JanaSustr JanaSustr komentáře u knih

Po stopách vlka Po stopách vlka Cami Wolf

Všem kdo miluji žhavé fantasy s vlky , upíry, démony rychle sem. Tohle bylo dokonalý, moc jsem si to užila. Sice jsem to doslova zhltla ale užila si to na max a těším se na další díly!!!

16.01.2024 5 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

miluju celou sérii a vlastně všechny knížky od této autorky , jsou to naprosto boží jednohubky ve kterých je prostě všechno a moje mafiánské srdíčko je naplněné po okraj,neskutečně se těším na Heeectoooraaaa!!!! těším se na další veledíla <3

24.11.2023 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

nebylo zas tak špatný ale úplně mě rozsekalo jak jedou v Astonu Martin a zpívaj si červenou řeku ještě jako to maj puštěný nahlas jak kdyby .... no to mi hlava fakt nepobrala, mrtvá smíchy jsem v tu chvíli byla když jsem si to představila :-D jinak je to čtivé, chemie tam funguje .... proc ne... na deštivé odpoledne pohoda

07.03.2023 5 z 5

Zrodená pre kráľa Zrodená pre kráľa Michaela Brnková

Fuuuu to byla jízda, první díl byl úžasný ale tohle bylo ještě lepší , ještě než jsem docetla knihu měla jsem chuť ji začít číst od znovu. Nejlepší kniha za tento rok, zatím se jí žádná nevyrovná. Těším se na další, tuto autorku si dávám do sekce Nejoblíbenější!!!

22.02.2023 5 z 5

Nemiluj ma Nemiluj ma Marah Woolf

moc jsem síť o užila , konečně něco jiného zároveň velmi naučného a zajímavého , člověk se má hned chuť ponořit do řeckých dějin a trochu si rozšířit obzory, každopádně mě to hodně bavilo a doufám že budou další a další díly.

26.08.2022 5 z 5

Pornovláska Pornovláska R. R.

naprosto odflaknuté, styl psaní občas dost mimozní, mohlo to být zajímavé ale občas jsem se v textu ztrácela, po půlce jsem si zvykla ale pane bože pořád hrála takovou frajerku ale tak hrozně se ponižovat před takovým debilem ? občas jsem měla chuť knížku zavřít a už neotevřít .... totální brak akorát ne z toho začala bolet hlava

07.09.2021 1 z 5

Instant karma Instant karma Marissa Meyer

hrozně ale hrozně mi vadila hlavní hrdinka, ta její povaha pro mě bylo utrpení, jinak to celý okolo bylo tak parádní , super příběh ale opravdu tyhle sobecký prehnane ambiciózní lidí nemám ráda..... na konec se trochu srovnala ale byl to pro mě boj ...

14.04.2021 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Zhltla jsem jí za půl dne a vůbec jsem se nenudila, hlavní hrdinové me bavily oba dva a celkově to jsem si to užila , těším se na další :-)

14.04.2021 5 z 5

Akademie vyvolených Akademie vyvolených K. C. Archer

dlouho jsem tuto knihu odkládala, ale jak jsem začala nemohla jsem se odtrhnout, hodně mě bavila a opravdu se těším na další pokračování.

07.04.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

moc jsem si to užila jako všechny díly

03.04.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Naprosto dokonalá kniha, ani nepamatuju kdy jsem měla z knihy takové výbuchy smíchu , až jsem brečela. Nedoporučuji číst v noci vedle spícího manžela a dítěte :-D dokonalý fakt mě bavila doufám že tato autorka napíše aspoň 50 tak vtipných knížek je to super relax , deset hvězdiček , pět je málo

24.01.2021 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Moc intoussky , jinak to nejde napsat.

30.12.2020 3 z 5

Rocker Rocker B.B. Easton

Celá série je super

Rychlost Rychlost B.B. Easton

Celá série je super

Skin Skin B.B. Easton

Paráda celá série se mi líbí tento díl byl slabší ale jak jsem si zvykla na styl psaní a děj tak mě to hrozně chytlo a těším se na seriál

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Mě se kniha moc líbila, chtěla jsem se Vánočně naladit a tady toho bylo tolik že to prostě nešlo jinak, velice příjemná, hezká knížka. Když jsem knihu dočetla tak jsem uplne slyšela v uších cinkat rolničky :-D takže já jsem spokojená

08.12.2020 5 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Kniha byla hodně předvídatelná a nemůžu říct že by mě nějak extra bavila, těšila jsem se na nějaký vánoční příběh že se hezky naladím na Vánoce a teda vůbec nic.

07.12.2020 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

To byla přesně kniha pro mě, sedla mi . Ostatně jako všechny knihy od této autorky takže plný počet.

01.12.2020 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Dlouho předlouhou jsem této knize nemohla přijít na chuť, ale nevzdala jsem to a konečně jsem na konci našla co jsem potřebovala. Takže jsem uspokojena :-) a klidně si přečtu další díl na který se budu těšit.

01.12.2020 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Úžasná kniha, nebudu prozrazovat víc, ale každý kdo si podobnými věcmi prošel je tohle jako pohlazeni po duši a je v tom vážném tématu spoustu pravdy. Takže za mě velice emotivní knih.

23.11.2020 5 z 5