Jak odolat markýzovi

Jak odolat markýzovi https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351004/bmid_jak-odolat-markyzovi-AHJ-351004.jpg 4 71 23

Dům pro neprovdané dámy série

Slečna Anne Davenportová by udělala cokoliv, aby se dostala z domova, kam si její otec přivedl novou macechu. Teď, když se její přítelkyně Cat zasnoubila s vévodou z Hartu, jí náhle svítá naděje v podobě uvolněného místa v Domě pro neprovdané dámy. Anne se pustí do pár nevinných intrik, jak Cat z domu vystrnadit co nejdříve, a je si jistá, že všechno dopadne v její prospěch. Její plán dostane trhlinu až v podobě markýze z Haywoodu, který ví, že její klevetící rtíky nejlépe umlčí polibkem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

How To Manage a Marquess , 2016

Bell@
28.03.2024 4 z 5

Druhá knížka série mě bavila více než první. Měla rychlý spád. Pohodové oddechové čtení do autobusu nebo jako relax po práci.

jaja1989
08.02.2023 3 z 5

Kniha byla nuda, kdyby se vymazaly nudné casti, tak by to vyšlo na 100stran.
Anna mi bylo líto, její táta byl srab a s Elleanor to mohli zvladnout líp, hlavně ona, které zažila násilí od manžela.
Ale jsem rada , jak to dopadlo Nate si zaslouží štěstí

pip11
11.12.2022 4 z 5

Druhý díl se souběžně prolíná s prvním, tentokrát však z pohledu markýze a Anne. Humor z prvního dílu chyběl, ale jinak pěkné.

jaja10
30.03.2021 3 z 5

Abych pravdu řekla, čekala jsem od knihu víc. Bylo to spíš takové jemné, milé, ale nic co by ve mně na delší dobu zanechalo dojem, i když se člověk i zasmál, ale i tak hodnotím jen jako průměr.

Jája92
20.06.2020 3 z 5

Jedná se o standartní historickou romanci, která mě přiznávám v první polovině příliš nebavila. Ve druhé polovině knihy jsem se již začetla více, ale i tak tato kniha ničím příliš neohromí a časem upadne do zapomnění. Přesto na deštivé odpoledne postačí.

miruska1
19.02.2020 5 z 5

Dej sa čiastočne překrývá s prvou části, ale tato časť mi přišla putavejšia. Oddychove čitanie, příběh bol zajímavý, dojímavy ale i zábavný. Som zvědavá na další díl

munka
11.11.2019 3 z 5

Trochu lepšie ako prvý diel. Super scény Anny a nastávajúcich nevlastných bratov Štěpána a Edwarda. Som zvedavá na Jane, lebo Alex je z iného súdka.

malazluta
07.06.2019 3 z 5

Nijak výrazně nepotěší, nijak neurazí ... standardní historická romace, která časem zapadne a ztratí se mezi jí podobnými.

Bess.h
11.04.2019 4 z 5

Tak tahle série je zatím podařená, ten pravý relax po práci. Můžu jen doporučit obzvlášť tenhle díl, který byl o něco lepší než první. Hurá na třetí díl!

Tefnut
06.04.2019

U tohoto příběhu mě mrzí, že hlavní hrdinka dostala málo prostoru pro svůj vlastní příběh. Hodně se vracíme k prvnímu příběhu a částečně i k příběhu následnému. Knížka se četla pěkně a pokud si chce někdo odpočinout a přečíst pěkný příběh doporučuji celou sérii.

Eliot30
17.01.2019 5 z 5

Přečtené jedním dechem! Nádhera a cit.

rampapa
06.01.2019 5 z 5

Autorka píše moc krásně. Nádherný příběh. Knížku velmi doporučuji. Už se nemůžu dočkat až si přečtu poslední díl. ❤❤

mariva
31.10.2018 3 z 5

Odpočinkový příběh, u kterého člověk nemusí přemýšlet a jen se baví tím, jak to chodilo ve společnosti v minulosti.

erculka
24.06.2018 5 z 5

Super kniha. A teraz už čakám na tretiu.

liletka_a
30.05.2018 3 z 5

Podle hodnocení jsem čekala větší slátaninu, ale mě se to vcelku líbilo. Anne byla sympatická, milá a celkem chápu její odtažitost co se týče Eleanor! Kdyby si můj otec našel novou ženu, která by byla mladší než já, asi bych měla taky výhrady. Navíc zmíněná dáma se k ní nechovala zrovna přátelsky. Zato její dva synové, Štěpán a Edward byli úžasní! :) Nate byl gentleman každým coulem a s Anne se k sobě docela hodili. Ale rozhodně nejlepší scény byly s Anne, Natem, Štěpánem a Edwardem...jo a nesmím zapomenout na Poppy. :D

LilianaFalcon
18.05.2018 2 z 5

Anne, že je takhle stará? Nevím, nevím... kór v té době by měla být opravdu vyspělá a místo toho se chovala, jak patnáctiletá puberťačka. Chápu, že když si její otec vyhlédne snoubenku, která je o rok mladší než ona, není to zrovna ideální, ale Anne by zasloužila proplesknout.

Enny4
30.04.2018 4 z 5

Tak tato knížka se mi líbila podstatně víc než první díl ze série. Hlavní hrdinka Anne byla sympatická, Nathaniel celkem taky. Hlavně mě knížka začala bavit až od půlky, kdy se Anne seznámí se svými nastávajícími nevlastními bratry Štěpánem a Edwardem. Ukázal se tím její vztah k dětem a taky charakter markýze když měli tyto rošťáky na starost :)

havrmoni
29.03.2018 5 z 5

Opět moc hezké. Hrdinové velmi sympatičtí a jak už je psáno v komentech,příběhy běží souběžně a tudíž jsou bez epilogů. Toho se asi dočkáme až ve třetím díle. To jak se zachoval otec k Anne a jak s ní a Natem,ale hlavně s ní, manipulovali a jednali, se mi nelíbilo. Ale to je dobře,mám ráda když je v knihách něco co ve mě probouzí emoce.

mikika
05.03.2018 3 z 5

nenáročná romantika, která předpokládá, že už jste četli první díl, páč se to odehrává současně. jen nevím, jak chce autorka v třetím díle udělat z tak nesympatické Jane hlavní romantickou hrdinku...

alzbeta4340
23.02.2018 4 z 5

Pohádka před spaním s kapkou humoru.