jaja1989 jaja1989 komentáře u knih

Percy Jackson a egyptští mágové Percy Jackson a egyptští mágové Rick Riordan

Juu další díl Percyho,ale mne nesedlo míchání egyptské a řecké mytologie.
Takže za mě nuda.

10.08.2023 2 z 5

Podkoní, nebo vévoda? Podkoní, nebo vévoda? Valerie Bowman

1. Díl tak navnadil a upoutal a 2.dil je zklamani.
Zápletka naprd, ,,pomsta" od Julianny zadna.

05.08.2023 1 z 5

Jana Seymourová: Laskavá královna Jana Seymourová: Laskavá královna Alison Weir

Přesně takhle jsem si Janu Seymourovou představovala i ja.
Příběh byl čtivý a hltala jsem každé slovo.

01.08.2023 5 z 5

Psí průšviháři – Nejhlasitější bígl z ulice Psí průšviháři – Nejhlasitější bígl z ulice Tui T. Sutherland

Odpočinkové čtení , kde se objeví pes Trubka a ,,zachrání" Elle sebevědomí a najde kamarády.

28.07.2023 3 z 5

Zvěrolékař na cestách Zvěrolékař na cestách Jonathan Cranston

Kniha má hezký obal a dovíme se pohled veterináře na téma ochrany přírody a praxe,ale na J. Hariotta to nemá a chvílemi je to nuda.
Ale oceňuji, že byl připojen i popis a zajímavosti o zvířatech, o kterých psal.

17.07.2023 1 z 5

Mise pro dvě Mise pro dvě Iginio Straffi

Witch jsou lepší.

09.07.2023 1 z 5

Klepy z klučičích záchodů Klepy z klučičích záchodů Rose Cooper

Čekala jsem něco lepšího , takhle mi to přišlo podobné jako deník mimonky a poseroutky.

12.06.2023 odpad!

Mikuláš a jeho přátelé Mikuláš a jeho přátelé René Goscinny

Jediný co bylo na knize vtipne jsou jména postav

04.05.2023 odpad!

Tleskač Tleskač David Jan Žák

Bylo super zase číst o Stínadlech a vrátit se do dětských let, ale na Foglara to nemá.

29.04.2023 2 z 5

Láska si tě najde Láska si tě najde Johanna Lindsey

Bohužel mi Amanda nesedla, byla mi nesympatická a uknourana. Devin byl super a jeho tajemná minulost mě bavila.
Ale jinak nuda.

29.04.2023 odpad!

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

To byl des

22.04.2023 odpad!

Nela a tančící kocour Nela a tančící kocour Darcey Bussell

Bohužel u nás nemá takove nadšení jako měly vily, ale příběh dobrý a s happyendem.

22.04.2023 2 z 5

Hrobník Hrobník Oliver Pötzsch

Za mě zklamání. Kdybych chtěla číst o rasismu, proti Židům přečtu si jiného autora.
Do půlky knihy to byl nudná , snuzka keců.
Hl. Postava arogantní frajirek.
Snad jen ten konec to trochu napravil, ale už nikdy víc.

22.04.2023 odpad!

Mizera Mizera Barbara Cartland

(SPOILER) Pod pojmem mizera si teda představuju někoho jiného než hlavního hrdinu.
To spíš jeho bratranec je ...
Na knize se mi právě líbil hlavní hrdina.Za to hrdinka je naivní a někdy až hloupá, když má špatnou předtuchu a přesto ji neposlechne a to několikrát!!!
Konec byl teda trochu drsny. Až se do tohoto žánru moc nehodil.

10.04.2023 3 z 5

Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují Alena Hrachovcová

Za mě teda zklamani.
Kam se hrabe na Jamese Hariotta.

03.03.2023 odpad!

Velké tajemství Velké tajemství Alexa Pearl

Tak krásná ilustrace a tak nudný pribeh
Skoda papíru.

14.02.2023 odpad!

Jak odolat markýzovi Jak odolat markýzovi Sally MacKenzie

Kniha byla nuda, kdyby se vymazaly nudné casti, tak by to vyšlo na 100stran.
Anna mi bylo líto, její táta byl srab a s Elleanor to mohli zvladnout líp, hlavně ona, které zažila násilí od manžela.
Ale jsem rada , jak to dopadlo Nate si zaslouží štěstí

08.02.2023 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Eadlyn jsem od začátku nesnášela.
Jak řekl Kile namyšlená a sobecká.
Ale tak jsem to měla i s Celestou a jak jsem si ve 3. Oblíbila a oplakala její smrt
Bylo super číst o starých známých a jak to s nima dopadlo, ale jinak to nestálo za nic.
1.serii se to nevyrovná.

04.02.2023 2 z 5

Význam lásky Význam lásky Stephanie Laurens (p)

Další díl ze série o rodině lady Osbaldestonove, kde lady skoro není.
Autorka mě navnadila už v předchozích dilech, takže jsem na naší dvojici byla zvědavá a zklamana.
Dlouhé dialogy a nudné popisy vecirku atd, kde byla nudná i konverzace a Melissine,,Vskutku" mi lezlo na nervy, a byla by z toho bezva chlastaci hra,kdybych pila.
Alspon konec to trochu zachraňoval, ne prekvapenim, kdo je padouch, což je jasné od zacarku, ale pavučinou pletich padoucha, to byla konečně zábava.
Ale těch nehod než na to přišli.

22.01.2023 1 z 5

Psí šťastlivci a smolaři - Nalézání štěstí na obou koncích vodítka Psí šťastlivci a smolaři - Nalézání štěstí na obou koncích vodítka Elizabeth Abbott

Já nevím proč, ale autorka mi byla nesympaticka a ani styl jejího psaní se mi nelíbil.
Přeskakování z tématu, měst a zemi není pro mě oddychové čtení, což jsem od téhle knihy očekávala.
Určitě je milovníci psů a ukápla i slzicka, kdyz psi umreli ale jsou i líp napsané knihy než tato

17.01.2023 1 z 5