Máma v kuchyni přehled

Máma v kuchyni https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357324/bmid_mama-v-kuchyni-yTG-357324.jpg 5 30 30

Přestala jste věřit, že vás vaření bude bavit? Já ho miluju! A v kuchyni experimentuju. Vyhýbám se polotovarům a náhražkám. Při výběru surovin se řídím hlavou, při vaření citem – a zatím mi to vychází. Určitě vám nemusím říkat, že si děti někdy u jídla dost navymýšlejí a je složité vymýšlet stále nové recepty. Do knihy jsem jich vybrala 70 a u všech najdete informaci o tom, pro jak staré děti se hodí, a tipy na jejich vylepšení, aby chutnaly i tatínkům.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Máma v kuchyni. Přihlašte se a napište ho.

kubajda
23.01.2024 2 z 5

Recepty zatím vyzkoušené nemám, ale úvodní text a informace pod recepty ohledně úprav pro nejmenší děti jsou plné polopravd a nesmyslů. Navíc ani nejsou napříč knihou konzistentní.

Ohledně rad pro zavádění přikrmů a obecně k výživě se tedy doporučuju obrátit jinam.

LunaL.
27.09.2022 5 z 5

Nejlepší kuchařka, co jsem kdy viděla! Skvěle napsaná, stručná, s hezkými fotkami a hlavně se skvělými recepty :) Máme v ní oblíbená jídla, která chutnají i nám, nejen dětem :)

Romanka89
28.06.2022 5 z 5

Nikdy jsem moc nevařila, vařil spíš partner. Až s dítětem jsem pořádně začala a objevila tuhle kuchařku, která mi naprosto sedí. Jednoduché, vyvážené, s informacemi pro jak staré dítě jsou pokrmy vhodné. Vyzkoušeny téměř všechny recepty a máloco mi nesedlo.

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017

Kniha Máma v kuchyni v seznamech