iliska iliska komentáře u knih

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Kniha pěkná. Četla se sama. Komiks moc nemusím, ale bavila mě. Pokud se dostanu k dalším dílům, přečtu si je.

07.11.2020 4 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

Hezká procházka duší člověka, který se vrací do nejhezčího období svého života.

21.08.2020 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Jsou knihy, od kterých se musíte násilím ve dvě v noci odtrhnout, jinak byste četli až do rána. Tato k nim bohužel nepatřila. Příběh byl pěkný, čtivý. Měl spád, ale nedělalo mi problémy ho přerušit na konci stránky nebo odstavce a začít číst jindy.

11.08.2020 3 z 5

Radek (Mistr v komplikování vlastního života) Radek (Mistr v komplikování vlastního života) Katka Heřmanová

Popis knihy mne zaujal, tak jsem si ji koupila. Když mi poštou přišla malá obálka a v ní malinká kniha, překvapilo mě to. Při výběru mě nenapadlo podívat se na počet stran. Kniha, kterou si přečtete u kávy. Malý počet stran jí neubral ani jednu hvězdičku. Čtivá, vtipná a zajímavá. Určitě se k ní časem vrátím.

04.08.2020 5 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Zhruba prvních padesát stran jsem byla na rozpacích. Kniha měla hodnocení vysoké, tak jsem četla dál. Kniha se rozjela a plně mě zaujala. Zajímavý příběh. Je pravda, že vypravěčů bylo někdy hodně, ale v těchto kapitolách byly doplňující informace. Člověk si na to časem zvykne, ale kvůli tomu dávám bodíky dolů.

30.07.2020 4 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Kniha pěkná a čtivá. Je pravda, že první díl byl lepší, ale i tak jsem ráda, že jsem si tuto knihu přečetla.

23.07.2020 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Z předchozích komentářů jsem si knihou nebyla jistá, ale moc se mi líbila. Četla se jením dechem. Možná je to tím, že jde o českého autora, ale jeho sloh je mi bližší (srozumitelnější), než u některých zahraničních spisovatelů

20.07.2020 5 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Pěkná kniha se zajímavým koncem. Na můj vkus se v ní slova do pr... opakuje moc často, ale neubírá jí tona zajímavosti.

18.07.2020 3 z 5

Chutná těla Chutná těla Isaac Marion

Kniha pěkná. Zajímavý nápad a zápletka. Doporučuji

09.07.2020 4 z 5

Mach a Šebestová Mach a Šebestová Miloš Macourek

Jako malá jsem poslouchala LP. Dnes knihu čtu dětem. Jako bych se vrátila do dětství.

09.07.2020 4 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Dvě z pěti povídek byly perfektní. Ostatní celkem šly. Na knihu jsem se těšila, ale nenaplnila mé očekávání na 100%.

09.07.2020 3 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Velice pěkná, oddechová. Vtáhne čtenáře do děje dějem prvních stránek. Určitě si jí přečtu ještě jednou.

09.07.2020 5 z 5