Janík61 Janík61 komentáře u knih

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Moc fajn čtení.

21.12.2022 5 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

I já se musím připojit jen samou chválou na tuto knihu, ale zároveň mě také vadil otevřený konec. Takže se budu těšit na pokračování.

04.08.2022 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Moje druhá kniha od autorky a opět můžu doporučit na dovolenou, příjemné čtení pro ženy.

14.07.2022 3 z 5

Paměť kostí Paměť kostí Diana Gabaldon

Můj názor je, že většinu čtenářů této série nutí jen zvědavost se stále prokousávat až příliš podrobným popisem některých pasáží. Kniha by mohla mít polovinu stran a úplně by stačilo. Ale stejně si přečtu i další díl i přesto, že možná budu některé odstavce opět vynechávat.

26.10.2021 2 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Moc hezky napsané, doslova jedním dechem. Opět autorka nezklamala.

02.06.2021 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Neumíme si představit co musela nejen hlavní hrdinka prožít. Velice zajímavý životní příběh, doporučuji.

28.05.2021 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Úžasná knížka, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Krásný příběh, doporučuji.

22.04.2021 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Opět příjemné pohodové čtení, to prostě musí bavit :-) Zkrátka fajn kniha na odreagování.

13.10.2020 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Kniha nebyla špatná, četla se docela dobře, takové vyprávění s "detektivní" zápletkou. Neurazila, ale úplně mě nenadchla.

22.09.2020 2 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knihu můžu doporučit, četla se dobře, hlavně super byly krátké kapitoly. Zajímavé, čtivé, oddychové čtení.

02.06.2020 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Vcelku musím hodnotit docela kladně, i když cca prvních 30 stran mě trvalo se začíst. Pro mě moc vědeckých informací, pak to mělo napínavý spád. No a konec taky trochu neuvěřitelný, prostě z vědce se stal téměř superman.

21.01.2020 3 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Úžasná kniha, četla jsem jedním dechem. Rozhodně stojí za to si ji přečíst a také se zamyslet, bohužel se toto může stát komukoliv. Nedokážu si představit, jak bych se jako rodič měla rozhodovat.

06.01.2020 5 z 5

Zpovědi trosky po čtyřicítce Zpovědi trosky po čtyřicítce Alexandra Potter

Fajn čtení, moc hezké postřehy, také doporučuji si přečíst!

22.05.2024 4 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Skvělé čtení, moje již třetí kniha z prostředí Amišů, určitě doporučuji.

18.10.2023 4 z 5

Krása přináší smrt Krása přináší smrt Mary Higgins Clark

Kniha se četla dobře, vraha jsem odhalila. Vcelku pohodová detektivka.

23.08.2023 3 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Moje první kniha od autorky a nezklamala. Je to čtivé, knížka se mě líbila.

12.04.2023 4 z 5

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

Moje první kniha od autorky, no úplně mě nenadchla, ale přečetla jsem. Je to fakt velká sladká oddychovka.

14.02.2023 2 z 5

Příběh nového jména Příběh nového jména Elena Ferrante

Ani druhý díl mě nezklamal, prostě zajímavé čtení, doporučuji.

30.03.2022 4 z 5

Rodový slib Rodový slib Elizabeth Peak

Krásné, pohodové čtení s jasným koncem, ale to mě vůbec nevadilo. Knížka mě pohladila po duši.

10.02.2022 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Kniha se četla dobře, rozhodně doporučuji. Stojí za zamyšlení jak se většinou šíří fámy a pomluvy.

17.01.2022 3 z 5