JanaValinka JanaValinka komentáře u knih

Společně se třetím dílem moje nejoblíbenější a čtené s časovými odstupy stále dokola už tolik let :-D

27.10.2022 5 z 5

Milá knížka, četla se celkem dobře, nejraději mám však stejnojmenné představení s panem Duškem a jeho pojetí a předání hlavních myšlenek :-)

27.10.2022 3 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Esther Hicks

Úplně první knížka spolu s Tajemstvím od Rhondy Byrne, kterou jsem kdy četla na toto téma. Vracím se k ní stále už přes 13let, akorát musím vždy přeskočit začátek...

27.10.2022 5 z 5

Mentální odolnost - Klíč k budoucnosti Mentální odolnost - Klíč k budoucnosti Radim Valigura

Kniha se mi líbila (včetně zajímavého grafického zpracování) i mě bavila, oceňuji zajímavý a pro mě nový úhel pohledu na téma mentální odolnost. Díky dialogům a praktickým ukázkám se kniha dobře čte. Teoretické části je tam tak akorát, aby to vše dohromady dávalo smysl, krátké shrnutí kapitol a připomenutí klíčové myšlenky pomáhá udržet přehled a v knize se tak dobře orientuje. K některým částem jsem se po čase i vracela, za mě jedna z těch přínosných rozvojových knih, co pomáhá k většímu uvědomnění.

Čtyři tisíce týdnů Čtyři tisíce týdnů Oliver Burkeman

Po knížce jsem pokukovala dlouho, ale bylo mi nějak líto si ji zatím kupovat. Styl vysvětlování a humoru autora mi osobně úplně nesedl, ale rozhodně si z ní nesu nové podněty a uvědomění a jsem ráda, že jsem si ji nakonec pořídila. Líbila se mi zdůrazňovaná myšlenka, že nikdy nebudeme "mít hotovo",vše ideálně zmanagované, a i když to vím, po autorově podání a rozvedení této myšlenky se mi tak nějak opět ulevilo, je dobré, si to připomínat :-)

27.10.2022 3 z 5