Jájinka Jájinka komentáře u knih

Muž bez psa Muž bez psa Håkan Nesser

Knížka nemá zas tak moc vysoké hodnocení, ale protože se občas při výběru knih řídím čtenářským vkusem mně blízkých uživatelů, zkusila jsem a jsem mile překvapena! Nejdřív jsem si chvíli zvykala na zvláštní styl psaní, pak jsem zjistila, že se mi vlastně velice líbí a je hodně podobný (styl psaní) prvnímu dílu Stoletého staříka. Půjdu nadšeně na další knihy tohoto autora - příjmení se lehce pamatuje:-)))

20.06.2020 5 z 5

Startky bez filtru a pivo do džbánku Startky bez filtru a pivo do džbánku Jana Klimešová

Škoda, že kniha není lépe zpracovaná a že je opravdu plná chyb.

15.06.2020 2 z 5

Ona to ví Ona to ví Lorena Franco

Bylo to hodně dlouhé, ale četlo se to dobře a rychle. Navíc neznám moc španělských thrillerů...Ale znovu bych už knihu číst nechtěla a protože mám tak nastavené hodnocení, dávám tři.

15.06.2020 3 z 5

Kniha mě bavila stejně jako první díl.

01.06.2020 4 z 5

Camille Camille Pierre Lemaitre

Styl psaní autora se mi stále líbí, ale tato kniha oproti Alex a Krvavým svatebním šatům nebyla nic moc. Dočetla jsem jen kvůli autorovi a postavě mrňavého komisaře...

01.06.2020 3 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Téma zajímavé, ale zpracování zdlouhavé, kniha mohla být kratší.

03.05.2020 3 z 5

Žena se špatnou pověstí Žena se špatnou pověstí Pavel Buňata

Poměrně otevřené vyprávění Kateřiny Kornové o jejích začátcích ve světě módy, o mužích a dětech, o manželství, dalších známostech a lidech kolem ní.

29.04.2020 3 z 5

Takhle jsem si to teda nepředstavovala Takhle jsem si to teda nepředstavovala Halina Pawlowská

Tato knížka od Haliny P. (asi) ze života její rodiny mě bavila mnohem víc než krátké příběhy o mužích a kamarádkách, které píše obvykle.

27.04.2020 4 z 5

Cena krve Cena krve Dick Francis (p)

Opravdu jedna z jeho slabších knih.

04.04.2020 3 z 5

Když jde malý bobr spát Když jde malý bobr spát Jan Vodňanský

To byl synův velký hit.

29.03.2020 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Kniha se mi líbila, ale na můj vkus tam bylo moc mrtvých. Pohřbený život byl o něco lepší. O tomto autorovi jsem donedávna nevěděla, líbí se mi moc jeho styl psaní. Jenom - o postavě pocházející ze Srbska napsal, že má východoevropské rysy...Přesto doufám, že brzy vyjde jeho nějaká další kniha.

26.03.2020 4 z 5

Máma v kuchyni Máma v kuchyni Barbora Charvátová

Krásné fotografie jídel, bohužel ta jídla by v naší rodině neuspěla...

17.03.2020 3 z 5

Oblíbená dcera Oblíbená dcera Kaira Rouda

Nebylo to špatné, ale zbytečně dlouhé.

17.03.2020 4 z 5

30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět 30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět Václav Klaus

Myslím, že psát komentáře ke knihám o politice a názorech politiků se na databázi knih úplně nehodí, ať si každý udělá názor sám podle svých zkušeností a toho, co vidí kolem sebe.

14.03.2020 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

První polovina příjemná, čtivá. Pak se to zkazilo a nezachránily to ani dodatky na konci.

12.03.2020 2 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Kniha od pro mne dosud neznámého autora mě příjemně překvapila. Jdu na jeho další knihu.

05.03.2020 4 z 5

Když jsem tě viděla naposledy Když jsem tě viděla naposledy Liv Constantine

Když už jsem začala číst, chtěla jsem vědět, jak to dopadne, ale byla to ztráta času. Žádnou postavu si nešlo zvlášť oblíbit. Stálé přeskakování z přítomnosti do minulosti, nepřehledné, celkově nesympatické, závěr nic moc.

02.03.2020 2 z 5

Macecha Macecha Claire Seeber

Kniha byla čtivá,zajímavá. Tři hvězdy dávám za divný konec.

23.02.2020 3 z 5

Rouhání Rouhání Douglas Preston

Pro mne velké zklamání.

21.02.2020 2 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Už se těším na druhý díl.

08.02.2020 4 z 5