Klepy z klučičích záchodů přehled

Klepy z klučičích záchodů https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263188/bmid_klepy-z-klucicich-zachodu-NgK-263188.jpg 4 14 14

Blogtastic! série

Sofia Beckerová zažívá na Middlebrookské střední pořád další pozoruhodná dobrodružství. Neustává ve svých blogerských snahách, pilně doplňuje školní blog a její předblogovací zápisník je plný legračních postřehů i osobitých ilustrací. A že je co komentovat – na školu totiž přišel výměnný student, takže se i zdroj cenných informací takticky přemístil z holčičích záchodů na ty chlapecké. Kromě toho na Sofii čeká i jedna obrovská životní změna.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Rumors from the Boys' Room , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klepy z klučičích záchodů. Přihlašte se a napište ho.

jaja1989
12.06.2023 odpad!

Čekala jsem něco lepšího , takhle mi to přišlo podobné jako deník mimonky a poseroutky.

kyticka152
08.04.2016 3 z 5

Pěkná knížka. Chvíli mi nedocházelo o co vlastně jde, protože jsem první díl četla s velkým odstupem.

vodopad152
29.03.2016 3 z 5

Kniha se mi líbila, ale byla podle mě horší než první díl. Ze začátku jsem této knize vůbec nerozuměla, ale potom to bylo už dobrý. Kniha měla zase super nádech, ale mohla být lípe napsaná. Doufám, že se jí třetí díl povede lípe :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klepy z klučičích záchodů v seznamech

v dalších seznamech1x

Rose Cooper