Janík61 Janík61 komentáře u knih

Kronika rodu Medicejů - Strážci moci Kronika rodu Medicejů - Strážci moci Rainer M. Schröder

Moc příjemné, oddychové čtení, doporučuji.

22.04.2021 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Opět mě autorka nezklamala, skvělé čtení, dávám palec nahoru!

04.12.2020 4 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Opět mě autor nezklamal, doporučuji.

28.07.2020 4 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Super knížka, přečteno jedním dechem.

28.07.2020 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Moc hezky napsaná kniha, kromě poutavého pátrání malé Jenny po své zmizelé matce jsem se dozvěděla mnoho zajímavých informací o slonech. Doporučuji si přečíst.

17.10.2019 5 z 5

Osudová posedlost Osudová posedlost Klára Janečková

Pěkně napsaná kniha, která by měla varovat. Ale ve skutečnosti to bude ještě mnohem horší než je popsán tento příběh. Každopádně doporučuju přečíst hlavně mladým dívkám.

17.09.2019 4 z 5

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Zajímavé čtení, doporučuji.

Řekni mi svůj sen Řekni mi svůj sen Sidney Sheldon

Napínavé čtení. I když mě bylo jasné, kdo je pachatel a proč vraždil, přesto napětí až do konce. Doporučuji.

Bellagrand Bellagrand Paullina Simons

I když jsem již měla přečteného Měděného jezdce a i další jeho pokračování, tak mě nevadilo číst tuto knihu, která tété trilogii předchází. Četla se dobře a bylo fajn se zpětně dozvědět jaké bylo Alexandrovo dětství. Knihu můžu doporučit.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Příjemné oddechové čtení

14.05.2019 4 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

I když scifi moc nefandím, tak tato kniha mě bavila a určitě si přečtu pokračování.

21.02.2024 4 z 5

Dostihne tě minulost Dostihne tě minulost J. D. Robb (p)

Jsem trochu zklamaná, knihu jsem se prakticky nutila dočíst. Chybělo napětí, od začátku je jasné, kdo je pachatel a nějak mě neseděla ta rychlost s jakou se vše vyřešilo - i když chápu, že děj se odehrává v budoucnu. No prostě mě kniha zklamala, čekala jsem více vzhledem k vysokému hodnocení.

07.02.2024 2 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Alo jo, četlo se to dobře, nic náročného, ale slza ukápla.

10.01.2024 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Příjemná slaďárna, ale jo - někdy je to potřeba se odreagovat.

10.01.2024 3 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Není to úplně TOP kniha, ale taková oddechovka s jasným koncem, příjemné čtení a hezký epilog na závěr. Taková pohádka pro dospělé.

18.10.2023 3 z 5

I tato druhá kniha se mě líbila. Lucka píše poutavě, nechybí humor i bolest a všechno to do sebe zapadá. Po přečtení mám chuť taky vyrazit na nějaký dlouhý pěší výlet.

23.08.2023 4 z 5

Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš C. D. Payne

Příjemná oddychovka, i když trošku slabší než předešlé díly.

12.04.2023 2 z 5

Porodní bábou navždy Porodní bábou navždy Patricia Harman

Přečetla jsem všechny díly, pohodové čtení, nelehká doba, ale také soudržnost lidí. Trochu mě to připadalo dost podobné dnešní situaci v Evropě - myslím hrozba války, různé pohledy na mobilizaci..... až mě to trochu děsilo. Ale kniha se dobře četla, doporučuji.

14.03.2023 3 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Ale jo, bylo to čtivé, moje první kniha od autorky, která mě pobavila. Chvilku mě trvalo se začíst, ale nelituji.

14.02.2023 4 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Druhý díl také nezklamal.

21.12.2022 5 z 5