ivetapl ivetapl komentáře u knih

River Wild River Wild Samantha Towle

Kdyby šlo víc hvězdiček, dám je. Úžasná kniha. Autorka se stala mou oblíbenou. Tohle bylo skvělé!!

24.12.2020 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

(SPOILER) Opět skvělý příběh. Co mě štvalo, tak jak Hannah až moc odhanela Marca. Tohle by nemohl vydržet žádný chlap. Od začátku jsem se bála že se něco stane s Jarrodem.. Ale tohle jsem nečekala. Slza ukapla.

11.09.2020 5 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Další kniha od Vi. Super oddechovka.

Přiznám, že kniha mohla být o par stran kratší, ale i tak jsem si čtení užila. Oddechovka na jeden, dva večery.
,,Sice už mě nemusíš svazovat, abych ti neutekla, ale to neznamená, že by se mi to nelíbilo.
,,Já z tebe budu mít smrt. To vím určitě.
Ze začátku jsem si říkala, proč sakra Autumn udělala co udělala. (Po společném víkendu s Donovanem.) A když jsem zjistila důvodúplně ji chápu. A obdivuji, že dokázala fungovat dál. Její postava se mi líbila. Všechno si Googluje a to mi chvilkami připomínalo mě. Taky když něco nevím, hned otevřu Google.
Donovan..ten se vám bude líbit. Právník, potetovaný..a povídá si s kytkami! (Kdyby mi doma nějaká vydržela živá, zkusila bych to taky. ) Líbí se mi jeho práce se Stormem. To samé i co děla jeho kamarád Bud. Celkové kolektiv se mi zalíbil. To se mi v knize dlouho nestalo, aby mi sedlo tolik postav.
,,Jsem k smrti vyděšená Donovane.
,,Nápodobně, Zrzko. Ale víš co?
,,Co?
,,Víc mě děsí představa, o co bych přišel, kdybychom to nezkusili.
Za mě ano. Pokud máte knihy od Vi rádi, tak už víte, co můžete čekat. Já si to užila.

05.11.2023 4 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Kniha s četla sama a prakticky jsem ji přečetla během pár hodin. Přesně to jsem teď potřebovala. Oficiálně se řadím mezi milovnice Nera.
Hodně jsem se bavila na začátku, když si měl udělat snídani nebo vyprat oblek. Vůbec se nedivím, že to dopadlo, jak dopadlo.
Nero byl tvrdý, ale když musel prosit, byl až roztomilý. To co udělal pro Lisu.. Bylo to smutné, ale zároveň krásné. On je prostě ten mafián, který vás dostane.
,,Jestli jsi mému dítěti přivodil otřes mozku, zabiju tě!
Maurizio se otočil zpátky ke mě.
,,A čím? Čínskými hůlkami?
Fajn, naučím se střílet. A až to budu umět, provrtám kulkami každou část jeho těla.
Lisa to neměla lehké a úplně chápu, proč před pěti lety udělala co udělala. A chtělo to na to odvahu. Když se do toho světa musí vrátit, není to lehké. A Nero jí to neulehčuje..Ani její tělo, které nespolupracuje s mozkem. Není se čemu divit.
,,Já té ženské vůbec nerozumím
,,K lásce návod nedostaneš.
,,K lásce?
Kniha má několik lehce erotických scén, které jsou dobře zpracované. Touha a chtíč. Jiskry..za mě super.
Jediné co, tak jsem lehce zmatená z konce, ale v hlavě jsem si to srovnala tak, že to dopadlo dobře. Tak snad to tak je.
Čtivá kniha, super jednohubka. Nic náročného, ale opravdu uspokojí. Zvlášť když mate rádi mafiánské prostředí.

05.11.2023 4 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Knihu jsem četla pomaleji. Nějak mi to rychleji prostě nešlo. V knize se objevilo docela husté ,, téma", které mě dostalo. To co se stalo Belle jsem totiž absolutně nečekala. A nemyslím její zdravotní stav. Její pověst ji předchází a musím říct, že si na mě užívala opravdu hodně. O to víc mě překvapilo, že je právě s Rafem.
Rafe, to je zlato. ️ Co mu provedla jeho ex... Nadávala jsem na ní, ale pak sem jí pochopila. Bez ní by zase nebyl s Belle. Líbí se mi jeho povaha, to jak se staví k nezávaznému sexu. Nejvíc ale to, jak pomáhal Belle. ️

Těším se na další díl, který bude o spolubydlící Belle - Lianne.
V knize najdeme staré známé postavy, za což jsem ráda. Grahama miluju pořád. I když vím, že ho ženské srdce nezajímá.
Jo, sérii doporučuji dál. ️ Nenechte se ale zmást anotací. Je trošku zavádějící....

17.08.2022 4 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Tak na tuhle knihu jsem byla velice zvědavá. A přesto, že jsem ji četla četla několik dnů...(nebyl moc čas) jsem si knihu opravdu užila.
Ale vyhrál jsem já, pamatuješ? Tys prohrála.
Čekala jsem možná něco trošku jiného. (Nevím proč, ale kniha mi lehce připomínala Ukradený polibek. ) Ale dostala jsem příběh, který se čte sám, skvěle ubíhá a vy nakonci skončíte s otevřenou pusou. A chcete další díl! Přestože je to námět jako jsme četli už mockrát, chcete to!

V knize máme postavu strýčka Landona. Za mě je to odporný slizoun a doufám, že v další knize si ho třeba Gabriel vezme do parády... Samozřejmě kvůli Avery..
Do Gabriela jsem se zamilovala, hned jak Avery otevřel dveře v doupěti. Jooo, je to přesně ten badboy, kterého chcete. (A možná není zas tak zlý....) Ale taky je to ten poslední, od koho chcete pomoc. Protože on je důvod, proč tu pomoc potřebujete. Avery je podle mě dost silná! A odvážná. To co udělala, chce podle mě respekt. A obzvlášť, když je v té situaci zcela nevinně.
Šachy si tu zahrajeme až nakonci, ale stojí za to!

17.08.2022 4 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Tahle kniha je docela tlustá. Má nějakých 442 stránek. Ale slupnete to jako malinu. Příběh je to Slow burn... což absolutně nevadí! Čtení utíká samo, hltáte každou stránku, slovo od slova.

,,Měl jsi v hlavě důležitější věci. Závažnější problémy."
,,Ne... Měl jsem v hlavě...tebe."

Já se přiznám, že do Ryana jsem se zamilovala hned. Namakaný, potetovaný a má piercingy. Hodně piercingů... Já být na místě Ivy, potřebuji ochranku i v noci. Samozřejmě kvůli pavoukům.
Úplně chápu ale Ivy, že chtěla před tím jejím životem utéct a cítit trochu svobody. Její rodiče jsou podle mě fakt strašný. Chápu tu část o ochraně, ale ne to, že ji budou mluvit do toho, na jakou školu půjde.
Seznámení Ivy a Ryana bylo za zajímavých okolností. Chudák se toho málem nedožil. To je taky když ženské při řízení koukají na polonahé chlapy. (Chápeme si myslím každá, že v tu chvíli jde řízení stranou. - sranda ) Při jejich druhém setkání to Ryan opět málem chudák nepřežil. Pak už to šlo samo..️

,,Jak se tvářím?"
,,Jako idiot. Miluju tě, slyšíš? Miluju na tobě všechno. Piercingy, tvoje kérky, tvoje komplexy, strachy, a dokonce i tvůj divný humor. Miluju tě se vším, co k tobě patří, a jestli řekneš ještě jedno jediné slovo o Alexovi, jednu ti vrazím."
Při čtení jsem cítila tu chemii mezi nimi. To chvění, kdykoliv si byli blíž než by měli. Každou chvilku s nimi jsem si užila. A můžu říct, že mám díky téhle knize novou oblíbenou autorku. Miluju tu knihu a celým srdcem vám ji doporučuji!! Naprosto. Dokonalá. ️

,,Polib mě ještě jednou, prosím"
,,Tohle nesmíme," řekl tiše a utekl z pokoje.

09.08.2022 5 z 5

Opravdová královna Opravdová královna Jodi Ellen Malpas

Já to miluju.
Vždycky jsem si přála být princezna. Samozřejmě i královna. Ale díky téhle knize vím, že bych to nevydržela. Vzpomněla jsem si na knihu Vášeň, která je také z královského prostředí. Nedá se to vůbec srovnat. Tady máte tu situaci opravdu skvěle popsanou a vysvětlenou. Vidíme, že nám ukazují jen to, co máme vidět. Že víme, jen to co máme vědět. Že i královská rodina má plno tajemství.
Osobně nechápu, že v 21. Století vám někdo musí hledat partnera, který je vhodný pro vaše postavení. Jako kdyby byl Hollywoodský herec méně člověk než princezna či královna. ‍️
V jednu chvíli mě naštvala Adeline, když prohlásila, že Josh myslí jen na sebe. Což nebyla pravda. On hledal způsob, aby mohli být spolu. Naštěstí se Adeline srovnala. ️ Zbožňuji, jak se Josh chová k Adeline. Že se nebojí jejího postavení. Že je sám sebou.
Hodně miluju snad ještě víc jak v prvním díle. Kdo četl tak ví. Španělská korunka....
Zajímal by mě i jiný konec, než byl tenhle. Ale jsem s koncem spokojená. ️️
Haydona bych profackovala, za to jak se choval....

Příběh je čtivý, svižný. Máme zde opět několik... Erotických scén. Které Jodi umí napsat prostě skvěle!
Za sebe knihu doporučuji všemi deseti. ️️

25.04.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Druhý díl série Klub zavázaných očí.
A Bože! Myslela jsem si, že po prvním dílu už mě nic nepřekvapí. Opak byl pravdou. První díl je ,, slabší odvar" podle mého.

Kde začít. Kdo četl první díl tak ví, že kniha je opravdu plná sexuálních scén. A místy opravdu...pro někoho zarážející, překvapující, pro mě třeba nepředstavitelné, když jsem v páru. Prostě já se nedělím!
Myslela jsem, že jedna část se po prvním díle nebude opakovat. Ale nejen, že se opakovala. Ona byla jedna scéna ještě více pro mě ,,moc". Musíte počítat, že zde je i BDSM. Erotiku mám fakt ráda, ale... Uf. Pro někoho to bude moc. Kam na to ta autorka asi chodí...
Každopádně je to brutálně čtivé. Takže to fakt jde jen těžko odložit.

Dom a Payton se seznámili opět v Klubu. Přišlo mi to moc rychlé. Ale ok. Víc jak půlka knihy se odehrává v Japonsku. Všude moc lidí a ,,chaos". Úplně nějak zvláštní příběh nečekejte. Kniha je většinu času tvořena opravdu ze sexu. Některé výrazy, slova mě až zarazila. Zajímalo by mě, zda je to jen překladem... Je zde lehce popsána japonská kultura. Brala bych nějaké části z výletů po Japonsku. Takové lehce odvedení od toho, co přijde, až se vrátí domů.

Za sebe knihu doporučuji milovnicím erotiky. Kdo tohle nevyhledává, tak se knize vyhněte.
Je to čtivé je to žhavé, je to to, co jsem teď potřebovala!

25.04.2022 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Příběh je velice vtipný. Moc se mi líbí, že je vyprávěný ,,hrubou" formou. Jak říká @knizni_fanaticka , že se s tím nesere.

K Pebecce jsem si pár stran hledala cestu, ale naštěstí jsem si ji zamilovala. No a Mike... Toho budete milovat hned. Myslím, že @dufkova.simca se kniha bude líbit. Mike je policajt. Sice se k tomu dostal náhodou, ale je. ️

V téhle knize máme nádherný!! Příběh. A něco takového, bych chtěla zažít. Najít nějaký dopis.. a zjistit, kdo ho napsal a co přesně se stalo...
Lehce mi to připomíná film Dopisy pro Julii. Doporučuji!!
Peb měla slušnou smůlu. Jako zločinec stala fakt za prd. Ale vždy, když ji u toho načapal Mike, jsem se příjemně chvěla.
Strašně jsem se nasmála, když Mike a Pebbeca objevili Podsvětní erotický knižní klub. Mazec. A věřím, že tohle někde je. A lehce se v tom vidím, až budu v důchodu. Jen nebudu tak ujetá, jako dámy z knihy.
Mike a Pebbeca mají lehce smůlu na... Ale když už se neděje něco, co je zase vyruší, tak to stojí za to. Tam tu chemii cítíte.

Tenhle příběh si opět užijete! Doporučuji na odreagování.
Snad se dočkáme i dalších knih od autorky. Já jdu dokoupit dvě, které mi chybí.

25.04.2022 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Kdo mě zná ví, že čtu jen romány a erotické romány. Tudíž fantasy jde mimo mě. Ale sakra. Tohle je úžasný.
Četla jsem knihu delší dobu, ale pro mě to bylo vystoupení z ,,komfortní zóny.´´ Prostě člověk o tom víc přemýšlí a já se třeba i často koukala na mapu.

Ten příběh je úžasný. Co si budeme, žít v tom světě bych úplně nechtěla. Ale zase být vznešená víla? Prožít to alespoň takhle ne úžasný. Ten svět já fascinující. Tohle vymyslet. Strašně bych chtěla vidět jezero že světla hvězd. ️ Romantická linka tam je a je skvělá. Tamlin a Feyre spolu se mi líbili už od začátku. ️ Chvilkama jsme si říkala, jestli se nebude do jejich vztahu nějak zamotávat i Lucien. A chvilku sjem si to i lrala. To jak se popichovali...

V knize je docela slušné hnusné násilí a je třeba s tím počítat!

Takže za mě - kdo se bojí zkusit, jděte do toho! Já lituji, že jsem se do série nepustila dřív! Hltala jsem to doslova.

03.01.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Další kniha od Julie dočtena a já jsem opět nadšená. ️
Když čtete autorčiny příběhy, máte pocit, že se na těch místech nacházíte.

Moc se mi líbilo, že zde znovu shledáváme Alexe - Cukrárna v Paříži. To mě příjemně překvapilo, že má svůj příběh.
Lucy na mě ze začátku působila, že na co sáhne to poděla. Ale opak byl pravdou. Chrise bych nakopala do zadku. A celé vedení předchozího zaměstnání Lucy.
Alex se mi líbil hned od začátku. Hned co Lucy vytáhl z termálního bazénku.
Island se mi strašně líbil. Podíváme se v knize na nádherná místa jako vodopád #gullfoss , sopku #eyjafjallajökull , ledovec #solheimajokull . ,, Uvidíme" polární záři. A také navštívíme gejzíry. Všude bych se chtěla podívat.
Docela mě překvapil Huldufólk. A Lucyina rekce s jednorožci.️ Překvapil mě konec. To jsem nečekala . Ale jsem s výsledkem spojená. ️ Chtěla bych potkat i Alexova ,,šéfa". Ten mě bavil nakonci moc.

Knihu si opět užijete. Julie to opravdu umí. Moc se těším, kam mě zavede další autorčina kniha.

21.12.2021 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Kniha je psána ve třetí osobě a musím říct, že už mi to nějak přestává vadit.
Od knihy jsem neměla nějak velké očekávání. Čtení mě bavilo, utíkalo. Nasmála jsem se.
Možná bych nějaké kapitoly protáhla...

Je to opět pohádka pro dospělé. Odpuštění bylo prakticky ,,hned". Sice trvalo tři měsíce, kdy se neviděli, ale hned jak se objevil zpet v jejím životě mu během pár vteřin odpustila...
Dále mi přišlo zvláštní, že Vivien nerozeznala podle hlasu dva různé muže. I podle vůně se myslím dá rozeznat rozdíl...ale nevadí, čtení jsem si užila.
Oceňuji, že Vivien nebyla vyhublá modelka. Je to svižné, čtivé. Erotika skvěle zpracovaná. Užijete si to.

Kniha má své mouchy, ale jako jednohubka do tohoto počasí to bude super volba.

21.12.2021 3 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Další kniha od mého oblíbeného dua! ️ Na knihu jsem se těšila od začátku října. 2x se odložilo kvůli nedostatku materiálu vydání.
Ale konečně je u mě a už ji mám i přečtenou. Za den.

Co si budeme, knihy od Vi a Penelope jsou plné klišé.. Ale přesně u těchto knih já úplně vypnu a užívám si příběh. Život někoho jiného a klišé mi jsou úplně fuk.
Miluji styl psaní těchto dvou. ️

Pan Pracháč má sice šílenou obálku , ale příběh úžasný.

Bianca i Dexter jsou úžasný. A myslím, že už od samého začátku, kdy Dexter Biance o sobě neřekl pravdu... A zrovna se mu opravdu nedivím. Když jsem četla, jak Bianca popisovala pana Pracháče, aniž by o něm opravdu něco věděla, zachovala bych se jako Dex. Ovšem lež má krátké nohy.
Nějak jsem nečekala zápletku u konce. Ale ano - vše dobře dopadne, jako vždy.

Já si knihu zamilovala a určitě ji milovnícím Vi a Penelope doporučuji!!

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

a úvod chci říct, že ta obálka se opravdu nepovedla.
Oproti tomu obsah? Pecka!
Doufám, že bude více knih od autorky!!

Ze začátku jsem si říkala, jak je chce dát autorka dohromady. To jak si s tím poradilo, bylo skvělé.
Je to první kniha od autorky, kterou jsem četla a už teď vím, že se zařadila mezi mé oblíbené. ️ Teism se na další knihy z této série.

Jack i Elen byli skvělí. Bavili mě oba od začátku do konce. Jack má i skvělého kámoše. Ten s Evan bude taky líbit.
Když jsem začala číst, říkala jsem si: ,,No to jsem na to zvědavá...". ...Po třetí kapitole jsem nemohla dát knihu z ruky. ️
Nebudu to tu moc popisovat, protože pokud jste romantické duše, tak jděte do toho!
A kdo by neměl rád Romeo a Julie, že?

Hrdina Hrdina Samantha Young

Co mě na knize štvalo, tak chování Caina. Že začátku jsem jeho chování naprosto chápala. To musí si myslím každý, kdo už ví, jak je pojí minulost. Mně se nelíbilo jeho chování, když už spolu měli románek. Občas bych mu dala facku, aby se probral.
Naopak Lexie podle mě byla skvělá a silná. Já bych ji Cainovi na jejím místě vrazila a odjela pryč. Aby se probral....

To co se stalo ke konci knihy jsem absolutně nečekala. Měla jsem pak svou podezřelou osobu, ale naštěstí to ona nebyla. To by mě docela mrzelo.

Kniha se četla sama a jedním dechem. To autorka zvládá skvěle.
Samantha umí skvěle popsat scény, kdy jsou spolu Cain a Lexie o samotě.
Za sebe knihu doporučuji.

21.12.2021 4 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Tak tohle já můžu.

Daria byla pěkný dáreček... Ale absolutně chápu, že ji vadila pozornost, kterou Melody věnovala Vie. To bylo místy opravdu přehnané... Ovšem co provedla s Pennem, bylo špatné... Divím se, že se Daria nesložila dřív, než se jí začalo všechno hroutit.
Penn byl taky pěkné kvítko, ale absolutně jsem ho ,,žrala".
Nikdo z nich to neměl lehké...a spoustě lidem bych dala jednu mezi oči.
Psát si deník občas není úplně nejlepší nápad... Nevíte, kdo se k němu může dostat. Líbilo se mi, jak se Jamie snažil nějak ,, rozdělit" ,,vyhrožováním" Dariu a Pevná, přestože věděl, že byl úplně stejný a udělal by stejné věci. ️️
Opět se tu ukáže, že když máte prachy, můžete skoro všechno.

L.J. Shen prostě psát umí a hltáte každé slovo, co napíše. Já si tu knížku maximálně užila a moc se těším na další díl, i když ten je prý kvůli jedné události v ní ,, slabší"... Nebo ne slabší, ale ta událost prý naštve. ‍️ Tak uvidíme. Pokud máte rádi hříšníky, tak rozhodně doporučuji.

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

WTF?!!
Proč mají knihy otevřené konce?

Věta na obálce: ,,Tihle Royalové vás zničí." - je sakra pravdivá. I po dočtení Papírové princezny jsem si říkala ,,Co?!" ... Uf... No, chtěla jsem tu sérii něčím proložit, ale nemůžu. ‍️

Tahle kniha byla opět neskutečně čtivá. Trošku mi to pořád připomíná Elitní klub králů, ale ten obsahoval něco, co tady nenajdete. (@dufkova.simca @kristyna_zlkovanova Vy víte co mi tam chybí ) Každopádně tohle číst prostě chcete! Opět budete chtít vědět, co tam bude dál a dál.

Ell je šíleně hustá. Jako jak si poradila s Jordan?! Tyjo! Mazec. A co si budeme, ať Reed udělá cokoliv, taky bych mu odpustila. (A jsem pevně přesvědčená, že to co se stalo nakonci této knihy Reed neudělal! ) Jsem zvědavá na poslední díl o této dvojici. Musím ho číst prostě hned, protože tady je ten konec takový, že prostě musíte vědět všechno hned! ️
Opět doporučuji! Ale číst, jen pokud máte všechny díly najednou!

21.12.2021 3 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

️ Jsem mile překvapená!
Jako, s Rudou galerii se to nedá ani srovnat, podle mě!
Je to lépe napsané. Jo, zvrhlé to je, ale o dost méně. Tohle mě číst bavilo a hrozně jsem chtěla vědět co bude dál a dál!! Tohle má příběh. Děj. Něco navíc, co mi u Galerie chybělo. Zámek hříchu ani nebudu zmiňovat.

Fantazie vám pojede na plné obrátky. Řečtí bohové... Jeden kylix, který vás dostane na místa, o kterých se vám nezdálo...

Liv byla hustá. Já bych do toho podruhé nešla. Líbilo se mi, jaký byl Augustus. Scény v ,,reálném" životě se mi líbily o něco více, než scény, které následovaly díky kylixu.
Cca za půlkou knihy jsem začala tušit pravdu o Augustusovi a jsem ráda, že tomu bylo tak, jak jsem si myslela.

Za sebe s čistým svědomím tuto knihu doporučuji! Ale teda pokud nejste slabé povahy.

29.07.2021 3 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Upřímně nevím, co napsat.
Kniha se mi líbila. Moc. Ale něco mi tam vadilo a nevím co
Měla jsem pocit, jako bych něco podobného už někde četla. Nevím proč, ale viděla jsem v tom něco z Kontraktu, Božského bastarda a ještě něčeho...
Příběh jako takový byl opravdu skvělý a skvěle se četl.
Určitě si ho přečtěte, předchozí knihy od Whitney jsou úžasné
Tohle je také skvělé a třeba jen mně v tom něco vadilo, ale nevím proč, když vím, že to bylo super
Prostě si to musíte přečíst a udělat si také názor

21.05.2021 5 z 5