Jájinka Jájinka komentáře u knih

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Kim ostrá jako břitva, nový parťák v týmu. Bavilo mě nejen vyšetřování případu, ale také dění kolem všech členů týmu. Jako ve všech knihách o Kim:-)

24.03.2021 4 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Asi do poloviny úžasný thriller, pak se to začalo ubírat divně překombinovaným způsobem do háje. Jak někdo psal, docela až podraz na čtenáře.

22.03.2021 3 z 5

Zvířátka a Petrovští Zvířátka a Petrovští Václav Říha (p)

Moje oblíbená knížka pohádek z dětských let, docela pozapomenutá...

02.12.2020 5 z 5

Slabikář Slabikář Jarmila Hřebejková

Ano, to je on!! Druhá nostalgická vzpomínka na dětství - ještě početnice...

28.10.2020 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Trvalo chvíli než jsem se začetla, ale pak už to bylo opět napínavé stejně jako první kniha série. Půjdu na třetí:-)

19.02.2021 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nebaví mě moc rodinné ságy, takže jsem knihu stále odkládala. Nakonec jsem začala číst s tím, že ji okamžitě odložím, jakmile mě nebude bavit. Nestalo se, zhltla jsem ji až do konce v rekordním čase a budu shánět další díly!

01.01.2021 4 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Strašlivá nuda, nemůžu uvěřit, že to napsal stejný autor jako Zamkni poslední dveře. Napínavé to bylo na dvaceti stranách ze čtyř set.

29.03.2021 2 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Líbilo se mi, že jsme od začátku věděli, kdo je vrah a mohli jsme sledovat jeho kroky, myšlenky, pohnutky a postupy.

15.02.2021 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Napínavá detektivka se sympatickými postavami. Budu pokračovat s dalšími díly této série.

29.01.2021 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Kniha mi nepřišla lehce humorná, spíše smutná. Přesto se dobře četla. Konec zůstal otevřený.

11.01.2021 4 z 5

Žena na tahu Žena na tahu Zuzana Hubeňáková

Kniha je vtipná, čtivá. Místy jsem se dusila smíchy, nakonec i smála nahlas. Zkusím její další knížky...

11.03.2021 4 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Dost depresivní povídky, ale nedá se odtrhnout.

11.04.2021 4 z 5

Všechno je jinak! Všechno je jinak! Gilles Legardinier

Příjemný relax mezi těmi všemi thrillery:-)
"Nikdy nezapomeň, že dospělý je jen dítě, které zestárlo."

31.03.2021 3 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Nová detektivní série se sympatickými hlavními postavami.

20.03.2021 4 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

To se mi hodně líbilo. I když ze začátku to tak moc napínavé nebylo.
,konec to dost vynahradil. Velmi čtivá kniha.

07.03.2021 4 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Tento třetí díl série se mi nelíbil tolik jako první dva díly. Děj byl tak nějak přeplácaný, divný pachatel, nebylo to ono.

22.02.2021 3 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Bylo to čtivé, ale zápletka byla na mne dost divoká:-) A protože mám (pro sebe) nějak nastavené hodnocení, musím dát tři, i když někomu se naopak kniha může líbit hodně.

13.12.2020 3 z 5

Ztracené kosti Ztracené kosti Lincoln Child

Úroveň knih těchto autorů znatelně poklesla. Ani tato nová knížka ze série s Norou Kelly není lepší.

08.02.2021 2 z 5

Cos to udělal? Cos to udělal? Matthew Farrell

Sice dost čtivé, ale jinak ztráta času.

31.01.2021 2 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha byla čtivá i přes chmurné téma. Nesedělo mi ale, jak autorka psala v ich-formě coby hlavní postava lékaře - muže. Nebylo to moc uvěřitelné, ačkoliv používala místy docela hrubý slovník zřejmě k dosažení autentičnosti.

15.01.2021 4 z 5