Janík511 Janík511 komentáře u knih

S konečnou platností S konečnou platností Andreas Pflüger

Po přečtení přemýšlím, jaké hodnocení napsat. Souhlasím, že kniha mohla mít klidně o stovku stran méně. Nečetla se vyloženě špatně. Na konci není jasné, jak to dopadlo s Nikem. Jenny sice možná začne vidět, ale je to jen domněnka. První polovina knihy se četla celkem sama, druhá už trochu pokulhávala. Zajímalo mě, jaké pohnutky měl padouch a proč si Jenny vyžádal, což je až v závěru knihy. Za mě určitě za přečtení stojí, jen to chce vydržet až do konce.

19.02.2019

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Výborná, moc se mi líbila. Určitě se k ní někdy vrátím. Po delší době knížka, ze které jsem byla opravdu nadšená.

12.02.2019

Hotel Babylon aneb Nechcete raději zůstat doma? Hotel Babylon aneb Nechcete raději zůstat doma? Imogen Edwards Jones

Výborné, bavila jsem se.

Léčba ostrou břitvou Léčba ostrou břitvou Daniel Polansky

Přečetla jsem před časem jen první díl a to jen díky tomu, že má málo stran. Bohužel mě styl ani zápletka nezaujala. Hlavní hrdina mi ani trochu nebyl po chuti. Druhý díl už jsem vzdala. Tohle opravdu není nic pro mě!

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Zaujala mě obálka, přečetla jsem, ale zase u vytržení jsem nebyla. Na detektivku celkem přeslazené. Pomsta se mi líbila více, pokud mohu srovnávat. Zkusím ještě další...

Zrada Borgiů Zrada Borgiů Sara Poole

Po přečtení prvního dílu jsem se pustila do druhého. První díl nebyl sice z nejlepších, ale dala jsem autorce šanci a byla zvědavá na pokračování. Bohužel i druhý díl je nemastný, neslaný. Dočetla jsem ji, ale stačilo.

Jed Jed Sara Poole

Kniha mě zaujala obálkou, která se povedla. Děj už tak propracovaný nebyl a místy jsem se i nudila.

Dareba Dareba Johanna Lindsey

Jednoduchý děj pro odpočinkovou četbu. Příjemné čtení pro nenáročného čtenáře, za mě super. Lindseyová ví, jak na mě a její knížky sem tam ráda vyhledávám. Ráda si přečtu něco nového.

Koruna Koruna Nancy Bilyeau

Knihu jsem si zakoupila jako odreagování od všech detektivek. Mohu říci, že po přečtení mě nadchla a zakoupila jsem další díl. Oba dva díly se mi líbily. Ráda si přečtu další. Nevadí, že knihy mají více stran, právě naopak. Zápletka dobrá, čtení příjemné. Počkám si na další díl, jestli u nás výjde.

Svědek Svědek Liza Marklund

Od autorky druhá kniha a oproti knize Exploze pravý opak. Četla se mi dobře, děj měl spád, i když mohla mít o něco méně stran. Jsem zvědavá, zda i další díly budou stejně dobré.

01.01.2019

Domina Domina L.S. Hilton

Po přečtení mohu říci, že Maestra se mi líbila více. Domina už postrádá kouzlo, četla se mi hůře. Konec zůstává opět otevřený. Knihu nezatracuji, ráda si přečtu i třetí díl, jak vše dopadne.

27.12.2018

To chce zloděje To chce zloděje Kay Hooper

Knihu jsem přečetla za jeden den. Byla jsem mile překvapena, jako odpočinková četba velmi dobrá, nic náročného.

20.12.2018

Maestra Maestra L.S. Hilton

Kniha se četla velmi dobře. Nejvíce se mi líbila druhá polovina, kdy už měl děj spád a hrdinka se neštítila zabíjet. Konec mě překvapil, ale dal se očekávat. Celkem se divím zápornému hodnocení, za mě dobré. Určitě si přečtu i druhý díl.

19.12.2018

Cayenský pepř a javorový pudink Cayenský pepř a javorový pudink Nathalie Roy

Tři díly jsem si zakoupila a nezklamaly mě. Styl typu Bridget J. mám velmi ráda. Hodnotím proto kladně, jako oddychovka na dovolené byla super. Těšila jsem se vždy na další díl a doufám, že knižně u nás vyjde i čtvrtý díl. Ráda bych věděla, jak celá série skončí.

17.12.2018

Atentátnik Atentátnik Liza Marklund

Kniha se nečetla špatně, ale děj mě bohužel nijak zvlášť nezaujal. Prokousala jsem se knihou a na konci se žádné velké drama nekonalo. Zkusím ještě jeden díl od autorky, pak definitivně tuto sérii odložím.

13.12.2018

Tajemství posledního nacisty Tajemství posledního nacisty Iain King

Kniha mě překvapila, četla se celkem dobře. Dějově mohla být lépe propracovaná. Naivita členů vyšetřovacího týmu mi přišla až hloupá. Kladně hodnotím alespoň zápletku. Nijak neurazí, ale ani nenadchne.

11.12.2018

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Četla jsem jen tento díl, styl zvláštní, dočetla jsem, ale kniha mě nijak dějově nenadchla. Dopředu člověk tušil, kdo za vším stojí. Hrdinka mi nebyla sympatická. Její myšlenkové pochody místy zvláštní. Jako oddychovka s málo stranami je dobrá, ale určitě nebudu číst první a poslední díl. Postačil mi tento. Hodnotím třemi hvězdičkami, nic výjimečného.

11.12.2018