Januli Januli komentáře u knih

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

No tak pro mě anotace byla lepší než celá kniha. Četla jsem dal a dal že zvědavosti, že mě kniha nějak překvapí a ono ejhle nic. Bohužel, zklamání z knihy.

18.01.2020 3 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Proč ne. Mě se knížka četla moc dobře, zaujala mě a lákalo mě to číst dál a dál a těšila jsem se na závěr a konečně rozuzlení. No a to nebylo až tak super. Další zápor na knize - jak mi lezla na nervy Erin, ta byla tupá...

13.11.2019 3 z 5

Zlomení Zlomení Martina Cole

Kniha mi přišla málo propracovaná, tak nějak odbytá i když nějaký příběh a dej má, tak za mě slabší kousek.

04.08.2019 3 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

SPOILER:
Závěr pro mě docela překvapující, protože jsem nečekala incestni vztah, který mi knížku docela zhnusil. Knize by prospělo méně stran. A happy end? Asi jo no...

02.07.2019 3 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Začátek vlažný ale závěr už graduje a nutí čtenáře pokračovat ve čtení. Musím přiznat, jak je popisovaná jakákoliv akce v Temži, tak mi až naskocila husí kůže. Brrr..

22.04.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Dobře napsané, vůbec mi nevadí dej současný střídající dej minulý, ani popisování z více postav, ale prostě průměr. Předchozí knihy autorky jsou propracovanější a navíc jsem věděla-tušila o co jde.

20.04.2019 3 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Nedovedu si představit, co Caroline zažívala a nedokážu pochopit, jak to může člověk, kterého známe udělat.

13.04.2019 3 z 5

Kroky v daždi Kroky v daždi Katarína Gillerová

První polovina knihy mě zaujala více a to příběh Jolany. Příjemné oddychove čtení. SPOILER: Co mě dost zarazilo, když manžel Diany byl v kómatu a ona odjela do Itálie. Já bych se teda od manžela nejspíše nehnula.

21.03.2019 3 z 5

Zničím tě a vezmu si, co je mé Zničím tě a vezmu si, co je mé Jane Lythell

Obálka mě zaujala mnohem víc než dej. Slátanina, která mě nebavila ani trošku. Postavy bez sympatií, dej vlažný, závěr takový jaký byl. Nedoporučuji.

30.01.2019 2 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Na jednu stranu se mi kniha líbila a na druhou stranu to ten závěr pokazil. Lepší 3

17.01.2019 3 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

První setkání s autorem a nadšení. Kniha mi připomněla díla Martiny Cole, akorát tentokrát byl hrdina "klaďas". Už mě doma čekají další díly. Tak vzhůru na ně :)

19.12.2018 4 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Těšila jsem se, ale nesplnilo to moje očekávání. Pachatele jsem odhadla, takže žádné překvapení to pro mě nebylo.

17.12.2018 3 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

Kniha byla takové ne velké, ale malé zklamání. Jak již bylo zmíněno, zbytečně dlouhé, děj se odehrává až opravdu v závěru knihy, klidně bych snesla o něco méně postav. I finalé jsem tak z půlky odhadla. Žádná postava mi "nepřirostla k srdci" takže takový průměr.

08.11.2018 3 z 5

Ztracené holky Ztracené holky Alex Marwood

Kniha neměla špatný námět ani myšlenku, ale nějak mi nesedla. Možná bych i uvítala více popsaní o pobytu ve vězení.

01.10.2018 3 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

No začátek mě celkem i bavil, ale potom jsem se nutila knihu dočíst.

19.09.2018 2 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Kniha se četla dobře, ale jak mi Alice lezla na nervy a nemluvě o Davidovi... a konec? no i když možná trochu překvapivý, ale na zadek jsem si z něho nesedla. Což je škoda, protože námět byl dobrý. Lepší 3.

05.09.2018 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Anotace knihy byla zajímavější než celá kniha.

12.07.2018 3 z 5

Můj miláček cizopasník Můj miláček cizopasník Blanka Svobodová

Bohužel knížka pro mě byla ztráta času, nic mi nedala.

29.06.2018 1 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Kniha přečtená za dva dny a to jenom proto, protože jsem neměla čas. Moc se mi líbila, vůbec mi nevadilo, že se od hlavního příběhu odbíhá k životu Joe. Jen mi trošku vadilo, že nebyla auter popsaná ta nešťastná událost, tak jak se opravdu stala.

28.06.2018 4 z 5

Deník lhářky Deník lhářky Patry Francis

Nemůžu říct, že by se kniha špatně četla a neoplyvala tajemstvím a napětím, ale prostě i pres nečekaný záver tak prostě není to vauuu po dočtení.

26.06.2018 3 z 5