Januli Januli komentáře u knih

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Za mě osobně bych ubrala na tom náboženském kultu. Tyhle pasáže mě nebavily. Nic však nemění se na tom, že už se moc těším na další pokračování Carla, Asada i Rose.

25.03.2018 3 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

První knížka autorky a líbila se mi. Kniha byla poutavá a měla spád. Možná mohlo být více stran věnování B. Holidayovi.

17.03.2018 3 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tilly Bagshawe

Za mě čtivá kniha s pěknou zápletkou, jen jsme tak část nějak tušila SPOILER ... Překvapená jsem byla Teddym, manželem hlavní hrdinky, že právě za vraždou stojí on, a u Lucy jsem tak nějak věděla, že v tom pojede a bude mít něco společného s malým chlapcem.

28.02.2018 3 z 5

Dobrý manžel... který nemlsá Dobrý manžel... který nemlsá Alena Jakoubková

Oddechová knížka, která mě svým koncem zklamala. Ne že bych Adrieně nepřála štěstí a lásku, ale myslím, že klidně knížka mohla skončit úspěšným soudem.

06.02.2018 3 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Kniha sama o sobě se mi četla dobře a líbila se, ale hlavní hrdinka mi nesedla.

17.01.2018 3 z 5

Poslední tango s Carmen Poslední tango s Carmen Alena Jakoubková

Jako oddechovky slouží knížky A. Jakoubkové dobře, ale co je moc, to je moc. Až moooc červená knihovna.

09.01.2018 2 z 5

Vyrovnat si účty Vyrovnat si účty Martina Cole

M. Cole mám ráda, jen mi přišlo, že se v mnohém podobá jiné její knize. Ale četla se dobře.

05.01.2018 3 z 5

Zvláštní příběh Zvláštní příběh Katarína Gillerová

Neurazí, nenadchne.

28.12.2017 3 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Napínavé, ale trošku čitelné. Ale bavilo mě to.

21.12.2017

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

Knížka se mi líbila, ale klidně bych ji zkrátila... Vedlejší dej s manželem Frederiky a vsuvky s výslechy prozrazující děj bych vynechala. Takže 4*

23.11.2017 4 z 5

Manžel v domě není pro mě Manžel v domě není pro mě Alena Jakoubková

Kniha splnila svůj účel, oddychovku, u které se nemusí moc přemýšlet. Ale i na mě to bylo až moc přehnané. Škoda, že se autorka nevyjádřila ještě k rodičům Antonie.

13.10.2017 3 z 5

Konečně se rozhodni Konečně se rozhodni Katarína Gillerová

První kniha od autorky a rozhodně ne poslední. Čtivé, místy zábavné i smutné.

29.09.2017 3 z 5

Na prahu smrti Na prahu smrti Lisa Jackson

Já musím říct, že se mi knížka líbila, jen hlavní hrdinka mi prostě nějak neseděla.

26.09.2017 4 z 5

Deník odbarvené blondýny Deník odbarvené blondýny Božena Svárovská (p)

Mě se knížka líbila moc, oddechovka, u které jsem se nemálo zasmála. Určitě si přečtu další díly :)

04.03.2015 5 z 5

Stopy ve tmě Stopy ve tmě Nora Roberts

Knížka mě celkem zklamala... Druhý příběh se mi líbil více. Zápletky vcelku dobré, ale hodně moc přeslazené.

01.03.2015 2 z 5

Gang Gang Martina Cole

Velké zklamání, knížka nezáživná, zbytečně zdlouhavá a navíc mi připadá, jako by autorka neměla žádné nové nápady, protože se hodně opakuje.

29.09.2014 1 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Tak jak se nemohla hlavní hrdinka ze začátku odtrhnout od doma, tak stejně jsem to já měla s knížkou. Moje první knížka od Barbary a určitě si od ní přečtu ještě další. I když koncem jsem byla tak trochu zklamaná.

29.09.2014 4 z 5