ivetts ivetts komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Výborná kniha, asi nejlepší z témat drogy.

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Nenáročná oddechovka, ale bavila mě moc :)

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Klasika, knihu mám moc ráda, četla jsem jí jako dítě, poté v pubertě a před nedávnem znovu - pokaždé jí člověk pochopí jinak a najde v knize něco nového.

Osvícení Osvícení Stephen King

Další skvělá kniha od Kinga, pro mě lepší než film.

07.06.2018 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Jedna z mých nejoblíbenějších, četla jsem 3x.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

První kniha, kterou jsem od Kinga četla, naprosto výborná.

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Na pana Mercedese to sice nemá, ale knížka je i tak dobrá a čtivá. Jen mi přijde, že to moc nenavazuje na předchozí díl.

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Nejslabší díl trilogie, nicméně kniha je skvělá, četla se dobře, ale trochu mi vadila přemíra paranormálních jevů v "detektivce".

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Skvělá kniha, z trilogie "Bill Hodges" nejlepší.

Pusheen: Já, košišta Pusheen: Já, košišta Claire Belton

Pro zvednutí nálady :) roztomilá a vtipná knížka.

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Pro nenáročné čtenáře to bude dobrá knížka. Já měla nejspíš přehnaná očekávání kvůli velké popularitě a propagaci této knížky, nicméně ze začátku se kniha četla dobře a nápad udělat oboustrannou knihu je taky super :)

07.06.2018 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Upřímně mě kniha příliš nebavila, někdy příliš táhlý děj, možná jsem byla ovlivněna filmem, který jsem viděla před čtením knihy a líbil se mi daleko víc.

07.06.2018 2 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Přečetla jsem během jednoho dne. K dětem s autismem a poruchami chování jsem chodila na praxi, takže si trochu dokážu představit náročnost práce. Skvělá knížka!

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Na to jaký byl s touto knihou "boom", mě moc neoslovila. Děj šíleně zamotaný, daleko víc povedená je autorčina kniha "Osm".

07.06.2018 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

O 100% lepší než autorčiny Bábovky. Ze začátku jsem se nemoha začíst, pak jsem se naopak nemohla odtrhnout :)

07.06.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Je pravda, že občas se děj táhl, ale kniha mě moc bavila a konec byl naprosto strhující.