Janaves Janaves komentáře u knih

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Líbilo se mi moc. Jedna z knih, kterou nemůžete odložit, musíte číst dál, protože prostě musíte

19.04.2022 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Skutečně úžasné dílo. Doporučuji!

22.03.2022 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Hezky napsané. Manželství Alice a Richarda je vcelku nešťastné, oba mají své chyby. Vím, že takhle žít bych nechtěla.

16.11.2021 4 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Stejně dobré jako Dopisy ztraceným. Ač je kniha pro spíše pro náctileté, mě to nevadilo. Rev si mě získal již v předchozím díle, jeho adoptivní rodiče byli skvělí lidé. Stejně jako Dec a Matt. Příběh o násilí a kyberšikaně. Stojí za přečtení.

03.10.2021 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Za mě skvělé. Napínavé, nepředvídatelné. Určitě si přečtu další autorovu knihu.

13.06.2021 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Přečteno za jeden den. Napínavé, konec překvapil, nečekala jsem to takhle...

07.04.2021 5 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Romantika, duchařina,roli hraje i stará pověst...Děj se odehrává ve dvou rovinách, hezky vyprávěné. Doporučuji.

19.02.2021 5 z 5

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Příběh Marie, zdravotní sestry. Krásně napsané, s dobrým koncem. Knihy paní Vasilkové se mi moc líbí.

06.02.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Napínavé, skvělé. Ale taky pěkně brutální. Pracuji ve věznici a mít tam takového Luciena... Hrozná představa.

22.12.2020 5 z 5

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Harlan je jedním z mých nejoblíbenějších spisovatelů. Chlapec z lesů se mi líbil moc, jen mě mrzí,že nebyla objasněna jeho minulost.Tak třeba přijde další díl o Wildovi a dozvím se to??????

25.10.2020 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Skvělé čtení! Hodně postav, člověk si říká, co z toho bude a pak se diví, proto tohle nečekal. Doporučuji.

08.09.2020 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Skvěle napsané, napínavé. Pravda je,že jsem tušila, kdo je vrah,ale musela jsem číst a číst...Super!

16.07.2020 5 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Super. Napínavé, pořád se něco děje.. Doporučuji.

21.06.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Jsem nadšená, čtivé, napínavé, má to spád. Doporučuji.

03.06.2020 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Skvělé!

29.11.2019 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Dobře se četla a moc se mi líbila. Pěkná zápletka a moc mě bavil Joe, správný chlap.

27.11.2019 5 z 5

Slabikář Slabikář Jarmila Hřebejková

Super, našla jsem ho kdysi u babičky. myslím,že ty dnešní nejsou tak pěkné.

02.11.2019 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Moc hezká kniha. Josie měla hroznou matku,ale měla velké štěstí v tom,že byla inteligentní, a že měla kolem sebe hodné lidi. Odpočinkové čtení s dobrým koncem.

05.09.2019 5 z 5

Druhý díl příběhu z pohraničí mě též nadchnul. Má otevřený konec, takže se velmi těším na pokračování.

26.01.2024 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Pěkná detektivka, bavila mě.

06.08.2023 5 z 5