Jen1215 Jen1215 komentáře u knih

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Romantika, sex, laska...a ten sex wow..Drew je kanec a taky bezva hodny chlap. Krasna oddechovka na proprseny vikend.

26.08.2018 5 z 5

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Mila,prijemna oddechovka. Preceteno za pul dne. Mozna bych ocenila nektere intimni sceny popsat vic do hloubky. Kazdopadne takového bezva Martina bych taky brala :)

27.07.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Ackoli Royalove byli pecka, tak i tato kniha me pohltila. Od autorky (autorek) rada ctu uplne vsechno. Tato knizka- oddechovka, mila, prijemna, trosku naivni, ale prave proto je ctu tak rada. Oackley wow,kdo by ho nechtel. Ja rozhodne :)

17.07.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Co kniha od autorky to bomba :-)

15.02.2018 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Z pohledu Awery se mi libila vic, prislo mi, ze jsou tam malo rozpitvane Cameronovi pocity, ze se porad dokola jen kopiruji dialogy. Autorka si s tim dle meho mohla mnohem vice pohrat. Ale bonus stal za to. Cela kniha je romanticke klise a pochybuju, ze je nejakej chlap az takto zblbly a hlavne takto bezchybny, romanticky,nestydici se za city apod. Ale presto se mi to libilo, odreagovala jsem se a mela jsem u toho prihlouply usmev. Proste romantika kazdym coulem :-)

14.02.2018 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Prijemna, oddechovka. Cam je opravdu krasny mega uzasnak. Jakob bezva kamarad. Obcas jsem Avery nechapala,ze se tak vytrvale brani a obcas se Cam stval za to osloveni zlato a zlaticko, ale to je spis chyba ceskeho prekladu. Protoze pochybuju, ze by19ti leta holcina "hovorila" misto mluvila apod. Ale jinak super romantika :-)

12.02.2018 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Tihle Royalove dostali i me. , ctive, navykove. A rozhodne mi neni sestnact, takze pokud nekdo ma literaturu tohoto typu rad, proc ne :-)

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Jo a posledni dil cekejte urcite az v lete, druhy mel vyjit taky uz vloni v zime..

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Po precteni prvniho dilu jsem neodolala a dalsi dva cetla v anglictine. Treti dil..no mate se na co tesit. Ale nebudu predbihat. Protoze uz jsem vedela o co tam pujde, rada jse si knihu precetla v materskem jazyce a vsimala si detailu co mi unikly. Deana mi bylo lito, v podstate celou dobu jsem moc nerozumnela tomu, ze s nim Eden chodi i kdyz tvrdi, ze si bala priznat co citi k Taylerovi. Emily je mi sympaticka, ze zacatku bych taky neverila, ze s Taylerem nespi. Zaver..smutny, ted se tase bude cekat. Presne tento druh literatury mam rada. Odpocinkova, prijemna, navykova.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Dlouho jsem se tomuto titulu snazila vyhnout,krouzila jsem kolem nej, ale nemam rada knihy, ktere pokracuji dalsimi dily. Ale presvedcilo me to, ze uz jsou vydane vsechny, takze cekat nemusim..a wow..,asi tak jako vsechny me to dostalo. Prostredi,Ellina odvaha,bratri, Reed..wow. Nemohla jsem prestat cist.

30.12.2017 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Mila, příjemná oddychovka. Precteno za jeden vecer a rada prectu znovu. Knihy tohoto tipu mam rada. Obcas bych u nekterych knih tohoto tipu ocenila,aby zasli dal,nez k libani, ale preziju to . Autumn je sympaticka, jeji kamarady by si pral kazdy a Dax.., Dax je proste skvelej. Skoda, ze v te knihovne nezustali dyl :-))

29.12.2017 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Mila,prijemna oddechovka. Cte se moc hezky. Rada se k ni vratim

17.11.2017 4 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Jsem vekove uplne jinde,nez pro koho je kniha urcena..ale cim dal casteji ctu z rubriky young adult a jsem nadsena. Krasna oddechovka. Ctiva, romanticka..ani mi nevadi, ze vim driv, nez Jessie. Stredni skola, americka mladez a pro me unik od vsednich starosti. Doporucuju!

09.10.2017 5 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Moc pekna knizka, prijemna, oddechova. Rozesmeje, rozplace. Precteno za par hodin. Koupila jsem, kdyz na me vyskocilo, ze je oznacena jako bestseller v jednom kniznim retezci a pak po par recenzich tady v podstate bez delsiho rozmysleni (jindy ctu vic recenzi a rozmyslim apod.)ale absolutne nelituju. Skadleni Leny a Bena me moc bavilo. Vtipne hlasky, smutny a presto stastny osud Otty ..vsechno dava ctenari dohromady to, co potrebuje. Moc rada se ke knizce nekdy vratim.

12.08.2017 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Uzasna knizka. Ackoliv nejsem ve veku teenageru , tak se mi to dobre cetlo. Clovek se odreaguje a pak je to jak droga dokud neprectete uplne. Akorat nechapu proc ceskym prekladatelum tak dlouho trva prelozit dalsi dva dily?

25.07.2017 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Krasna, romanticka, oddechovka. Film byl v nekterych pasazich sviznejsi mel i lepe zpracovany konec, nicmene za me opravdu super, precteno za 3hodiny jednim dechem a moc rada se k ni vratim.

12.07.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Radcin styl psani mi vyhovuje. Kniha je opravdu zajimava. Je to v mnoha ohledech necekane. Libi se mi detektivni zapletka spolu s vztahovym propletencem. Chybelo mi trochu humoru, ackoli je Radce blizky. Zpocatku jsem mela problem se do knihy ponorit, ztotoznit se s postavami a ve chvili ve ktere se mi to povedlo, je zase vsechno jinak a z hlavni hrdinky se stava docela slusny blazen. A nejen z ni. Zadna z postav mi neprijde pri smyslech. Cleneni knihy navazuje na sebe, ackoli jsem se musela pak k nekterym pasazim vracet, abych lepe porozumela. Celkove hodnotim za 3. Babovky se mi libily mnohem vic.

24.06.2017 3 z 5