Rodový slib přehled

Rodový slib https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410576/bmid_rodovy-slib-tJH-410576.jpg 4 119 119

Historická romance je zasazena do období dvanáctého století, kdy byla Anglie zasažena smrtí Viléma II. a na královský trůn nastupuje Jindřich I. Gillian nikdy nebyla obyčejná dívka. Její život byl už od raného dětství provázen viděním věcí budoucích. Její dar, skrývaný nevlastním otcem na hradě Moray, naplňoval všechny v jejím okolí strachem. Vše se ale změní v okamžiku, kdy je otec zatčen a Gillian musí jen se svými nejbližšími utéct do Skotské vysočiny, kde nalézá nejen mír, který doposud nepoznala, ale i něco, co si nikdy nemyslela, že zažije. Lásku. Štěstí je ale stále daleko...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rodový slib. Přihlašte se a napište ho.

evineckY
09.01.2024 5 z 5

Jak milé překvapení, že tak skvělou knihu o hrdých horalech napsala
skvělá česká autorka, jako by to byla pravá Skotka.
Parádní historický román, který chce pokračování !

kolacky
28.12.2022 4 z 5

Podruhé přečteno a opět spokojenost, mohla by paní autorka klidně vydat další skotské dobrodružství!

munka
18.11.2022 5 z 5

Oddychová romantika, ktorá má všetko. Urastených horalov, dobrodružstvo, lásku, intrigy. Česká autorka je milým prekvapením. Ďalšia kniha by potešila.

Knižní novinky (32. týden)

04.08.2019

Kniha Rodový slib v seznamech