ivana1924 ivana1924 komentáře u knih

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Další neskutečný příběh přeživších.... - žen a jejich novorozených. Každý by si měl přečíst, vzdát hold zavražděným, utýraným,přeživším.... Velká pocta všem

06.01.2019 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Tak to brzo půjdu na další dil. Super čtení !!!

28.04.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Super...opět čtivé, napínavé, vražedné....Za mne super. Asi mám nového oblíbeného autora.

15.03.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

První kniha od Olsena, a četla se pěkně. Nebylo tam sice tolik akce, které jsou pro mne lepší, ale i tak jsem spokojená. A určitě neskončím jen u této knihy, která byla spíš kvůli ČV, ale v knihovně čekala již delší dobu.

18.05.2020 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Nemám co vytknout, knihy chytnou a nepustí dokud nedočtete, a pak.....stejně chcete další a další....takže jsem vlastně zjistila, že jsem na "Kim" závislá :D. Už teď se obávám toho, jak dočtu poslední stránku zatím vydané knihy...

11.09.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jak jednou začnete....nepustí vás to, dokud nedočtete....a ani potom ne, pořád ve vás něco z knihy zůstává...neskutečně čtivé knihy má Chris.... a co kdyby to bylo natočený....:)

26.07.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět jsem se nemohla odtrhnout, do poslední chvíle jsem byla napnutá jak struna, i když člověku je jasné, že to dobře dopadne.

31.05.2019 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Jako všechny knihy od Angely, opět super.

06.04.2023 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Nehodnotím zda je to pravdivé či ne. Hodnotím příběh jako takový. A ten byl neskutečný. I kdyby byla z poloviny pravda co je psané, je to strašné. Nikdo nemá právo soudit, pokud nezažil.

06.01.2021 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Takže další oblíbenec ☺️ Napínavý, čtivý, nejde se odtrhnout.....tak to je můj šálek čaje (kávy)☺️ Už aby byli další knihy. Super, fakt super.

17.04.2020 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Po prvním dílu (ten mi moc nesedl), jsem mile překvapená. Myslím, že další kniha nebude dlouho čekat.

04.04.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Jako vždy u Angely - SUPER. Chytne a nepustí....jen ten konec :'( jsem nečekala, no, ale i takovej je život. Už se těším na další :)

31.03.2020 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opět skvělý čtení :) Jen teda.....kdo sakra byl Lucien?....Teď abych šla přelouskat předchozí knihy, když mi ta jména v hlavě nezůstávají :D Nebo jich je tolik :D....No neva, už ať mám další díl :)

24.09.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tak jako celá série, byla i tato kniha skvělá. Chris nás drží v napětí, naději, děsu ...prostě super

21.09.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Za mě opět super :)

20.08.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnou.Přečteno za den, prostě nešlo přestat.

31.01.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Krásně čtivá kniha.....když pominu, že jediné co mi to rušilo bylo....jůůůů..., jejda...., jéééé.... To mě fakt k dospělým nesedlo. Jinak super čtivý.

31.01.2019 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Nešlo jinak, než po předchozím dílů sáhnout na další. A bylo to zase paráda.

24.01.2021 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Takový průměr. Čte se dobře, ale já mám radši "akčnější"

11.06.2020 3 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Četla se dobře...na mě docela dost zdlouhavé popisování postav, vztahů.... Vyřešení vražd se tak nějak shrnulo v pár stránkách...po dočtení jsem přemýšlela, kdo že vlastně tu Renatu zabil? To se tam tak nějak objevilo, zmizlo, že jsem si fakt musela vzpomínat. Taky bych byla ráda věděla, když už to tam bylo nakousnuté, co se vlastně stalo s Radimem....no možná v dalších knihách, ale dost o tom pochybuji. Jako oddechovka dobrá. Jen mě chyběla taková ta zažranost do knihy,
co nutí číst pořád dál. Jinak dobrý....

17.10.2019 3 z 5