Kroky v daždi přehled

Kroky v daždi https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358777/bmid_kroky-v-dazdi-ucU-358777.jpg 4 88 88

Píše sa rok 1979 a zaľúbená stredoškoláčka Jolana prežíva dni plné lásky s o štyri roky starším Júliusom. A hoci ju čaká maturita, s nadšením prijme jeho návrh na tajnú svadbu. Obáva sa reakcie okolia, a tak o svadbe stále mlčí, no jedného dňa táto informácia šokujúcim spôsobom vyjde najavo... O vyše tridsať rokov neskôr Diana žije v šťastnom manželstve. Muž a syn sú pre ňu všetkým, napriek tomu sa v dôležitej záležitosti postaví proti manželovi. Jej chyba vedie k tragickým zmenám v živote ich rodiny. Diana sa s nimi postupne vyrovnáva, hľadá východisko a nechtiac pritom natrafí na tajomstvá z minulosti svojich blízkych.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Kroky v daždi , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kroky v daždi. Přihlašte se a napište ho.

boeink
02.10.2023 4 z 5

Přestože to nebyl úplně můj šálek kávy (nezná někdo jiné přirovnání, než tohle děsné kliše:-)?) , kniha se mi líbila, dobře se četla a připomněla dobu dnes už dávno minulou. Dlouho se mi nestalo, že bych knihu slupla během jednoho dne, ale tato je napsána tak jednoduše, přímočaře, takže to nebyl problém.
Na odfrknutí posloužila.

Hakl54
25.05.2022 3 z 5

Překombinovaná rychlokvaška pro nenáročné čtení. Zbytečně moc osob o jejichž dalších osudech se dovídáte telegraficky během příběhu.

nicole1990
28.09.2021 5 z 5

Krásný příběh. Mám ráda knihy kde se prolíná minulost s přítomností. Každý krok,který uděláš se počítá vždy tě někam posune.

Knižní novinky (29.10. - 4.11.)

29.10.2018

Kniha Kroky v daždi v seznamech

v Právě čtených2x