jinbr jinbr komentáře u knih

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Říkala jsem si, jakým směrem se bude ubírat osobní příběh a velmi mě potěšil. nebylo potřeba vtěsnat ho jen do jedné knihy a tak, jak se prolíná dalšími díly, je velmi příjemné.

17.08.2020 5 z 5

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Oddychovka, milá, příjemná, bez vypjatých zvratů.

19.07.2020 4 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Hezká kniha, hezký příběh, i s tím napětím. Snad jen konce by autorka mohla trochu lépe vygradovat. Někdy je to takové kostrbaté.

12.07.2020 4 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Sandra je vždy trefa do černého.

05.07.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Budu souhlasit s tím, že Kulti byl asi o trochu lepší. Právě proto, že se mi Kulti líbil, těšila jsem se na tuto knihu. Je to hezký, milý romantický příběh, bez zvláštních zvratů, ale to asi většinou vznikající přátelství a láska mezi lidmi je. Řekla bych, že v tomto případě rovněž uvěřitelný příběh.

05.07.2020 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Krásné, moc se mi to líbilo. Krásný něžný příběh.

04.07.2020 5 z 5

Líbej mě, když spím Líbej mě, když spím Linda S. Howington

Jako vždy, pěkná kníha od autorky. Informace vedoucí k objasnění motivů a zamýšlených činů jsou dávkovány, byť víme, kdo jsou postavy romantické linky a že to skončí dobře. I tak tam byly hezké drobné zápletky a rozuzlení.

24.05.2020 5 z 5

Všichni muži královny Všichni muži královny Linda S. Howington

Mám knihy z prostředí výzvědných služeb ráda - moc se mi líbily výrazy "satelity a okurky". John je prima. Niema také a to jméno, to je prostě jedinečné. Určitě ale musí být velmi těžké, když i tito na stres vycvičení agenti zažijí ztrátu kamaráda nebo jiné blízké osoby tak nablízko, jakkoli je jejich práce plná adrenalinu baví.

24.05.2020 5 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Sama nevím, jak bych se v tehdejší době dokázala zbavit mužů, kteří mě vyhráli v kartách a to ještě na vlastní otci....
Věřím tomu, že i když je tento příběh fikce, že na počátku 19. století byli lidé, kteří se snažili dívkám v těžké situaci pomoci.
Je to hezky napsané, má to i svůj humor, patří to do mého oblíbeného žánru.

10.05.2020 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Hezká romance, připomíná, kolik věcí kdysi nebylo ženám přístupno a jak bylo jednoduché je obrat o jejich i tak omezenou svobodu a také je ve společnosti zdiskreditovat a v důsledku toho v podstatě zničit. Příběh se mi líbil, byl mile a sympaticky převyprávěn.

10.05.2020 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Tak tohle se mi líbilo. Zkusila jsem si představit, jak někdo OPRAVDU neumí doma vůbec nic a najednou se dostane do super vybavené kuchyně a chce vařit podle jídeláku od Maxima. Bylo lehké a osvěžující. Ponaučení o tom, že osobní život má často nevyčíslitelnou hodnotu.

05.05.2020 5 z 5

Svérázná nevěsta Svérázná nevěsta Joan Johnston

Příběh Pat, dcery Setha z předchozího dílu. Dospěje a hledá svého Ethana, který se nějak zapomněl ve světě... Kriminální zápletka v pozadí je docela dobře propracovaná, konec dobře gradoval a byly tam i potřebné zvraty.

14.04.2020 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Jo, tak to bylo super. Ohledně vraha jsem byla taky tak napůl a konec byl přeci jen překvapivý. Že to mělo předvídatelnou milostnou linku, mě moc nevadilo. To napětí okolo to nahradilo. Super

02.04.2020 5 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Peyton a Finn byli super. Osudové předurčení Peyton s Finnem byl hezký nápad a zápletka s vydavatelstvím všechno hezky oživila. Pro mě samozřejmě i potřebná romantika

27.03.2020 5 z 5

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

Tato série se mně moc líbí, a když jsou zde, i když okrajově zmíněny i osoby z původních dílů, je to fajn. Čte se to moc dobře.

19.03.2020 5 z 5

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Souhlasím, že tato kniha byla dynamická od začátku až do konce. Kate se mi líbila, po počátečním "zhroucení" zmobilizovala síly a bojovala. Osobně se mi líbila i snaha Květináře dostát pravidlu nezabít. Moc pěkné

16.03.2020 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

tento díl se mi líbil, Cage byl zajímavá a sympatická postava, i vytváření vztahu mezi Cagem a Reese bylo pěkné popsané.

29.02.2020 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Ačkoliv byl tento díl tak trochu shrnutím uplynulého z pohledu Remyho, líbil se mi, právě asi pro ten jeho pohled na věc. Navíc ukazuje, že i když člověk pro druhé vypadá sebevědomě, přitažlivě a sexy, sám v sobě často bojuje se stejnými pochybami jako ti druzí.

27.02.2020 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Krásné završení série, taková ideální chuťovka či dortík nakonec. Ben se mi moc líbil a Reese byla správně temperamentní. Ano, také se mi líbí holky na motorkách...

21.02.2020 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Po první knize pro mě obrat. Tenhle díl mě bavil mnohem více, bylo zábavné, a téma zároveň vede i k zamyšlení. Livie mi byla o hodně bližší než její sestra, možná právě i proto, že s programem buď hodná a poslouchej se setkáváme mnohem častěji než s jinými formami hlubších traumat. Naše životy ale ovlivňují nemenší měrou, protože nejsou tak snadno identifikovatelné.

19.02.2020 5 z 5