inule inule komentáře u knih

Odhodlaný Chase Odhodlaný Chase Sandra Brown

Pěkné čtení, moje první knížka této autorky a líbila se mi. Čtivě napsané, žádné sáhodlouhé popisování, pěkný příběh a romantika.

16.05.2013 5 z 5

Stopa Locacorten Stopa Locacorten Milena Brůhová

Na Brůhové mě baví její styl vyprávění i popis postav. I tady nezklamala a opět jsem přečetla jedním dechem.

11.05.2013 4 z 5

Aby svědek nepromluvil Aby svědek nepromluvil Milena Brůhová

Taková detektivní rychlovka, pěkné počteníčko.

11.05.2013 4 z 5

Utajená závěť Utajená závěť Catherine Coulter

Pěkné, napínavé čtení až do konce.

11.05.2013 5 z 5

Splněná přání Splněná přání Fern Michaels (p)

Obálka tedy vůbec nedpovídá ději :-) Příběh se neodehrává u moře ani v létě. Ani jsem příliš nepochopila o jaká splněná přání jde. Když hlavní hrdinka je v podstatě spokojená bytost. Po počátečním překonání, že se děj bude ubírat úplně jiným směrem, než jak se na první pohled zdálo, jsem se do knížky začetla a nakonec můžu jen doporučit.
Trochu rozvláčnější vyprávěčský styl, ale zajímavý příběh.

03.05.2013 3 z 5

Tichý přístav Tichý přístav Nora Roberts

Pěkné, pohodové čtení. Přečetla jsem jedním dechem.

22.04.2013 5 z 5

Zkouška důvěry Zkouška důvěry Nora Roberts

Moc mě děj bavil, napínavé čtení. Opět vyhrává knížka nad filmem.

Zlověstný úplněk Zlověstný úplněk Nora Roberts

Knížka je rozhodně lepší než film. Navíc autorka má výborné vypravěčské shopnosti, že čtenář si ve své fantazii přehraje celý příběh ve všech barvách. Moc pěkné, napínavé čtení.

Klíč odvahy Klíč odvahy Nora Roberts

Původně jsem ji ani nechtěla číst, nemám moc ráda nadpřirození síly v knížkách. Ale tady to tak nějak bylo úplně přirozené a normální, zapadalo to děje. Takže jsem se nakonec u čtení dobže bavila.

20.04.2013 4 z 5

Nebezpečný ráj Nebezpečný ráj Karen Robards

Napínavé s trochou romantiky, čtivě napsané. Přečetla jsem jedním dechem.

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Tato autorka má neuvěřitelnou fantazii, do jakého prostředí zasadí děj příběhu. Byla jsem mile překvapena.

20.04.2013 4 z 5

Útes Útes Nora Roberts

Moc pěkné čtení. Atraktivní prostředí, napínavá zápletka. Jedna z nejlěpších knížek. Doporučuji.

Osudový scénář Osudový scénář Nora Roberts

Moc se mi příběh líbil. Napínavé. Doporučuji.

Neodbytný ctitel Neodbytný ctitel Nora Roberts

Trochu jsem byla zklamaná. Chybělo mi trochu více děje a napětí, kvůli čemuž jsem si tuto autorku moc oblíbila.

20.04.2013 3 z 5

Černá růže Černá růže Nora Roberts

Napínavé, romantické, trochu tajemné, pěkně napsané, doporučuji.