ivankaax ivankaax komentáře u knih

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Moje první kniha od Fieldingové a doufám, že ne poslední. Výborný příběh, napínavý od první až do poslední stránky. Moc jsem Jane fandila, chvílemi jsem nevěřila, že se z toho může dostat.

Kniha je čtivá, člověk se začte a už ji nepustí. Doporučuji.

28.08.2012 5 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Souhlasím s názorem, že kniha je spíš dívčí románek, akorát že hlavní hrdinka má leukémii. Ale nesouhlasím, že Tessa byla sobecká a dětinská. Ona umírala, byla mladá, chtěla žít. Zdravý člověk těžko pochopí co se honí hlavou nemocnému a ještě takhle mladému, který má mít celý život před sebou.
Naopak mně byla Tessa sympatická, její černý humor, její ironie.. jak si dokázala splnit svoje sny předtím než umře. Byla lidská, ne dokonalá hrdinka, ale obyčejná holka.

01.08.2012 3 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Jsem z knihy nadšená. Hunger Games jsem nečetla (ostuda :D), takže nemůžu srovnávat, ale 15 minus je pro mě jedna z nejlepším knih jakou jsem za poslední dobu měla v ruce. Napínavá, drsná, velice čtivá. Autor výborně popsal charaktery postav. Některé scény byly hodně drsné, až mi bylo nepříjemné o tom číst, ale celkově to k té knize patří. Určitě není pro hodně slabé povahy, každopádně knihu velice doporučuji.
Až je mi teď líto, že ji mám už přečtenou.

23.11.2012 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Výborný thriller, napínavý od začátku do konce. Žádná hluchá místa a zbytečná omáčka, nedalo se od toho odtrhnout. Doporučuji!

16.07.2012 5 z 5

Memento Memento Radek John

Memento patří mezi TOP knihy o drogách, společně s My děti ze stanice ZOO.

13.06.2012 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Kniha mě nadchla, nepřišlo mi to zbytečně natahované a ke konci utnuté. Pro mě byla napínavá od začátku až do konce a pořád mě příběh nutil číst dál a dál.
Jenom úplný konec jsem tušila už za polovinou knihy, takže nepřekvapil.

22.10.2012 5 z 5

Miluji příběh Marleyho, jak film i knihu. U knihy (filmu) mi proběhne tolik emocí - smích, štěstí, smutek, pláč.

12.06.2012 5 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Kniha se mi moc líbila, ostatně jako všechny co jsem od této autorky četla. Jen ty konce u soudu píše autorka tak podobně (srovnání třeba Nejsem jako vy).

27.12.2012 5 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Napínavá už od začátku, což se mi líbí. Můj tip na padoucha nevyšel, nebo spíš částečně, ale konec by mě nenapadl. Kniha mě mile potěšila.

15.11.2012 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Jedna z těch knih, co se čte sama :-)

19.10.2012 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Moje první kniha od Deavera. Byla jsem z ní nadšená, výborně se čte, děj až do poslední stránky napínavý a překvapující. Těším se, až se mi dostane do ruky další autorova kniha.

23.08.2012 5 z 5

Jehla Jehla Karel Žilák

O něco lepší než první díl, ale i tak se ke knize vracet nebudu.

06.08.2012

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Přečteno na jeden zatáh, ale myslím si, že tahle kniha upadne v zapomnění. Za pár měsíců si nevzpomenu ani na název.

05.06.2012 2 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Výborná kniha, jen konec se dal předpokládat už tak v polovině příběhu.

10.11.2012 5 z 5

Příliš tenkej led Příliš tenkej led Zdenka Hamerová

Příjemná kniha, dobře se čte, ale od žánru detektivka si představuji o trošku víc.

24.10.2012 3 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Hodně čtivá kniha, napínavá už od prvních stránek.

26.09.2012 4 z 5

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

Ve svém žánru spíše průměr.

03.09.2012

Mormonka Mormonka Carolyn Jessop

Carolyne byla neuvěřitelně odvážná, že dokázala odejít. Knihu doporučuji, člověka až překvapí, co se na světě děje.

27.08.2012 5 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Nedokážu pochopit jak jedno dítě mohlo zažít tolik bolesti. Drsná kniha.

20.07.2012 5 z 5

Ta, která se dívá Ta, která se dívá Marie Hermanson

Oddechovka, ideální na večer s knihou. Je dobře čtivá. Za mě spokojenost.

13.07.2012 3 z 5