illca2 illca2 komentáře u knih

Pád Pád Maya Banks

Tak toto byl děs. Po 120.strance jsem to vzdala. Úplně bečkove. Sice psané čtivě, ale příběh o ničem.. Když jsem to četla, myslela jsem si, že čtu horší verzi padesáti odstínů.

26.04.2021 odpad!

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Na příběh o Eastonovi jsem se těšila, jen mi vadí, že je z něj takový zavislak.. Uvidíme v dalším díle jestli se mu podaří z nich vyléčit. Čtivé a napínavé..

02.04.2021 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tak jako předchozí díly napínavé, až bláznivé.. Ale jooo, skvělý relax, romantika, intriky, lži.. Kniha se četla dobře, těším se na další díl.

01.04.2021 3 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Hodně čtivé... Těším se na další pokračování..

31.03.2021 3 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Asi nejlepší z knížky byl prolog a epilog...škoda, podle recenzí jsem čekala něco úplně jiného

29.03.2021 2 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Příjemná oddechovka. Nic velkého jsem nečekala. Problémový kluk, bohatá holka a hopla zápletka a příběh je na světě...

21.03.2021 3 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Celé mi to přišlo moc uspěchané. Samozřejmě romantika, zápletka to vše tam bylo. Ale něco tomu stále chybělo...za mě 1 z nejslabsich dílů série.

04.03.2021 2 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Teresa Medeiros

Opět mě volba knížky od paní Medeiros nezklamala. Sice vše předvídatelné, ale obě hlavní postavy knížce dodaly "drajf".

17.02.2021 2 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Knížka se četla dobře, příběhová myšlenka 1 s *. Ale určitě není pro každého. Ne každý snese, když se žena musí ponižovat a k někomu se plazit k nohám. Navíc když jde ještě o milostný trojúhelník...

27.01.2021 3 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Knížku jsem přečetla během pár hodin.Není to nic co by mě nadchlo, ale ani zklamalo. Pěkné pohodové čtení s krásným příběhem a šťastným koncem.

17.01.2015 3 z 5

On On Carey Heywood

Abych byla upřímná ...nic moc! Pro mě ztráta času.

14.01.2015 2 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Dle mého vše bylo předvídatelné...Ale romantika jak má být :)

13.01.2015 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Páááni ani jsem nečekala, že by mne knížka tak zatáhla do děje. Hezké počtení.

06.12.2014 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Knížku jsem přečetla za 4 hodinky. Je to krásné oddechové počtení:)

06.12.2014 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Musím říct, že jsem překvapená. Kniha psaná z pohledu muže, jeho city, co si myslí a pod. ..změna Přečetla jsem ji na posezení..

03.12.2014 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Knížka se čte dobře a příběhem mne stáhla do dění. Johanna to neměla jednoduché a nedokážu si představit, že bych měla být na jejím místě.
Obdiv :o)

02.12.2014 4 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Tak po přečtení prvního dílu jsem opravdu nějakou bombu nečekala a taky se tak stalo. Žádné překvapení se nestalo. Za mě kniha průměrná, možná lehce pod.

23.04.2021 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Uf! No Teda to bylo.. Když jsem dobulela donutila jsem se dočíst ještě zbytek. A ještě že tak! Oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Originální příběh a četlo se mi to parádně!

08.04.2021 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Četlo se mi parádně, knížka měla spád.. Sranda, akce, romantika.. . Ale ten konec? Jdu pokračovat daaal

30.03.2021 3 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Pro mě zklamání... jak Rule, tak Jet mě neoslovili. Asi jsem pořád čekala něco víc.. No i tak se to, ale dalo dočíst.

22.03.2021 2 z 5