IvetaSl IvetaSl komentáře u knih

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Moje první knížka od Hartla. Pěkná oddechovka, moc jsem se nezasmála, ale bylo to čtivé, někdy podle mě přitažené za vlasy. Ale je možné, že opravdu někdo s takovými životy existuje.

25.06.2018 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tuto knihu jsem si našla do čtenářské výzvy a nelituji. Přečetla jsem ji jedním dechem. Celou dobu jsem čekala, kdy se stane ta vražda, která byla zmíněna na začátku a vracelo se k ní celou knihu. Ani na chvíli jsem se nenudila.

13.03.2018 5 z 5

Pohádkové vyprávění o princeznách a princích Pohádkové vyprávění o princeznách a princích neznámý - neuveden

Celkem 5 pohádek, podle mě hodně divných a krutých. Děj je zkratkovitý, příběhy nelogické a těžko uvěřitelné (možná jen pro mě). Ale má hezké obrázky.

23.11.2017 2 z 5

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Kniha přečtena jedním dechem, děj má spád, žádné zbytečné popisování, jasně a stručně. Věřím, že hodně věcí se blíží pravdě - bohužel. A takový konec jsem nečekala.

21.08.2017 5 z 5

Kniha všeobecné nevědomosti Kniha všeobecné nevědomosti John Lloyd

Dobrá kniha, je v ní hodně zajímavých věcí a v několika věcech mě vyvedla z omylu. Někdy jsem kroutila hlavou nad tím, co autoři uváděli jako že to za správnou odpověď považuje nejvíce lidí- např. Kam byste se šli nadýchat ozonu? - v životě by mě nenapadla odpověď "K moři"! Některé otázky mi však přišly vzhledem k odpovědi špatně položené nebo odpověď byla na něco jiného než na otázku.

19.05.2017 4 z 5