Jiho226 Jiho226 komentáře u knih

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Všeho moc škodí.. Moc záhad, moc tajemna, moc nejasností, moc problémů - opět!! lítost vyvolávající úděl hlavního vyšetřujícího (jak nyní bývá v knihách tohoto žánru téměř pravidlem) - a tím pádem ve výsledku nic..jen zklamání a to hlavně ze závěru.

30.03.2024 2 z 5

Vlak z Paddingtonu Vlak z Paddingtonu Agatha Christie

Skvělá detektivka.

21.11.2023 5 z 5

Předčasný pohřeb Předčasný pohřeb Linda Fairstein

Moc dobrá detektivka, výborně začleněna tvorba i život E. A. Poea.

05.08.2022 4 z 5

Baba jedová Baba jedová Věra Fojtová

Achjo....Proč? Opravdu hodně,ale hodně nepovedené. Tohle je tedy velmi zastaralý styl psaní detektivky a navíc obrovsky naivní zápletka i závěr.

30.06.2022 1 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Taková detektivka na nedělní dopoledne,trochu jako jeden díl seriálu Otec Braun a Otec Brown. Kněz jako jedna polovina dvojice vyšetřovatelů,druhou zastupuje velmi zdatná žena s problémem v rodině (tenhle prvek je dnes velmi módní). Kniha mě neoslovila.

20.06.2022 2 z 5

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Téma únikových her nabízí široký prostor pro krimi náměty. Čekala jsem tedy mnohem více napětí, které se ale bohužel téměř nekonalo.

19.03.2022 3 z 5

Dítě hvězd Dítě hvězd Katrine Engberg

Knížka se mi celkem líbila,začátek mě hodně zaujal,pak mi ale připadalo,že trochu ztrácí spád a čtení mi vázlo.Je dobře,že byla poslední kapitola věnována shrnutí případu a dovysvětlení celého děje.

14.10.2021 3 z 5

Manuál zralé ženy Manuál zralé ženy Halina Pawlowská

To, co od autorky očekáváte,toho se vám dostane.Chvílemi pobaví hodně,chvílemi přijde slabší místo. Takže celkově dobré - tedy za tři (hvězdičky).

01.09.2021 3 z 5

Labyrint pohybu Labyrint pohybu Pavel Kolář

Velmi poutavá kniha plná zajímavých poznatků.

05.01.2021 4 z 5

Třetí smrtelný hřích Třetí smrtelný hřích Lawrence Sanders

Zajímavý a napínavý krimiromán

15.12.2020 2 z 5

Tiché vody Tiché vody Viveca Sten

Nejsilnější zážitek z knihy je zeměpisný - popis atmosféry šér je poutavý a zajímavý...jinak nijak výrazný krimipříběh plný ,,hluchých“ pasáží

15.12.2020 1 z 5