Ivana09 Ivana09 komentáře u knih

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Kniha se mi líbila tématem. Vývoj vztahů mezi dvěma hlavními postavami byl taky zajímavý. Příjemné čtení.
Ale přijde mi, že Kulti měl v sobě o malinko víc.

24.10.2021 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Líbilo se mi sledovat, jak se nenávist proměnila v lásku.
Obdivuju kathrine, za její obětavost a dobré srdce, grahama, jak se k nim poté zachoval.
Srdečný příběh.

09.03.2022 4 z 5

Jak se spřátelit s temnotou Jak se spřátelit s temnotou Kathleen Glasgow

Příběh emotivní, ke konci i slzička ukápla. I když jsem se s takovou ztrátou nepotkala,tak jsem dokázala soucítit s Tiger.
Ani nevím, jak knihu popsat slovy...
Něco si z ní člověk odnese.

22.07.2022 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Příběh mě nechytl. Hrozně mi vadil Dean svými častými sexuálními narážkami a celkově se mi jeho postava nelíbila.
Knihu jsem dočetla do půlky a stačilo.
Čekala jsem víc

04.09.2021 2 z 5

Zahráváš si s ohněm Zahráváš si s ohněm Nora Roberts

Kniha je psána ve třetí osobě (erformou). Většinou čtu knížky psané z pohledu postavy, tak to byla změna. Díky tomu jsem se nedokázala do postavy vcítit.
Jinak kniha jako taková se mi líbila.

08.02.2022 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

pro mě příjemná oddychovka

01.10.2021 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Kniha čtivá, místy zdlouhavá
Sage mi nakonci lezla hodně na nervy, jinak příběh pěkný

25.08.2021 4 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Příběh pěkný, dojemný. Gabe a samozřejmě hlavní postavy mi byly sympatické.
Ale něco mi tam chybělo...

25.07.2022 3 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

(SPOILER) Knihu čtu podruhé, poprvé jsem přečetla všechny série a strašně mě to bavilo.
Teď jak to čtu znovu po pár letech,tak mi nesedí, že by si kluk jako Evan všiml Emmy. Tím myslím, že ona je vylíčená jak uzavřená šedá myška a Evan jak kluk, kterého by chtěla každá, ale on chce být zrovna s ní.
Příběh pěkný.

18.11.2021 5 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Já nevím, mám z knihy smíšené pocity. Chyběla mi tam romantika a trochu víc drama. Čekala jsem toho trochu víc. Jinak je čtivá a je tam kousíček detektivního prvku.
A kniha je vyprávěna ze třetí osoby.

16.10.2023 3 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Kniha mi nesedla, vůbec. Dosti nereálný příběh a utahaný děj. Není to první kniha, co od autorky čtu, ale je to první zklamání.

29.09.2023 1 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Bohužel, kniha mě nechytla. Nemohla jsem se donutit pokračovat. Je to sice psáno čtivě, ale kniha má takovou divnou atmosféru, když to člověk čte. Nesedlo mi to jakože vůbec. Ostatní knihy od autorky jsem četla a tam se to přečíst dalo, nevím, co mi tady nesedlo...

29.09.2023 1 z 5

Štěstí pro začátečníky Štěstí pro začátečníky Katherine Center

Napřed jsem viděla film, plno věcí mi nebylo jasných, tak jsem přečetla knížku. Ve filmu Helen vypadá na 40 a Jake na 30, v knize mají 32 a 22, u nich mi ten věkový rozdíl zas tak nevadí.

Teď ke knize... první čtvrtina byla otravná, vyloženě část, jak Jake jede s Helen autem. Bylo to nekonečné a přála jsem si, ať to už je za mnou (díky bohu ve filmu to není). Jake se tam choval jak malé dítě.
Další část, jak byli v divočině Jake dospěl a celkem si mě naklonil. Obdivuju Helen, že se pustila na takovou trasu a že se nezhroutila z těch věcných poznámek. To bych osobně nedala. Škoda že tam nebylo trošku více drama (myslím záchrany Helen Jakem třeba) a romantiky, mezi hlavními postavami.
Kniha je oddychová, pro mě příběh originální, přečteno za 2 dny.
Jestli tady jdete po filmu jak já, tak v knize je toho více vysvětleno. Třeba jak ve filmu byla poslední scéna na party, tak tady to ještě pokračuje a je vysvětleno proč, jak atd.
A jestli se chcete po knížce podívat na film, taky není špatný a herec Jakea je sympaťák. Film je taky takový oddechový. Přijde mi s knížkou tak na stejno, samozřejmě v knížce je toho vždycky víc, ale i tak. Doporučuji film

06.09.2023 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Asi od 3/4 jsem se musela nutit do čtení. Přijde mi, že se celkově v knize nic nedělo. Konec pěkný.
Od Zapaty jsem četla všechny knížky, u mě vede Kulti a s Láskou, Lukov. Ostatní 2 knížky jsou o hodně slabší.
Hvězdy dávám za to, že je to dobře napsané a za konec. Tady mě autorka zklamala.

20.08.2022 2 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Napřed jsem viděla film, poté jsem si náhodou všimla, že je i kniha.
Líbilo se mi,jak je to psané, různé popisy apod. Ale i tak se mi víc líbilo filmové zpracování.

30.05.2022 4 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Kniha mě nebavila, na mě málo dramatu,akce a čehokoliv. V podstatě se tam nic moc neděje.
Nakonec jsem ji dočetla.

04.04.2022 2 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Od půlky jsem se musela nutit,abych knihu dočetla.
Kniha je hlavně o vztazích, jinak se tam nic moc neděje.
Za mě nejslabší od této autorky.

10.02.2022 2 z 5