Hradba mlčení přehled

Hradba mlčení https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226467/bmid_hradba-mlceni-m5t-226467.jpg 4 47 47

Alexia De Vere je krásná, bohatá a mocná žena. Roky budovala svou kariéru, ale pod vnějším pozlátkem i za Alexiiným neproniknutelným výrazem se skrývají nebezpečná tajemství. Když na povrch začnou vyplouvat dávno pohřbené omyly jejího mládí, Alexii hrozí, že přijde o vše i o vlastní život. V takové situaci ji může zachránit jen pravda.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Sidney Sheldon´s the Tides of Memory , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hradba mlčení. Přihlašte se a napište ho.

plamínek21
05.08.2022 4 z 5

Nad pobodaným otcem stojí tři rozpačité děti a nic netušící, spokojená mamka se vrací domů....rozplétání tajemství rodinky i celé místní komunity je poměrně zdlouhavé, konec zajímavý.

alekis
28.01.2021 5 z 5

Tato kniha je podle mě správně zařazena, rozhodně to není "román pro ženy. Je vidět, že příběh psala žena, ale je čtivý, napínavý, i když docela složitý. Nikdo není tím, kým se nám snaží namluvit, ani to nejlepší světlo nedokáže u některých postav zaplašit černé stíny. Jsou tam. A jsou hodně dlouhé.
Doporučuji, rozhodně, četla jsem, až jsem dočetla, stálo to celkem opravdu za to. Je tu několik dějových linií a linek, ale vyznat se v nich dá. Kupodivu, ačkoliv nikdy nedokážu v detektivkách odhadnout hlavního zlosyna, tentokrát moje podezření mířilo správným směrem. Nic nenaznačím - je potřeba si knihu přečíst.

DabelSejk
17.01.2019 3 z 5

Před "cílovou rovinkou" celého příběhu jsem to viděl jinak. Závěr jsem tedy neodhadl, nicméně nebyl nijak překombinovaný, byl možný. Kniha se četla dobře a věřím, že ve vysoké politice to tak opravdu chodí :), i když zde to nebylo hlavní téma.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hradba mlčení v seznamech

v Právě čtených1x