Jack Bauer Jack Bauer komentáře u knih

Labské pískovce Labské pískovce Václav Klumpar

Krásné pěší túry nejen u nás, ale i v sousedním Německu.

Beskydy a Javorníky Beskydy a Javorníky Jan Petřvalský

Nejlepší průvodce pro pěší turistiku.

Podyjí a jihozápadní Morava Podyjí a jihozápadní Morava Jan Kos

Tento průvodce mě pomohl poznat krásu Podyjí nám z dříve nedostupné rakouské strany.

Jeseníky Jeseníky Ján Babnič

Tahle řada průvodců zaměřených na pěší turistiku mě pomáhá poznávat nejen krásy naší vlasti.

Českomoravská vrchovina Českomoravská vrchovina Jan Sáblík

50 pečlivě vybraných pěších tras v nejrozsáhlejší horopisné oblasti naší země, od Železných hor po Křemešnickou vrchovinu

Jižní Čechy Jižní Čechy Marek Podhorský

Při toulání nejen kolem jihočeských rybníků vřele doporučuji tohoto skvělého průvodce zaměřeného na pěší turistiku.

Krkonoše a Jizerské hory Krkonoše a Jizerské hory Marek Podhorský

Jeden z nejlepších turistických průvodců pro pěší turistiku po našich nejkrásnějších horách.

Korsika Korsika Klaus Wolfsperger

Výborný turistický průvodce po nejkrásnějších trasách Korsiky díky němuž se dovolená stala ještě krásnější než byla původně zamýšlena.

Kréta západ Kréta západ Gert Hirner

Díky tomuto skvělému průvodci jsem prožil jednu z nejkrásnějších dovolených v životě.

Salzkammergut Salzkammergut Franz Hauleitner

Nejlepší turistický průvodce pro pěší turistiku v Solné komoře

Mallorca Mallorca Rolf Goetz

Tuto řadu turistických průvodců mám nejraději, autor zde velice podrobně s mnoha barevnými obrázky a mapkami popisuje nejkrásnější turistické trasy daných míst. Původně jsem si je kupoval jen pro čtení třeba něco jako cestopis, ale nakonec mě to donutilo si ověřit, zda jsou opravdu vybrané trasy nejkrásnější tak jak se popisují. Jsou. Pro milovníky pěší turistiky není snad lepší průvodce než řada Rother.

Tušení stínu Tušení stínu Ludvík Souček

Takový český Däniken...

Tušení souvislosti Tušení souvislosti Ludvík Souček

Jak jsem v dětství tuhle knihu hltal....

02.12.2011 5 z 5

Cesta slepých ptáků / Runa Rider / Sluneční jezero Cesta slepých ptáků / Runa Rider / Sluneční jezero Ludvík Souček

Četl jsem to v dětství a kniha mě uchvátila. Je to tak přesvědčivě napsané, že jsem si tenkrát myslel, že autor popisuje realitu. Po druhém čtení v dospělosti, co jsem začal číst Dänikena už kniha u mě neobstála.

02.12.2011 3 z 5

Šerif Šerif Jean Labrunie

Velmi čtivě napsaná krimi podle skutečné události.

02.12.2011 4 z 5

Anglicko-český a česko-anglický slovník Anglicko-český a česko-anglický slovník Ivan Poldauf

Dobrý slovník v tehdejší době.

Jokebook 2 Jokebook 2 Nicholas Sinclair

Výborná kniha na procvičení anglického/amerického jazyka s českým překladem.

Joke Book Joke Book Nicholas Sinclair

Drsné americké vtipy pro silné povahy.

Deutsch im Gespräch Deutsch im Gespräch Věra Höppnerová

Učebnici jsem koupil hlavně kvůli textům spíše jako čítanku než jako klasickou učebnici.

01.12.2011 5 z 5

Německá čítanka Německá čítanka Jaroslav Culek

V čítance mě vadily říkanky, písničky, přísloví a rčení. Raději dám přednost psanému textu, povídky a anekdoty se mě líbily.

01.12.2011 3 z 5