jankasvanka jankasvanka komentáře u knih

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Tak to sem opravdu nečekala. Dobře napsaný příběh ze života z obou stran. Neumím si představit být na místě obou sourozenců a tak zvládat život bez rodičů v době kdy je opravdu potřebuje.

09.01.2021 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Skvělá kniha

23.12.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Napínavý příběh od začátku do konce. Moje první kniha od této autorky, určitě ne poslední. Doporučuji

22.11.2020 5 z 5

Černá vdova Černá vdova Markéta Harasimová

Tak to byl hodně silný příběh.Bylo hodně těžké knihu odložit a jít spát. Určitě si přečtu další knihy od této spisovatelky

01.09.2020 5 z 5

Cukr a sůl Cukr a sůl Táňa Keleová-Vasilková

Opět životní příběh který nezklame . Odpočinková četba, četla sem lepší knihy od této spisovatelky

27.08.2020 3 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

První kniha od této spisovatelky,a hodně mě bavila. Příběh ze života, napínavý , romantický a zároveň smutný. Těším se že si přečtu další knihu od této spisovatelky

12.08.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Od začátku až do konce napínavý příběh. Kdo má rád trilery tak si přijde na své.

08.08.2020 5 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Kniha není špatná, čekala sem dobrý triler takže moje hodnocení je nízké. Příběh se rozjel až od poloviny

25.07.2020 2 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Jednou větou ..velmi emotivní kniha a po ruce kapesníčky.

16.07.2020 5 z 5

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

Spisovatelku a její knihy mám moc ráda.Opět mě kniha nezklamala,pěkně napsaný příběh ze života.

16.07.2020 5 z 5

Kniha mě pobavila, několikrát sem se smála nahlas. Líbila se mi,jako relax doporučuji

09.06.2020 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Krásně napsaný životní příběh. Spisovatelka si touto knihou zaslouží právem to nejvyšší hodnocení. Těším se na její další knihy.

05.06.2020 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Napínavý příběh až do samého konce. Těším se až si přečtu další knihu.

13.05.2020 5 z 5

Dobré úmysly Dobré úmysly Joy Fielding

Mě se kniha líbila,četla se moc dobře.

26.01.2020 4 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

jedním slovem úžasná kniha.Úplně se mi vybavilo dětství a moje babička.Četla ji i moje maminka a má úplně stejný názor,taky ji to vyprávění vtáhlo do dětství a to bude mít 70 let.Doporučuji všem co mají rádi obyčejný příběh ze života

03.09.2019 5 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

knihu sem si přečetla ze zvědavosti.Zpočátku sem si myslela že ji ani nedočtu ale nakonec mě příběh dvou mladých mužů celkem i bavil.Krásné bylo jak jejich vztah s láskou pochopil otec jednoho z nich.

03.09.2019 2 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

celkem nudná kniha,čekala sem od ní víc..

03.09.2019 1 z 5

Září Září Rosamunde Pilcher

chvíli mi trvalo než sem se do knihy začetla.Hezká romantika,nebýt to do čtenářské výzvy asi bych si ji nikdy nepůjčila.Bavila mě,kdo má rád romantiku tak se bude líbit

14.06.2019 4 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Kniha je skvěle napsaná,napínavá až do konce.Do poslední kapitoly mě nenapadlo jak kniha dopadne.

09.05.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Nádherná kniha,moc dobře se četla.

25.04.2019 5 z 5