Jana92 Jana92 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Naprosto uzasna kniha plna necekanych zvratu,knizka se nedala odlozit :)

17.02.2020 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Knížka se četla dobře,pokaždé když čtu knihu s tímhle tématem,je mi těžko u srdce a zůstává mi rozum stát nad tím že se takové věci opravdu staly.. Kniha se četla dobře,ale jednu hvězdičku jsem musela odebrat za to,že sem se v příběhu trochu ztrácela a chvílama sem nevěděla jestli čtu o současnosti nebo minulosti..

09.01.2021 4 z 5

Vraždy na střední škole Vraždy na střední škole James Patterson

Jako i prvni dil knizky tak i druhy dil nezklamal :) Super pocteni,dej vas tak vtahne,ze proste musite cist stranku za strankou aby jste se dozvedeli jak to vsechno dopadne :)

02.05.2020 5 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Ze zacatku jsem myslela ze to ani nedoctu,nejak jsem se do deje nemohla zacist,ovsem po par stranach me dej pohltil a nedokazala jsem prestat cist dokud jsem se nedozvedela co se stalo :) Za me davam plus ze tam nebylo moc postav,takze jsem se v deji neztracela v zaplave jmen :)

17.04.2020 4 z 5

Devátý soud Devátý soud James Patterson

Opet velmi zdarila knizka,cetla se jednim dechem,nemohla jsem se odtrhnout.Spokojenost i hlavne diky kratkym kapitolam,nevim cim toje,ale knizka se mi tak cte lip :)

12.03.2020 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Ze byla kniha psana formou dopisu druhe sestre mi nevadilo,prvnich asi 100 stran me pribeh uplne pohltil a nemohla jsem se odtrhnout,ale potom uz to bylo horsi,dej pro me nejak ztratil jiskru a prislo mi to cele zdlouhave,zamotane,obcas jsem se v pribehu ztracela a u konce uz sem si rekla ze seberu vsechny sily a doctu to,jen abych se dozvedela co se vlastne stalo.Ale i tak po precteni nemam v sobe takovy ten pocit WOW jako u nekterych jinych krimi..Tezko rict jestli se k tehle spisovatelce jeste vratim,i kdyz dalsi knihy muzou byt "lepsi".. :) :)

13.02.2020 2 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Jednim slovem WOW :) Ze zacatku jsem se prvnich par stranek ztracela ale potom uz precteno jednim dechem,jen nerada jsem knizku zavirala... :) A ten konec..Hodne prekvapivy a necekany :)

04.08.2019 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Tak jak mam knizky Jefferyho Deavera v oblibe,tak tahle pro me byla velkym zklamanim.Tim ze zacatek deje byl vlastne na konci se mi porad nedarilo se do knizky poradne zacist.Bohuzel,tahle se mu moc nepovedla :(

11.01.2019 1 z 5

Chladnokrevná msta Chladnokrevná msta Lincoln Child

Bohuzel nedocteno,dala jsem tomu sanci do 100.strany,ale i tak me pribeh nechytl.Na me tam bylo moc jmen,ve kterych uz sem se potom ztracela a nevedela "ani hlavu ani patu" o tom co se vlastne resi,moc zapletek najednou,verim,ze se v prubehu rozpletou,ale bohuzel sem se nejak nedonutila cist dal..

05.05.2021 1 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Keplerovi knihy mi připadají trošku těžší na přemýšlení a hlavně je v jeho knihách spoustu jmen a postav, takže knihy musím číst za úplného klidu a ticha. Děj mají promyšlený dobře, ovšem vždycky mám takové etapy,kdy je knížka napínavá a nemůžu se odtrhnout a z toho mi připadne hrozně vleklá a mám co dělat,abych se prokousala dál.Ale i tak mě konec vždycky překvapí a jsem napnutá do poslední chvíle..

02.04.2021 3 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Stuart MacBride

Cela knizka od zacatku do konce napinava,poslednich 20 stranek jsem myslela ze snad preskocim,jen abych vedela jak to dopadne jak jsem byla napnuta :) Akorat ten konec mi potom prisel tak nejak otevreny,jk kdyby spisovatel nevedel jak to zakoncit..Ale jinak velka spokojenost a doporucuju :)

28.01.2021 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Po prvni knizce jsem cekala stranky plne napeti a strachu,ale rekla bych ze tato neni tak desiva jako prvni.Nebo je to mozna tim,ze jsem ji cetla kdyz jsem nebyla sama doma :) Ale i tak se cetla vyborne a nedala se odlozit,takze opet za jeden den jsem nemela co delat :) Jeste ne cekaji dalsi 2 na ktere se tesim :)

21.10.2020 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Knihu jsem zacala cist na doporuceni,ale bohuzel jsem knihu musela odlozit nedoctenou.Na me tam bylo moc jmen ve kterych jsem se zacala ztracet a po case jsem zjistila ze jen ctu text,ale pribeh vubec nevnimam...

28.03.2020 2 z 5

Amnestie, která rozpoutala peklo Amnestie, která rozpoutala peklo Radovan Dunaj

Bohuzel mi to dalo opravdu hodne prace se do knihy zacist coz me mrzi vzhledem k tomu ze je to "pribeh" inspirovany skutecnymi udalostmi..Mozna ze film bude lepsi..

24.01.2020 2 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Jako vzdy jsem se od knihy nemohla odtrhnout,super pribeh plny napeti,zvratu,romantiky a samozrejme jako vzdy necekane zakonceni :)

02.01.2020 4 z 5

Společný byt Společný byt Danielle Steel

Krasna oddechova knizka od ktere se nedalo odtrhnout..Jako vzdy,i kdyz po delsi dobe,me pani Steelova nezklamala :)

08.08.2019 5 z 5

Stopy v písku Stopy v písku James Patterson

Jednim slovem BOMBA :) Napinave az do konce a konecne rozuzleni pro me bylo velkym prekvapenim..Urcite to nebyla moje posledni kniha od tohoto autora :)

09.03.2019 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Danielle Steel

Opet vyborna knizka,chvilkama byla i "hnusna" v tom smyslu jak se nekdo k nekomu dokaze tak majetnicky chovat.Ale jinak super zpracovani a uzasna knizka..

17.01.2019 4 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Knihu jsem bohuzel nedocetla,dej byl pro me moc zdlouhavy a nezazivny,bez jakekoliv akce.Ale i tak na jeji knizky nezanevru a verim ze ostatni budou zazivnejsi

14.09.2022 3 z 5

Slyším sirény v ulicích Slyším sirény v ulicích Adrian McKinty

Chvilemi mi prisla kniha nudna,nesmyslna a nemohla sem se na ni soustredit a poradne zacist a z toho jsem se zacetla,byla napnuta a prekvapena zaverem..Takze pro me kniha tak pul na pul :)

01.03.2021 3 z 5