Drby z dívčích záchodků

Drby z dívčích záchodků https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193440/drby-z-divcich-zachodku-193440.jpg 3 31 9

Blogtastic! série

Sofia Beckerová není zrovna nejoblíbenější holka na Middlebrookské střední, a dost ji to trápí. Proto má také spadeno na Miu St. Claire, která představuje pravý opak – bohatá, oblíbená dívka, obklopená kamarádkami. A samozřejmě má Sofia i svou tajnou lásku – spolužáka Andrewa, který jí něžně přezdívá Blívie Všechny své postřehy a poznámky si Sofia zapisuje do tzv. předblogovacího zápisníčku a doplňuje spoustou vtipných ilustrací. Vede rovněž školní blog, kde informuje hlavně a zejména o nejnovějších drbech, zaslechnutých na záchodě.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Gossip from the Girls' Room , 2011

Barabora
04.04.2021 4 z 5

Super knížka, plná humoru.

bonbonek
01.08.2020 5 z 5

Této knize dávám všechny hvězdy, protože mě bavila. Byla vtipná, a něco holčičího jsem se i přiučila:)))

Verča16
21.09.2018 2 z 5

Kniha byla zajimava.

Eliška12
15.07.2018 3 z 5

Pěkná kniha , napsaná deníkovou formou . Celkem se mi líbila , ale rozhodně nevypráví o tom , co se děje na střední . Rychle se četla a proto se mi docela líbila.

Lucius30
09.07.2017 odpad!

Knihu jsem četla asi před dvěma lety. Podle popisu už to vypadalo na hloupou parodii Deníku mimoňky. Knihu jsem přečetla rychle a to jen proto, že jsem ji chtěla mít už z krku. Obrázky byly divné a děj samé klišé. Sofia byla spíš závistivý stalker ze základky než blogerka ze střední. Opravdu nechápu o čem má být druhý díl. Za mě tedy nula hvězdiček.

Liliana2006
10.01.2017 4 z 5

I já si myslím že ze střední to opravdu není ,ale jinak dobré .

Barča132001
11.03.2016

Mně se kniha zamlouvá,ale určitě to není ze střední.

InFinito
04.12.2015 1 z 5

Upřímně, nedočteno. Knížka mě naprosto nebavila. A ty "kresby"..
Možná se to 9ti letým holčičkám ještě líbit bude, ale... prostě ne. Za mě se to prostě nepovedlo.

valiss4122
27.12.2014 3 z 5

Pěkná knížka, ale spíše pro mladší dívky okolo 12 let :)

střední škola blogy

Rose Cooper