.12.2018 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

To teda byla jízda! Když se člověk začetl tak se už nešlo odtrhnout. Pořád se něco dělo a když už jsem myslela, že už mě kniha nedokáže ničím překvapit, tak se objevila věc, která mě šokovala! Jde napsat velmi dobrý thriller, i když totožnost vraha znáte hned od začátku.

11.10.2018 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Lehce mi to připomíná Záhadu Blair Witch, každopádně se mi to líbilo, čtivě napsané

02.07.2019 5 z 5

Léto na maximum Léto na maximum Petra Martišková

Velká konkurence Lenky Lanczový! Skvělá oddechovka, taková jednohubka :)

01.06.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět skvělé napsáno, ani chvíli jsem se nenudila a kapitoly ubihaly sakra rychle a než se člověk naděje, tak je konec a zjišťuje, že jeho tip na vraha byl zcela špatně..

26.09.2019 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Ani jsem nečekala, že to bude tak dobré. Stránky ubívaly podezřelé rychle, deníkové záznamy se mi libily, i když to bylo jako číst román pro dospívající smíchaný s detektivkou.

Spoiler: Smrt Semerádové tam nakonec být ani nemusela..

30.08.2019 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale věděla jsem jak je hodnocená a že zápletka stojí za to, tak jsem vydržela a zhruba od půlky už nešlo odložit. A rozuzlení?! Tak to jsem teda nečekala! Otevřená pusa a kdybych neležela, tak by mě to posadilo na zadek :)

14.05.2020 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Na zadní straně obálky je mimo jiné napsané: '' Úžasně děsivý thriller ''. Podle mě to není vůbec pravda, thriller to je, ale úžasně děsivý ani náhodou, spíš to byla místami nuda a to pořádná!

05.01.2019 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Velmi čtivé. Autorka má zvláštní dar. Už v knize Manželé odvedle jsem si myslela něco a ono to bylo nakonec jinak a to samé v této knížce. Určitě si dám pozor až od této autorky něco u nás vyjde a ráda si to přečtu!

10.12.2018 4 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Měla jsem pocit, jako bych četla B.Erskinovou. Super příběh, těžko se odkládalo. Rozhodně doporučuji!

01.08.2020 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Geniální! Ale ten konec..chci hned pokračování!

28.02.2020 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Příjemná jednohubka, která mě i pobavila.

29.09.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Pohádka pro dospělé. Dostala jsem od ní přesně to co jsem čekala. Richard se tedy změnil, ale láska dělá divy..

09.07.2019 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Od slabší rozjezd po strhující konec. Weaver umí psát a donutit čtenáře neodložit knížku dokud ji nedočtete..

10.03.2019 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale zhruba od půlky knihy už šlo těžko odložit. Kapitoly z pohledu vraha byly super.

14.02.2019 4 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Čekala jsem asi víc a to jsem nedostala...

09.02.2019 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Autor opět nezklamal. Čte se to samo, děj ubíhá, žádná hluchá mista. Celá zápletka mě překvapila, nečekala jsem něco takového..

31.01.2019 5 z 5