J.Clouseau J.Clouseau komentáře u knih

Hry a semináře – úplné vydání Hry a semináře – úplné vydání Zdeněk Svěrák

Tuto knihu musí mít doma každý cimrmanolog! Hodně se mi líbí, že jsou zde fotografie z divadelních představení. Já tuhle knížku prostě miluju :)

04.08.2022 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Jsem ráda, že jsem napřed četla knihu, než jsem viděla filmové zpracování. Film byl celkem zklamání, ale jako kniha je to pecka :)

27.07.2022 5 z 5

Karanténa s moderním fotrem Karanténa s moderním fotrem Dominik Landsman

Nekorektní humor, ten já můžu. Tohle mě fakt bavilo, přečetla jsem jedním dechem.

20.11.2022 5 z 5

Opráski sčeskí historje f koztce Opráski sčeskí historje f koztce Jaz

Ono je to vlastně úplně geniální dílo!

10.09.2022 5 z 5

Opráski f krichli Opráski f krichli Jaz

Tento geniální výtvor fakt miluju :)

10.09.2022 5 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Výborný thriller. Celkem mě překvapilo, jak moc se to liší stylem psaní od série o Nikolasi Flamelovi, jež je též dílem Michaela Scotta.

03.09.2022 5 z 5

Století nevysvětlitelných záhad Století nevysvětlitelných záhad Hartwig Hausdorf

Po přečtení této knihy jsem se více začala zajímat o nadpřirozeno. Vřele doporučuji.

31.08.2022 5 z 5

Po té euforii po seriálu Černobyl jsem se nemohla dočkat, až si tuto knihu přečtu. Bohužel mě zase až tak moc nechytla..

27.07.2022 3 z 5

Lexikon: Neautorizovaný průvodce příběhy Harryho Pottera a souvisejícími prameny Lexikon: Neautorizovaný průvodce příběhy Harryho Pottera a souvisejícími prameny Steve Vander Ark

Tuto příručku musí vlastnit každý fanoušek Harryho Pottera!

17.09.2022 5 z 5