jankasvanka jankasvanka komentáře u knih

Tapetář Tapetář Ema Labudová

Snažila sem se hodně knihu přečíst, ale nedošla sem ani do poloviny. Tohle se fakt nedalo..... slátanina jak hrom.

30.03.2024

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Krásné pokračování příběhu. Těším se na další knihu od paní spisovatelky

07.02.2024 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Je to už pár let co sem tento příběh četla poprvé....dostala sem pokračování tak sem si chtěla připomenout jak to bylo. A dostalo mě to stejně jako poprvé , strhující, smutné protože je tam násilí, láska. A bohužel je to z poznané zkušenosti.

02.02.2024

Gazely Gazely Patrik Hartl

Knihy od pana Hartla mě hodně baví.Gazely jsou opět dobře napsané, lehký humor.Za mě hodně dobrá kniha určitě si ji časem přečtu znovu

05.01.2024 5 z 5

Tri sestry Tri sestry Táňa Keleová-Vasilková

Moje oblíbená autorka, příběhy ze života. Ještě žádná kniha mě nezklamala.

28.11.2023 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Miluju knihy od Judi. Každá kniha má jiný příběh a jiné téma. Ještě nikdy mě její kniha nezklamala. Tento příběh je velmi pěkný, emotivní a smutný zároveň. Těším se na její poslední knihu která na mě čeká samozřejmě doma.

04.06.2023 4 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Knížka mě vůbec nebavila.

25.04.2023 1 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Výborná kniha, nemohla sem se od ní odtrhnout.

09.01.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Až do konce napínavá a skvělá kniha. Přečteno za jedno odpoledne, nemohla sem se od knihy odtrhnout

03.01.2023 5 z 5

Nikdy Nikdy Táňa Keleová-Vasilková

Ráda čtu její knihy, jsou to oddechové a nikdy nezklamou.

10.12.2022 5 z 5

Máma není služka, máma je dáma Máma není služka, máma je dáma Marek Herman

Knížku sem si přečetla díky výzvě , není to první kniha co sem od Marka Hermana četla. Moc mě bavila

18.11.2022 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Opět nádherný příběh od této spisovatelky

03.07.2022 5 z 5

Cena mého života Cena mého života Tina Okpara

Brutální příběh..... až mi nebylo dobře. Je smutné že se takové strašné věci stále dějí

19.06.2022 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Krásný příběh

08.03.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Úžasná knížka, krásně napsaný příběh...

15.02.2022 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Krásný příběh. Ještě mě žádná kniha od této spisovatelky nezklamala. Dobře se čtou a pokaždé je kniha o něčem jiném.

23.07.2021 5 z 5

Experiment Experiment Henry Denker

Na začátku sem myslela že ji ani nepřečtu. Nakonec i když knihy z lékařského prostředí nemusím mě to bavilo.

22.06.2021 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Opět silný příběh.... nezapomenutelný. Nemůžu říct jestli byl lepší 1 nebo 2 díl. Muselo být náročné toto dílo napsat. Velký obdiv a velký dík Paní spisovatelce Karin. Těším se na další knihu.

22.05.2021 5 z 5

Tisíc východů slunce Tisíc východů slunce Sabina Zelená

Příběh ze života. Smutný a krásný zároveň. Neumím si takovou situaci představit. Moc mě to bavilo číst. Přečteno za jedno odpoledne.

22.05.2021 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker