Janík511 Janík511 komentáře u knih

Kopírák Kopírák Sam Holland

Teda dost drsná kniha, samé mordy a ten konec!! Čekám další díl, takhle to přece dopadnout vůbec nemělo.

12.01.2024 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Další napínavý díl a ten konec!!! Mohu vřele doporučit a jen mě mrzí, že na další díl si musíme počkat až příští rok. Tahle série mě prostě baví!!

09.09.2022 5 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Akční a napínavá kniha, která Vás nenechá oddechnout. Příběh je sice dost pritazeny za vlasy, ale mě sedl jako Šelma nebo Hrackar. Ráda si přečtu časem další díl. Autor mě s novou hrdinkou určitě nezklamal.

30.05.2022 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Do půlky mě kniha celkem bavila, taková romantika až za hrob. Pak ale děj celý stagnoval a byla to jen jedna přeslazená fraška, kdy už jsem se neskutečně nudila. Posledních několik desítek stran jsem už vysloveně přeskakovala. Druhý díl nemám v plánu vůbec číst. Bohatě mi stačilo toto.

20.05.2022 3 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Brilantní, skvělé. Potřebuji nutně další díl.

21.03.2022 5 z 5

Královský návrh Královský návrh Leila Meacham

Jednohubka na jeden večer, která je milá, potěší a příjemně naladí.

09.08.2021 4 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Skvělá série. Další skvělý díl. Dvojka zůstává pro mě nejlepší knihou plnou erotiky, napětí a soubojem dvou nezdolných vůlí.

01.07.2021 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Jedním slovem - výborná.

14.02.2021 5 z 5

Devátá oběť Devátá oběť Dana Stabenow

Pěkná kniha a zajímavý příběh plný napětí z prostředí Aljašky. O Aljašce už jsem četla několik detektivních knih a všechny se mi zatím moc líbily. Kate mi byla sympatická a pěkná drsňačka k tomu. Mohu jedině doporučit.

03.02.2021 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Pěkná, odpočinková kniha. Tohle jsem teď potřebovala.

28.12.2020 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Na plný počet jsem očekávala napínavější závěr, ale i tak se mi líbila. Žádné přehnané popisy postelových scén, děj má dokonce hlavu i patu a oproti Moně Kasten rozhodně pro mě daleko lepší četba. Ještě si dám další knihu od autorky. Možná jsem našla autorku, která má přiměřený počet stran ději, což dneska někteří autoři těžce nedodržují a knihy pak nestojí vůbec za nic.

02.12.2020 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Nemohla jsem se začíst, nevzdala jsem to, ale nadšená vůbec nejsem. V ději se sklákalo z jablka na hrušku a konec? Tak to si mohl autor odpustit, Goranovi pohnutky byly zbytečné a odstranit ho ze scény už nesmysl. Druhý díl tím pádem pro mě ztrácí na atraktivnosti. Takže nakonec snižuji hodnocení, celkem zklamání.

25.11.2020 3 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Neuvěřitelně čtivá kniha. Po delší době konečně kniha, kterou jsem musela dočíst za dva dny. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo vraždil. Jen bych vytkla odhalení vraha 50 stran před koncem. Jinak spokojenost. Těším se na další literární počin autora.

19.03.2020 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Za konec dávám plný počet. Líbí se mi, jak se kořist nakonec stává lovcem. Od knihy jsem nic moc neočekávala, o to více jsem byla překvapená čtivostí.

03.02.2020 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Docela zklamáni. Nebýt posledních 150 stran, tak knihu naštvaně odložim nedoctenou. Těšila jsem se na parádní pokračování, co slibovala jednička a tohle byla jen snuska blabolu má mě rád, nemá mě rád, lže mi, bodnu ho apod. 500 stran se nic nedělo, klidně jsem je mohla rovnou přeskočit a upřímně už na trojku ani nemám chuť. Zbytečně vyhozené peníze za takovou blbost. Autorka mohla z příběhu vytěžit krásný a napínavý děj a místo toho mi servíruje nudu, hrabání se v pocitech pořád dokola jako ohrana gramofonova deska. Za mě teda určitě ne. Hvězdu navíc dávám jen za těch posledních několik stran.

06.02.2023 3 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Třetí díl se vydařil. Je pravda, že polovina knihy mi přišla trochu slabší, ale pak děj dostal grady a hltala jsem knihu až do konce. Poe a Tilly je správná dvojka a nutně chci co nejdříve další díl. Tahle série je hodně návyková věc.

31.12.2021 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Knihu jsem si užila. Autorka je dobrá vypravěčka a nemusí příběh okořenit vulgarismy jako Swift. Fandím Lachlanovi, nakonec z něj bude dobrý partner pro život. Jedno vím určitě, chci si přečíst poslední díl.

12.06.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Knihu jsem četla na základě nadšených komentářů v různých skupinkách. Ovšem já zase takové nadšení neprožívala. Kniha byla neskutečně táhlá, některé pasáže bych vynechala a celkově knihu o polovinu zkrátila. Takže jsem byla nakonec šťastná, že jsem se prokousala až na konec a vlastně si v závěru říkala, kam se vytratila romantika? Očekávala bych trochu více romantických scén, abych byla spokojená. Bohužel jsem se u ní i dost nudila, takže více jak *** nemohu dát.

22.03.2021 3 z 5

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Kniha se mi líbila a byla čtivá. Od začátku víte, kdo stojí za zločinem, ale byla jsem zvědavá na vrahovy pohnutky. Nízké hodnocení tady celkem nechápu. Mě se naopak kniha zdála dobrá.

18.02.2021 4 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Tahle autorka umí psát oddychovky. Těším se na něco dalšího až někdy výjde.

23.01.2021 5 z 5