Jani23 Jani23 komentáře u knih

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak tomu říkám detektivka, co má sakra spád. Četla se skvěle.

11.04.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Tato knížka mě moc nenadchla. Děj byl sice chvílemi napínavý, ale celkově nezajímavý. Čekala jsem od knihy mnohem lepší děj.

07.03.2020 1 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Mne první půlka knihy moc nenadchla, četla jsem ji večer jen po pár stránkách. Už jsem ji chtěla odložit, ale druhá půlka knihy dostala konečně spád a konečně jsem dočetla .

06.10.2019 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha je velice čtivá. Přečetla jsem ji za jediný den. Konec mě hodně překvapil nečekala jsem, že to takhle dopadne. Děj vás vtáhne rychle do napínavého vyšetřování záhadné minulosti.

24.08.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Pěkně psaná detektivka. Je to moje druhá kniha od autorky a opět jsem nadšená z příběhu u kterého jsem chvílemi ani nedýchala. Když už jsem si myslela, že mě nemůže nic překvapit zase se nečekaně objevila nějaká záhada.

23.08.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Kniha mě nijak moc neoslovila.

06.09.2022 2 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Kniha mi přišla zmatená, děj málo uvěřitelný, motiv divný. Hrozně moc postav, ve kterých jsem se špatně orientovala.

27.05.2022 3 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Zajímavá kniha, zápletka nevšední a konec jsem takový teda vůbec nečekala. Určitě doporučuji, pěkné počtení.

17.05.2022 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Opět nezklamala! Doporučuji.

22.04.2022 5 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Moje první přečtená kniha od této autorky. Zajímavá zápletka, moc mě to bavilo od začátku do konce. Střídání postav v knize mě bavilo. Jen škoda takového konce..

09.04.2022 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Začátek knihy mě vůbec nenadchnul..knihu jsem poté na nejaky čas odložila a vrátila se k ní.. Nakonec byl děj zajímavý az ke konci.

12.11.2020 1 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Rozhodně to není nejlepší knížka, kterou jsem četla, ale za přečtení určitě stojí. Konec byl opravdu velice překvapivý.

10.10.2020 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Knížka se dobře četla, rychle jsem ji přečetla. Podoba s knihou Dívka ve vlaku.Doporučuji :)

19.01.2020 5 z 5

Mami, kdy už konečně umřeš? Mami, kdy už konečně umřeš? Martina Rosenberg

Poprvé jsem četla knihu s takovým tématem jako je demence. Kniha je smutna, ale ze života a pravdiva. Nedokážeme si představit jaké to může byt starat se o příbuzného s demenci, ale autorka svým příběhem vypráví jak je to obtížné a kolik ji stoji síly se postarat.

23.11.2019 3 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Kniha mě spíše zklamala. Příběh je psány hodně stroze. Viděla jsem seriál a ten se mi hodně líbil. Možná kdybych nejdříve četla knihu a pak viděla seriál měla bych na to jiný názor. Myslím,že mohla kniha být napsaná více podrobněji, aby se čtenář více vžil do příběhu od začátku do konce.

22.09.2019 1 z 5

Knížka je velmi pěkně napsaná. Příběh vás v táhne do světa Bradavic a nemůžete se odtrhnout od čtení.

03.02.2019 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Opět parádní napínavé čtení. Těším se na další díl se série.

13.05.2024 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Kniha se mi líbila. I když první dil se mi líbil více. Trochu mě e zklamal tak rychlý konec.

18.06.2021 4 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Čekala jsem od knihy trochu vice. Konec me zklamal.

20.03.2021 3 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Kniha je nepřehledná. Měla jsem problémy se v ději orientovat. V půlce jsem myslela že knihu odložím, ale nakonec jsem dočetla.

23.01.2021 1 z 5